OPINIE LEKARZY

Książka Johna powinna być podstawową lekturą dla każdego dentysty. Wielokrotnie wraca do podstaw i pokazuje co jest przyczyną wad zgryzu i problemów z układem oddechowym, z drożnością dróg oddechowych. Książka ta uświadamia, że to takie proste i takie trudne jednocześnie.

Lek. dent. Agata Zielińska-Gamrot

W żadnej innej książce nie przeczytałam tak dokładnego badania twarzy dziecka oraz na co zwrócić uwagę podczas diagnostyki pacjenta.

Lek. dent. Agnieszka Osiadło

Każdy stomatolog, laryngolog, pediatra, logopeda i fizjoterapeuta powinien przeczytać książkę JM. Zaskakujące jest to jak wszystko się łączy i nagle staje się proste.

Lek.dent. Kaja Dolatowska-Mitał

Sposób w jaki John Mew przedstawia idee ortotropii (plus kurs dr Piskorskiego) bardzo pomaga zrozumieć idee ortotropii w logiczny i przystępny sposób. Jest to obowiązkowa lektura dla osób, które chcą zacząć leczyć małych pacjentów i leczyć się ortotropicznie.

Lek. dent. Anna Kwiecień

Możliwość prawidłowej, doprzedniej rozbudowy obu łuków zębowych, zmiana kierunku wzrostu twarzy, poszerzenie dróg oddechowych. Polecam wszystkim stomatologom oraz ortodontom przeczytanie książki JM.

Lek. dent. Anna Haberko

Książka Johna Mew w prosty i przystępny sposób przedstawia na co zwrócić uwagę i jak postępować lecząc dzieci. Obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą przejść na wyższy poziom wtajemniczenia.

Lek. dent. Paulina Śruba

John Mew to świetny umysł analityczny, wybiegający swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem daleko przed wiedzę ortodontyczną obecnie stosowaną. Jego książka otwiera oczy na faktyczne przyczyny wad ortodontycznych obecnego pokolenia! To podstawowa lektura nie tylko dla dentystów, ale również pediatrów i laryngologów.

Lek. dent. Katarzyna Kasperek-Kuza

Treści zawarte w książce Johna są wartościowe dla każdej osoby zajmującej się ogólnie pojętym zdrowiem dzieci. Według mnie powinien ją przeczytać nie tylko każdy ortodonta, pedodonta czy dentysta ogólnie praktykujący, ale także logopeda, pediatra czy laryngolog. John Mew wyjaśnia przyczyny wad zgryzu w prosty, obrazowy sposób, zachęca do myślenia i sprawdzania tego o czym pisze i patrzenia na swoich pacjentów w inny sposób.

Lek. dent. Agnieszka Zwierzchowska, stomatologia zachowawcza z endodoncją

Książka Johna Mew w przystępny sposób opisuje rozwój pacjenta oraz przeszkody w nim występujące, czego następstwa obserwujemy w codziennej praktyce. Pozwala ona zrozumieć mechanizm oraz bodźce do nieprawidłowego wzrostu pacjenta co jest kluczowe przy szczególnej diagnostyce stomatologicznej. Po przeczytaniu ,,Przyczyn i leczenia wad zgryzu” nasz pogląd na zdrowie układu stomatognatycznego zdecydowanie się poszerzy.

Lek. dent. Paweł Marcinowski

Każdy, kto chce poszerzać horyzonty, powinien sięgnąć po tą książkę. Leczenie dzieci jest zupełnie inne niż leczenie dorosłych. Żeby być dentystą kompletnym, każdy powinien wiedzieć z czego wynika wzrost twarzy, jak wpływa to na dalsze dorosłe życie, jak zmienia drogi oddechowe i jak ułatwia prawidłowe wyrzynanie zębów.

Lek. dent. Witold Pędich

Książkę Johna Mew powinien przeczytać każdy, kto zajmuje się leczeniem dzieci. Pozwala zrozumieć jak można zapobiec wielu problemom, z którymi różni specjaliści zmagają się u dorosłych pacjentów.

Lek. dent. Małgorzata Skrzypek

Warto umieć ,,czytać twarz” najmłodszych pacjentów i rozpoznawać cechy nieprawidłowego wzrostu twarzy. Wczesna zmiana wzorca może pozytywnie wpłynąć na dalszy rozwój całego organizmu dziecka.

Lek. dent. Zuzanna Potoczek

Warto przeczytać książkę, aby wyłapać wczesne oznaki zaburzenia wzrostu twarzy u dzieci.

Lek. dent. Anna Zabielska-Soból

Uważam, że książkę Profesora Mew powinni przeczytać wszyscy zainteresowani prawidłowym wzrostem i rozwojem. Dentyści ogólnie praktykujący, PROTETYCY,PERIODONTOLODZY, ale także CHIRURDZY STOM., choćby po to, aby widzieć dlaczego nie należy usuwać pochopnie zębów, nawet mlecznych! Również po to, żeby uświadomić sobie, że istnieje alternatywa dla leczenia chirurgicznego po zakończeniu wzrostu. Jako lekarze mamy obowiązek szerzyć wiedzę na temat ortotropii, bo jeśli można nie dopuścić do rozwoju choroby to trzeba to robić! Tak definiujemy bowiem zdrowie.

Dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha, specjalista chirurg stomatolog

Książka Johna opisuje prawidłowy (oczekiwany) doprzedni kierunek wzrostu twarzoczaszki dzieci kierowany tkankami miękkimi(między innymi językiem na podniebieniu i zamkniętymi ustami w spoczynku). Zapewnia to piękne twarze (profile pacjentów), szerokie drogi oddechowe, co wiąże się z mniejszym ryzykiem bezdechów sennych w przyszłości . W wieku dorosłym relacje te są już utrwalone i bardzo trudne do zmienienia. Przestrzeń, gdzie są zęby (pomiędzy językiem, policzkami, wargami) nazywamy przestrzenią neutralną. Zaburzenie jej poprzez np. leczenie protetyczne może wiązać się z większym ryzykiem niepowodzeń, niestabilnością leczenia, zaburzoną fonetyką, możliwymi powikłaniami ze strony przyzębia (recesje, zanik kości itp.). Dlatego, jeśli ktoś chce zajmować się pacjentem w sposób kompleksowy i na wysokim poziomie istotne jest poznanie podstaw ortotropii, którą opisuje John, a Dominik z zespołem przetłumaczył i propagujE ją w Polsce. Wierzę,że idea ortotropii za kilka lat będzie w Polsce tak znana i stosowana jak dzisiaj filozofie okluzyjne. Dla dobra naszych przyszłych pokoleń.

Lek. dent. Robert Białach

Książkę Johna Mew powinni przeczytać PERIODONTOLODZY ponieważ opisane są w niej mechanizmy, które mogą doprowadzić do powstawania wielu zaburzeń periodontologicznych-recesje dziąsłowe, zaburzenia w obrębie wędzideł, utrata poziomu kości etc. Książkę powinni przeczytać również PROTETYCY.  J.Mew rzuca światło na okluzję -jej formę i funkcję. Uważam, że wiedza ta przyda się podczas planowania prac protetycznych.

Lek. dent. Karolina Sirant

Po przeczytaniu książki Johna Mew, jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym, że wczesne leczenie ortotropiczne, które może rozpocząć się już w wieku 4 lat, pozwoli nam uniknąć w późniejszym okresie wad zgryzu, a co za tym idzie-stłoczeń zębów(problemy perio), nieprawidłowej okluzji, problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi. Dlatego TAK, książkę Johna powinien przeczytać każdy lekarz PROTETYK i PERIODONTOLOG.

Lek. dent. Artur Dewera

Książkę Johna Mew powinni przeczytać PROTETYCY oraz PERIODONTOLODZY, aby poznać założenia metody, aby bardziej zdać sobie sprawę z celów leczenia i wiedzieć jak wesprzeć pacjentów ortotropicznych.

Lek. dent. Ewelina Dudek-Kocjan

PERIODONTOLODZY, CHIRURDZY i PROTETYCY zajmujący się pacjentami w wieku rozwojowym mogą poznać mechanikę biobloków zrozumieć przejściowe pogorszenie zgryzu, tzn. bardzo pożądane wychylenie siekaczy. Książka ta ułatwia wyobrażenie sobie, że krótki okres wzrostu pacjentów, wiąże się z intensywnym leczeniem, a to może wiązać się z odleżynami, zmianami na błonie śluzowej policzków, warg. Objawy te są przejściowe. Dzięki temu leczeniu uzyskujemy stabilną okluzję, bez konieczności retencji.

Lek. dent. Justyna Wieczorek

Ortotropia zmienia postawę, kształtuje łuki zębowe w przestrzeni neutralnej mięśniowo.

Lek. dent. Mateusz Jankowski, Master of Science Orthodontics

Książkę Johna Mew poleciłabym przeczytać wszystkim stomatologom niezależnie od specjalizacji, laryngologom, pediatrom, logopedom oraz fizjoterapeutom. Każdemu, kto chce zrozumieć mechanizm prawidłowego wzrostu twarzy dziecka.

Lek. dent. Katarzyna Jagiełka-Flaszewska

Warto aby każdy specjalista pracujący z dziećmi przeczytał książkę Johna Mew. W klarowny sposób przedstawia ona praprzyczynę zaburzonego wzrostu twarzoczaszki oraz podaje metody pozwalające na przyczynowe leczenie pacjentów w wieku rozwojowym.

Lek. dent. Alicja Wandzel

Książkę Johna Mew polecam każdemu, kto zajmuje się terapią młodego, rosnącego człowieka.

Lek dent. Iwona Kołomańska

Książka Johna Mew, to książka dla pacjentów i lekarzy. Pacjentom uświadamia, że leczenie dzieci to nie tylko prostowanie zębów przednich. Lekarzom: 1) poszerza horyzonty, pozwala wyjść poza schematyczne, wąskie myślenie; 2) pozwala spojrzeć na pacjenta jak na człowieka, któremu chcemy pomóc w sposób jak najmniej inwazyjny i poprawić jego jakość życia.

Lek. dent. Magdalena Drwięga

Polecam książkę o ortotropii Johna Mew wszystkim specjalistom, którzy zajmują się dziećmi: pedodontom, laryngologom, fizjoterapeutom, logopedom. Polecam tym, którym zależy na prawidłowym rozwoju twarzy, łuków zębowych i dróg oddechowych.

Lek. dent. Adrianna Rosochacka-Zawierucha Msc of Orthodontics

Książkę Johna Mew powinni przeczytać przede wszystkim lekarze pedodonci i pediatrzy a także laryngolodzy. Dla nich najważniejszą częścią książki są rozdziały o postawie jamy ustnej, rozwoju twarzy i kluczowej dla rozwoju zgryzu pozycji języka.

Lek. dent .Anna Filoda

Na pewno książkę powinni przeczytać lekarze, fizjoterapeuci, logopedzi zajmujący się dziećmi, a także wszyscy ci, którzy metodę krytykują, głównie dlatego, że jej nie rozumieją.

Lek. dent. Anna Pawełek

Książkę Johna Mew polecam każdemu dentyście, który ma kontakt z dziećmi. Można znaleźć tam ogrom wiedzy popartej naukowo, której nie znajdziemy w innych podręcznikach.

Lek. dent. Aleksandra Kopacka

Książka otworzyła mi oczy i zmieniła moje spojrzenie na ortodoncję. Teraz zwracam baczną uwagę na profil, który po leczeniu ortodontycznym ulega pogorszeniu. Ortotropia daje szansę, że poprawimy profil dzieci i będziemy ładniejsi.

Lek. dent. Katarzyna Soból-Picheta

Książka Johna Mew jest napisana w przystępnym języku. Wyjaśnia przyczynę powstawania wad oraz pionowego wzrostu twarzy i pokazuje jak wiele możemy zmienić, żeby twarz rosła prawidłowo, poszerzyć drogi oddechowe. Książkę powinni przeczytać lekarze różnych specjalności, żeby mogli we wczesnym etapie rozwoju edukować rodziców i rozpocząć leczenie

Lek. dent. Liliana Rzucidło-Siłakowska

Książka Johna Mew otwiera oczy wszystkim lekarzom, a także rodzicom jak mocny wpływ na rozwój twarzy oraz intelektualny dzieci mają czynniki środowiskowe. Szerokie drogi oddechowe są kluczowe w rozwoju dzieci. Książka uczy nas jak leczyć dzieci oraz wyłapywać problemy na wczesnym etapie.

Lek. dent. Marcin Wojcierowski

To pozycja obowiązkowa dla Wszystkich, którzy chcą leczyć dzieci z wad zgryzu. Każdy, kto do tej pory zajmował się tradycyjną ortodoncją powinien się z nią zapoznać. W niej wyjaśniona jest przesłanka wzrostu, która pozwala zrozumieć jak ważne w leczeniu wad zgryzu jest dbanie o prawidłową pozycję języka. Bez przeczytania tej książki ciężko jest zrozumieć ideę ortotropii.

Lek. dent. Dominika Solarek, specjalista stomatologii dziecięcej

Książka dr Johna Mew to jedna z tych pozycji, którą czyta się jednym tchem. Możemy dowiedzieć się z niej bardzo istotnych informacji dotyczących prawidłowego wzrostu twarzy, co przekłada się na lepszy komfort życia. Moim zdaniem obowiązkowa lektura dla stomatologów, ale również pediatrów, logopedów i wszystkich rodziców.

Lek. dent. Aleksandra Kalina

To jedna z tych książek, która czytana po raz kolejny nabiera nowych i odkrywczych treści. Uważam, że każdy kto ma kontakt zawodowy z dziećmi (od zawodów medycznych po opiekunki w żłobkach/przedszkolach, z logopedami, fizjoterapeutami włącznie) powinien obowiązkowo przeczytać książkę Johna Mew choć 1 raz. Część praktyczną opisaną w książce dotyczącą pracy z aparatami można sobie odpuścić-chyba, że wymaga tego aktywność zawodowa. Książka uczy jak patrzeć na rosnące dziecko i jak pomóc mu rosnąć zdrowiej. Polecam.

Lek. dent. Magdalena Dymitruk-Groyecka

Kompendium wiedzy ortodontycznej dla każdego studenta stomatologii oraz dentystów już praktykujących. Jako lekarze jesteśmy zobowiązani do leczenia pacjentów wg. najnowszej wiedzy i techniki. W książce mamy podane wszystko jak na talerzu. Wystarczy ją tylko przeczytać i wdrożyć w codziennej praktyce.

Lek. dent. Agnieszka Samoraj

Książka Johna to lektura którą powinien przeczytać nie tylko każdy stomatolog, ale też laryngolog, pediatra żeby móc na jak najwcześniejszym etapie wychwycić objawy nieprawidłowego kierunku wzrostu i pokierować go na wczesne leczenie przechwytujące. Gdyby jej treść była bardziej rozpowszechniona może udałoby się nie powielać błędów popełnianych już przy niemowlętach a tym samym uniknęłoby się przykrych ich konsekwencji. A najważniejsze aby nie były negowane informacje w niej zawarte, bo wprowadza to w dezorientacje pacjentów i ich opiekunów.

Lek. dent. Sonia Rurarz-Szczepańska

Po ponad 20 latach pracy w zawodzie jako chirurg stomatolog dochodzę do wniosku, że tylko profilaktyka i niedopuszczenie do rozwoju próchnicy i wad zgryzu ma sens. To jest to co powinniśmy robić jako lekarze. Jestem pod wrażeniem metody leczenia ortotropicznego jako metody mającej leczyć całego młodego człowieka, pozwolić mu na bycie pięknym i mądrym. Gratuluję Dominikowi, bo jako pionier wykonał najtrudniejszą pracę we wdrażaniu leczenia ortotropicznego. Polecam szkolenie u dr Dominika Piskorskiego wszystkim lekarzom bez względu na wiek i specjalizację

Dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha, specjalista chirurg stomatolog

Szkolenie prowadzone przez prawdziwego Pasjonata, który entuzjastycznie pokazuje efekty leczenia, ostrzega przed pułapkami i aktywnie rozwija metodę. #Ortotropia daje możliwość podjęcia działania u dzieci, które do tej pory musiały czekać…

Lek. dent. Ewelina Dudek-Kocjan

Szkolenie u Dominika otwiera oczy. Uświadamia, że ortotropia to nie tylko leczenie wady zgryzu, lecz także, a może przede wszystkim, trening i nauka prawidłowej postawy. To ortodoncja i ortopedia w jednym. Ogromnym zaskoczeniem tego szkolenia jest to, że tak prostym narzędziem jakim jest aparat ruchomy można wpłynąć na komfort i jakość, poprawę życia pacjenta. Należy “jedynie” potrafić się nim posługiwać. A tego uczy Dominik. Mega polecam. I wrócę po więcej. Dzięki

Lek. dent. Agata Zielińska-Gamrot

Szkolenie otwiera oczy na ogromny problem cywilizacyjny jakim jest nieprawidłowy kierunek wzrostu twarzy u dzieci, spotykam się z tym na co dzień w mojej praktyce stomatologa, a przede wszystkim u moich dzieci. To skłoniło mnie do poszerzenia wiedzy o ortotropii. Teraz już wiem, że to jedyna droga do poprawienia komfortu życia, zdrowych, szerokich dróg oddechowych, ładnych twarzy.😃 Zapisany na cz. II.

Lek. dent. Artur Dewera

Zrobiłem wiele szkoleń ortodontycznych, na których było wyznaczonych wiele celów leczenia: stabilna ortopedyczna pozycja ssż, estetyka zębowa, zdrowie przyzębia, satysfakcja pacjenta, szerokie drogi oddechowe. Ortotropia skupia się na szerokich drogach oddechowych i pięknych twarzach. Metoda bardzo mi się podoba ponieważ umożliwia osiągnięcie wszystkich powyższych celów leczenia. Zastanawia mnie jedynie aspekt psycho-społeczny noszenia aparatów przez kilka lat. Podobało mi się, że na szkoleniu widziałem przekrój wielu pacjentów na różnym etapie leczenia oraz to, że mogliśmy oglądać zespół Dominika podczas pracy.

Lek. dent. Robert Białach

Najlepsza metoda leczenia dzieci, wpływa na postawę dziecka i prawidłowy tor oddechowy. Szkolenie powinno być obowiązkowym dla każdego stomatologa rozpoczynającego swoją drogę zawodową. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam z tej wiedzy skorzystać.

Lek. dent. Małgorzata Orkusz

Ortotropia zwraca ogromną uwagę na fundamenty diagnostyki wzrostu, czytanie twarzy, tworzenie przestrzeni pod prawidłowy rozwój twarzy, dróg oddechowych z uwolnieniem pełnego potencjału w okresie rozwojowym. Daje szansę dla zdyscyplinowanych na zmianę kierunku wzrostu. W odróżnieniu od klasycznej ortodoncji poprawia funkcjonalnie z efektem ortopedycznym relację szczęki i żuchwy bez komponenty zwiększonego wzrostu pionowego(bądź jedynie jego utrzymanie), ze stabilną pozycją tkanek miękkich osiągając prawidłową i długotrwałą okluzję w przestrzeni neutralnej mięśniowo.

Lek. dent. Mateusz Jankowski, Master of Science Orthodontics

Ortotropia to słuszna droga do poprawy wyglądu twarzy, stanu zdrowia i jakości życia.

Lek. dent. Justyna Wieczorek

Napiszę po 2, 😁żart. Ortotropia daje możliwość leczenia małych dzieci z dużymi problemami prostym narzędziem.

Lek. dent. Beata Milewska, specjalista ortodonta

Szkolenie zmienia spojrzenie na leczenie pacjenta. #Ortotropia daje możliwość leczenia małych pacjentów i skupia się na drogach oddechowych i pięknych rysach twarzy. Jest bardzo wymagająca dla lekarza, pacjenta i rodziców, ale efekty rekompensują wszystko.

Lek. dent. Daria Lewandowska

Prawidłowa postawa ciała, pozycja spoczynkowa języka oraz prawidłowe połykanie są kluczem do sukcesu i stabilności.

Lek. dent. Agata Wrońska

O ortotropii dowiedziałam się ok. rok temu. Jestem zafascynowana efektami jakie przynosi leczenie. Chcę dać moim pacjentom szansę na piękne twarze. Szkolenie na 6+🙂. Brak tajemnic i wyczerpujące odpowiedzi. Dziękuję Dominik!

Lek. dent. Urszula Pioś

Ortotropia w sposób logiczny i naukowy łączy wpływ tkanek miękkich i twardych twarzoczaszki na siebie wzajemnie w trakcie rozwoju dziecka. Pozwala kreować piękne twarze!! Szkoda, że nie poznałam wcześniej ortotropii.

Lek. dent. Katarzyna Kasperek-Kuza

Uważam , że ortotropia jest najlepszą metodą dla leczenia dzieci, ponieważ zmienia postawę dziecka, postawę jamy ustnej, poszerza drogi oddechowe. Podoba mi się to, że ortotropia nie zajmuje się prostowaniem zębów, jej cele są o wiele większe. Szkolenie super, dużo praktyki, omówienia przypadków.

Lek. dent. Yuliya Artsiukh

Przyjmuję mnóstwo dzieci. które mają otwarte buzie, a co za tym idzie problemy z chrapaniem i w przyszłości będą miały stłoczone zęby, często chorują i są apatyczne. Chciałabym wiedzieć jak im pomóc i to szkolenie daje mi odpowiedź jak to zrobić!

Lek. dent. Agnieszka Rutkowska

Ortotropia jest przyszłością stomatologii, w sposób logiczny i fizjologiczny może pomóc najmłodszym pacjentom nie tylko wyleczyć wady zgryzu, ale przede wszystkim poprawić ich zdrowie i jakość życia. Szkolenie bardzo ciekawe, wiedza przekazana bardzo profesjonalnie, jest to na pewno wstęp do pogłębienia ogromu wiedzy, jeśli chce się wejść na ścieżkę ortotropii.

Lek. den. Anna Kwiecień

Ortotropia jako możliwość sterowania wzrostem twarzy była od dawna w kręgu moich zainteresowań. Cieszę się, że wiedza wyniesiona ze szkolenia pozwala mi zaproponować moim małym pacjentom jak wdrożyć metodę leczenia, po której ich twarze będą ładne i szerokie, gdzie zęby będą miały miejsce na wyrżnięcie się, gdzie tor oddychania, morfologia podniebienia i miejsce dla języka mają kluczowe znaczenie dla rozwoju dziecka i jego przyszłości!

Lek. dent. Paulina Paczyńska

Ortotropia jest dla mnie odpowiedzią, której bardzo długo szukałam: Jak sprawić, aby moi pacjenci byli zdrowi, aby mogli cieszyć się piękną twarzą, prawidłowym wzrostem i pełnią zdrowia. Szkolenie u dr Dominika było pełne dzielenia się wiedzą i praktyką. Nie było unikania odpowiedzi na niewygodne pytania. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam tutaj być i skorzystać z wiedzy i doświadczenia dr Dominika.

Lek. dent. Karolina Sirant

Ze względu na coraz większą liczbę małych pacjentów, którzy trafiali do mojego gabinetu z otwartą buzią i brzydkim profilem zaczęłam szukać nowych rozwiązań. Nie umiałam zaproponować im dobrego leczenia. Po konferencji zrozumiałam, że jest szansa, aby im poprawić wygląd twarzy i komfort życia. Leczenie jest trudne i wymaga ogromnej asertywności, ale myślę, że warto. Bardzo dziękuję.

Lek. dent. Patrycja Helmich

Ortotropia to w końcu metoda leczenia, która zmienia kierunek wzrostu twarzy i pozwala pacjentom pozbyć się problemów wynikających z zamkniętych dróg oddechowych. Poprawia też estetykę wyglądu twarzy. Z niecierpliwością i chęcią zastosuję tę metodę u swoich pacjentów.

Lek. dent. Patrycja Bogusz-Bańdur

Jestem zadowolona z kursu, jego formuła jest bardzo przyjazna. Na każde zadane pytanie otrzymałam odpowiedź. Poruszono wiele niuansów i przedstawiono nam liczne szczegóły techniczne i triki ułatwiające pracę z pacjentem.

Lek. dent. Zuzanna Potoczek

Ortotropia to dobre narzędzie do leczenia najmłodszych pacjentów oraz profilaktyka nieprawidłowego wzrostu twarzy.

Lek. dent. Klaudyna Pióro

Ortotropia to ciekawe i nowe spojrzenie na problemy zdrowotne i ortodontyczne małych pacjentów. Szkolenie to pozwoliło mi na zapoznanie się z głównymi założeniami leczniczymi i etapami postępowania w trakcie leczenia ortotropicznego. Po tym pierwszym kontakcie z ortotropią zrozumiałem, że możemy jako ortodonci wpłynąć na rozwój dziecka, sterować wzrostem jego twarzy oraz poprawić jego wady zgryzowe już na wczesnym etapie rozwoju. Szkolenie miało charakter bardzo konkretny i przy pomocy dobrze dobranych slajdów umożliwiło mi zrozumienie biomechaniki leczenia.

specjalista ortodonta

Ze względu na narastający problem wad zgryzu, a przede wszystkim nieprawidłowego rozwoju twarzy, związany z wpływem środowiska na małych pacjentów-ortotropia wydaje mi się być jedynym rozwiązaniem, które pozwala na bardzo wczesne rozpoczęcie leczenia u małego pacjenta. Pozwala na kierowanie wzrostem twarzy, a to w konsekwencji wpływa na polepszenie jakości życia. Szkolenie pozwoliło mi zapoznać się z metodami i kolejnymi etapami leczenia. Szkolenie oceniam bardzo dobrze, dziękuję doktorowi. 🙂

Lek. dent. Marta Sajdak-Malinowska, specjalista ortodonta

Ortotropia daje szansę na leczenie pacjentów małoletnich, którym klasyczna ortodoncja zaleca czekać, podczas gdy wada zgryzu się pogłębia. Jest to też jedyna skuteczna metoda leczenia bez pogarszania profilu pacjenta. Podczas szkolenia widzieliśmy jak piękne twarze mają dzieci, które przeszły leczenie ortotropiczne. Mimo, że leczenie jest wymagające, naprawdę warto!

Lek. dent. Małgorzata Skrzypek

Od początku mojej pracy zawodowej staram się zwracać uwagę w pierwszej kolejności na zdrowie i poprawę jakości życia Pacjenta. Ortotropia wydaje się niezwykle obiecującą drogą pomocy. Leczenie to robi na mnie niezwykłe wrażenie i piszę te słowa nie tylko jako lekarz, ale też mama dwójki dzieci. Chciałabym, aby ten sposób terapii był przekazywany już na studiach.🙂

Lek. dent. Klaudia Toboła-Walas

Interesujące spojrzenie na najmłodszych pacjentów, uświadamiające jak istotne jest rozpoczęcie leczenia w wieku przedszkolnym. Metoda do wdrożenia w moim życiu zawodowym.

Lek. dent. Paulina Śruba

Szkolenie pokazało co możemy osiągnąć dzięki ortotropii. Otwiera oczy na podejście do leczenia małych pacjentów. Polecam.

Lek. dent. Karolina Kulesza

Jeśli twierdzisz, że leczenie dzieci jest trudne, mało przewidywalne i raczej nie dla ciebie, to dr Piskorski Cię w tym przekonaniu utwierdzi. Doda również, że jedyną opcją, żeby takiemu młodemu człowiekowi pomóc to wdrożyć to trudne leczenie jakim jest leczenie ortotropiczne, a efekty pokażą, że warto było się pomęczyć.

Lek. dent. Witold Pędich

Sądzę, że ortotropia jest szkoleniem otwierającym oczy na możliwość leczenia młodych pacjentów z ciężkimi wadami oraz złym wzrostem. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie naprawdę leczyć pacjentów, a nie tylko prostować zęby.

Lek. dent. Marcin Wojcierowski

Ortotropia daje nadzieję na wczesną poprawę pozycji jamy ustnej, co pozwoli uzyskać już tym najmłodszym pacjentom szerokie drogi oddechowe, prawidłową postawę, a w konsekwencji piękną twarz i nienaganny zgryz.

Lek. dent. Aneta Słopiecka

Ortotropia poszerza zakres patrzenia na problemy pacjenta. Widzę już nie tylko wady zgryzu, ale też jego profil, zwracam uwagę na język, podniebienie, na funkcje połykania, oddychanie, chrapanie.

Lek. dent. Katarzyna Soból-Picheta

Szkolenie w jasny i czytelny sposób przedstawia podstawowe założenia ortotropii.

Lek. dent. Anna Zabieska-Soból

Po ponad 25 latach uprawiania klasycznej ortodoncji #ortotropia zmieniła moje spojrzenie na przyczynę powstawania wad zgryzu i dała mi narzędzia do ich leczenia oraz szansę dla pacjentów na uniknięcie w przyszłości ponawianych problemów oraz zabiegów chirurgicznych. Dużym plusem jest to, że leczymy dzieci i dajemy im piękne harmonijne twarze.

Lek. dent. Anna Filoda, specjalista ortodonta

Dr Dominik świetnie przedstawił możliwości leczenia małych pacjentów, dla których do tej pory nikt nie znalazł pomysłu na leczenie. Atmosfera i szkolenie →na medal. 😃

Lek. dent. Anna Kostańska-Pawełczyk

Z ortotropią zetknęłam się poszukując metody leczenia dla mojego syna. Kiedy się z nią zapoznałam bardzo zmieniła moje spojrzenie na wzrost twarzy i etiologię wad zgryzu. Już nie umiem patrzeć inaczej na moich małych pacjentów nie oceniając postawy, toru oddychania, wypukłości policzków, profilu. Uważam, że z założeniami ortotropii powinien zapoznać się nie tylko każdy ortodonta, stomatolog dziecięcy, ale także pediatra, alergolog, laryngolog, logopeda, itd. …

Lek. dent. Agnieszka Zwierzchowska, stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ortotropia z pewnością zmieni stomatologię przyszłości. Uważam, że każdy dentysta powinien poznać przesłankę wzrostu i prawidłową postawę jamy ustnej . Rodzice skupiają się na umiejętnościach dziecka, takich jak zawiązywanie sznurówek, a nikt nie zwraca uwagi na prawidłowe oddychanie i połykanie czy na postawę ciała. Bez zawiązanych butów można żyć, bez oddychania nie. Na szkoleniu dopiero zaczynam naukę praktycznej pracy z bioblokami. Myślę, że pozwoli mi to na swobodną i samodzielną pracę w swoim gabinecie.

Lek. dent. Aleksandra Kopacka

Dziękuję za to szkolenie. Bardzo podobała mi się jego forma, tzn. część teoretyczna mieszana z praktyczną. Pacjenci z części klinicznej byli z różnego zakresu/etapu leczenia więc poznałam szerokie spektrum możliwości leczenia. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale złapałam już podstawy i mam chęć rozwijać się dalej. Mam chęć pomagać małym buziom prawidłowo rosnąć i wspomagać ich szeroko pojęty rozwój.

Lek. dent. Magdalena Dymitruk-Groyecka

Ortotropia zmienia spojrzenie na wzrost twarzy. Jest to metoda umożliwiająca leczenie bardzo małych dzieci, umożliwia poszerzenie dróg oddechowych oraz otrzymanie pięknej twarzy. Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze, szczegółowo zostały omówione wszystkie zagadnienia. Polecam każdemu lekarzowi zajmującemu się leczeniem dzieci.

Lek. dent. Lilianna Rzucidło-Siłakowska, Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics

Szkolenie mocno otwierające oczy na problem nieprawidłowego wzrostu twarzoczaszki. Dużo pacjentów i zajęć praktycznych. Ortotropia jest w stanie pomóc naszym dzieciom, uchronić je przed nieprawidłowym torem oddychania, infekcjami GDO, ucha, chrapaniem i bezdechem sennym. Ortotropia to rewolucja! to jest ten czas na leczenie, po 12 r.ż. będzie za późno!

Lek. dent. Adrianna Rosochacka-Zawierucha

Ortotropia jest świetną metodą umożliwiającą kierowanie wzrostem twarzoczaszki dzieci. Efektem są szerokie drogi oddechowe, piękne twarze i uszeregowane zęby. Szkolenie w przystępny sposób przedstawia ogólną filozofię leczenia, a dodatkowo dr Dominik Piskorski podaje wiele wskazówek praktycznych.

Lek. dent. Alicja Wandzel

Szkolenie poszerzające bardzo horyzonty dotychczasowego myślenia o wczesnym leczeniu dzieci i holistycznym podejściu do pacjenta. Zupełnie inna nowa myśl o rozwoju szczęki i twarzy. Szkolenie profesjonalne, rzeczowe. Ortotropia pozwoli wielu pacjentom uniknąć chirurgii i przyszłego kalectwa. Bonusem będzie też piękny wygląd.

Lek. dent. Iwona Kołomańska

Znakomite szkolenie. Część teoretyczna dobitnie uzupełniona praktyką kliniczną. Ortotropia otwiera oczy w aspekcie prawidłowego rozwoju, poszerza horyzonty, kieruje uwagę na źródło problemu i wskazuje drogę, która pozwoli je rozwiązać

Lek. dent. Karolina Szlagowska

Bardzo wartościowy kurs. Zmienia sposób postrzegania etiologii i leczenia wad zgryzu u małych dzieci. Po pierwszym szkoleniu wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale chcę więcej. 😃

Lek. dent. Karolina Gąsiorowska

Ortotropia zmienia moje podejście do leczenia na każdym kroku i coraz bardziej wypełnia terminarz nowymi pacjentami. Myślę, że jest przyszłością ortodoncji. Wyniki leczenia dają dużo satysfakcji.

Lek. dent. Joanna Półćwiartek-Mazur, specjalista ortodonta

Ortotropia zmieniła moje spojrzenie na wzrost twarzy. Jest to metoda umożliwiająca leczenie bardzo małych pacjentów, dzięki czemu nie dopuszczamy do pogarszania się już nieprawidłowego wzrostu, a tym samym do deformacji twarzy. Priorytetem są szerokie drogi oddechowe i piękna twarz. Dzięki ortotropii możemy przywracać dzieciom zdrowie.

Lek. dent. Dominika Soja, specjalista ortodonta

Ortotropia poszerzyła moje spojrzenie na współczesną ortodoncję. Pozwala nam pomagać dzieciom, dla których wcześniej nie mogliśmy znaleźć dobrych rozwiązań. Od teraz możemy komplementować naszych pacjentów nie tylko za piękny uśmiech, ale i za piękną twarz.

Lek. dent. Katarzyna Migacz-Ciepiela, specjalista ortodonta

Ortotropia jest wyzwaniem dla lekarza, zwłaszcza jeśli chodzi o organizację pracy w gabinecie. Zmienia się wszystko! Począwszy od wieku pacjenta, u którego rozpoczynam leczenie, poprzez zmianę rodzaju materiałów, które zamawiam, aż do czasu jaki spędzam w gabinecie. Przychodzę wcześniej, wychodzę później, od pół roku nie umówiłam ani jednego “pierwszorazowego” pacjenta.To jest mój “koszt biologiczny” jaki ponoszę. Ale uważam, że warto i szczerze polecam.

Lek. dent. Iwona Nowak-Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia daje szansę na zdrowy i piękny rozwój i ominięcie problemów w wieku dorosłym. Zwraca uwagę na wiele aspektów pomijanych w klasycznej ortodoncji. Niektóre rozdziały książki Johna Mew powinni rozdawać pediatrzy na pierwszych wizytach rodziców z noworodkami, dzięki czemu świadomość problemów byłaby większa i wiele dzieci mogłoby uniknąć poważnych kłopotów zdrowotnych w późniejszym wieku.

Lek. dent. Magdalena Pacyna

Moje spojrzenie na młodszych pacjentów od roku jest całkiem inne niż przez ten czas kiedy zajmuję się leczeniem ortodontycznym. Widzę więcej możliwości pomocy bardzo młodym pacjentom, a zwykle czekałam aż do 7-8 lat. Jest to metoda wymagająca i dlatego jestem na szkoleniu u dr Piskorskiego czwarty raz w ciągu roku. Do książki Johna Mew będę wracać wielokrotnie, ponieważ doświadczenie konfrontuję z wiedzą książkową.

Lek. dent. Iwona Buczyńska-Blajer

Kolejna, IV część kursu utwierdziła mnie w przekonaniu, że ortotropia jest właściwą i najlepszą metodą leczenia dzieci. Książkę Johna Mew powinien przeczytać każdy stomatolog bez względu na specjalizację.

Lek. dent. Roman Kiriczenko

Świetne szkolenie! Bardzo merytoryczny przekaz wiedzy, dużo przykładów klinicznych. Niebywale cenne z perspektywy neurologopedycznej jest zagadnienie ortotropii, w myśl której wprowadza się wczesne leczenie ortodontyczne. Ma ono na celu przeprowadzenie prawidłowego wzrostu twarzoczaszki, który zapewni pacjentowi zdrowie i ogólny dobrostan. Wiedza przekazana przez dr Piskorskiego na poziomie akademickim powinna być dostępna na studiach medycznych i logopedycznych.

Dr Magdalena Knapek, neurologopeda

Ortotropia otwiera oczy. To wiedza, która powinna być oczywista i naturalna. Mam nadzieję, że coraz więcej dzieci będzie miało szansę na wczesne leczenie ortotropiczne a dzięki niemu szerokie drogi oddechowe i piękną twarz.

Lek. dent. Sonia Rurarz-Szczepańska

Szkolenie bardzo otwiera horyzonty oraz diametralnie zmienia spojrzenie na współczesne, popularne leczenie ortodontyczne. Ortotropia wydaje się być zupełnie inną, nową dziedziną medycyny. Znacznie odbiega od dotychczas przedstawianych na szkoleniach, czy w książkach “prawd”. Osoby biorące udział w szkoleniu powinny mieć otwarte umysły, gdyż wiele informacji poruszanych na szkoleniu, jak i w książce, może zaskakiwać. Osobiście uważam, iż każda osoba lecząca ortodontycznie dzieci i młodzież, powinna wziąć udział w konferencji, czy szkoleniu z ortotropii, zmierzyć się z nowymi informacjami, zobaczyć zupełnie inne podejście. Dopiero później- zdecydować co wybiera.

Lek. dent. Anna Haberko, specjalista ortodonta

Ortotropia to bardzo wymagająca, ale interesująca i skuteczna metoda leczenia dzieci. Szkolenie w bardzo przystępny sposób pokazuje jak mądrze zacząć leczyć tą metodą.

Lek. dent. Monika Drzewiecka, specjalista ortodonta

Ortotropia wymaga całościowego podejścia do pacjenta. Nie leczymy tylko “krzywych” zębów, ale walczymy o zdrowie dziecka, o szerokie drogi oddechowe, prawidłową postawę. “Skutkiem ubocznym” jest ładny wygląd twarzy. Ortotropia wymaga od lekarza, pacjenta i jego rodziców determinacji, wytrwałości i dyscypliny ale w zamian daje zdrowie.

Lek. dent. Dominika Solarek, spec. stom. dziecięcej

Szkolenie z ortotropii dało mi zupełnie inny, nowy pogląd na etiologię wad zgryzu. Znalazłam tu odpowiedzi na wiele pytań oraz zrozumienie, że proste zęby powinny być tylko “skutkiem ubocznym” zdrowego, prawidłowego rozwoju i wzrostu twarzy. Myślę, że każdy lekarz zajmujący się ortodoncją powinien poznać filozofię ortotropii i przesłankę wzrostu. Leczenie wczesne w duchu ortotropii jest przyszłością współczesnej ortodoncji. Ortotropia to profilaktyka ciężkich wad zgryzu, które rzutują na jakość życia kolejnych pokoleń.

Lek. dent Kaja Dolatowska-Mitał

Szkolenie z ortotropii zasiało w mojej głowie ziarnko wątpliwości i zmieniło spojrzenie na pacjenta, którego do tej pory leczyłam klasyczną ortodoncją. Poszerzyłam wiedzę na temat rozwoju twarzoczaszki. Z pewnością będę kontynuować szkolenia.

Lek. dent. Katarzyna Jagiełka-Flaszewska

Po kursie w końcu jestem w stanie pomóc najmłodszym pacjentom, których do tej pory nie potrafiłam leczyć. Zawsze uważałam, że trzeba zacząć leczyć od najmłodszego wieku ale nie posiadałam ani wiedzy ani umiejętności. Ortotropia otworzyła mi oczy. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym szkoleniu.

Lek. dent. Agnieszka Samoraj

Szkolenie otwiera oczy na wiele aspektów wyglądu twarzy. Zmienia podejście i myślenie o leczeniu ortodontycznym. Przede wszystkim uświadomiło mi ogromną skalę problemu jakim jest oddychanie i katastrofalne konsekwencje zaniechania leczenia wczesnego. Liczę, że propagowanie ortotropii pozwoli zrzeszyć lekarzy i umożliwi skupieniu się na jednym celu – zdrowiu pacjenta.

Lek. dent. Magdalena Szymczakowska

Jestem pod ogromnym wrażeniem metody, na pewno będę chciała poszerzać wiedzę w tym zakresie. Szkolenie w miłej atmosferze, szeroko omówiono temat, umożliwiło i pomogło w podjęciu decyzji o chęci podjęcia leczenia pacjentów metodą ortotropii.

Lek. dent. Sabina Napieraj

Szkolenie u dr Dominika Piskorskiego było dla mnie nowym doświadczeniem. Doktor przedstawił część teoretyczną w bardzo interesujący sposób, w części praktycznej odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania uczestniczek. Leczenie ortotropiczne jest doskonałą metodą w leczeniu wczesnym dzieci.

Lek. dent. Aleksandra Kalina

Szkolenie pozwalające zrozumieć rolę wzrostu w ortodoncji i zwracające uwagę na niebezpieczeństwo nie podjęcia leczenia w odpowiednio młodym wieku. Uważam, że ortotropia powinna zostać klinicznie i naukowo uzasadnioną metodą leczenia dzieci pozwalającą na uniknięcie nieprawidłowego modelu wzrostu i ciężkich operacji ortognatycznych. Jest to dla mnie jedna z wielu metod jakie każdy lekarz ortodonta powinien stosować, ale z zachowaniem wszystkich jej etapów i zasad.

Dr n.med. Agnieszka Kręgielczak, specjalista periodontolog

Ortotropia daje bardzo duże możliwości leczenia małych dzieci. Nie czeka na moment, kiedy będzie za późno, nie czeka na operację ortognatyczną. Daje możliwości do stymulowania prawidłowego wzrostu. Ortotropia daje mi nadzieję na pomoc moim pacjentom.

Dr n. med. Joanna Metlerska, specjalista stomatologii dziecięcej

Dzisiejszy kurs utwierdził mnie w tym, że ortotropia powinna być głównym i jedynym kierunkiem leczenia u dzieci. Jest to jedyne leczenie biorące pod uwagę naturalny kierunek rozwoju i wzrostu twarzy. Jest to jedyne leczenie zwracające uwagę na zdrowie, nie tylko zębów, ale całego organizmu dziecka. Ci co negują sens ortotropii są wg mnie leniami, którzy nie chcą dopuścić do świadomości oczywistych FAKTÓW, bo boją się wyjść ze swojej strefy komfortu! Ja na pewno będę kontynuować i uczyć się dalej ortotropii, ponieważ nie widzę innej, lepszej metody leczenia…również dla moich córek.

Lek. dent. Magdalena Pacyna

W końcu zrozumiałam dlaczego przy tradycyjnej ortodoncji są nawroty wady! Ortotropia pozwoliła mi spojrzeć na pacjenta bardziej holistycznie, rozjaśniła mi ogólny pogląd na powód wad zgryzu i jak się do tego odnieść w leczeniu pacjentów. Książka Johna Mew powinna być pierwszą książką, którą przeczyta lekarz pracujący z dziećmi!!!

Lek. dent. Joanna Stępień

Książka Johna Mew i ortotropia pozwoliły mi zrozumieć powstawanie wad zgryzu. Ortotropia zmienia paradygmaty ortodontyczne. dzięki niej zrozumiałam, że nieistotne są proste zęby. a szerokie drogi oddechowe i dobrze układający się język. Szkoda tylko, że o 3-4 lata za późno. Moje dzieci mają już 9 i 11 lat.

Lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak

Książka Johna Mew jest odkrywcza. Trudna do zrozumienia bez szkolenia praktycznego, ale rewelacyjna na rozpoczęcie tej przygody. Odpowiedziała na szereg pytań, które pojawiały się w trakcie pracy zawodowej przez wiele lat leczenia ortodontycznego. Ortotropia spowodowała, że patrzę inaczej nie tylko na pacjentów, ale i na innych ludzi.

Lek. dent. Marta Rosłon

Bez dobrej diagnozy nie ma skutecznego leczenia, tylko objawowe. Natomiast jak dotąd, tylko ortotropia, John Mew i przesłanka wzrostu wyjaśniają co dzieje się z twarzami pacjentów. Uświadamia, że czekanie z leczeniem na stałe zęby uniemożliwia prawidłowy rozwój małego pacjenta. Brak świadomości może zabrać jedyną szansę na szeroko pojęte zdrowie.

Lek. dent. Agata Wiechecka

Prawidłowa technika planowania, aktywowania biobloków(jaka jest świetnie pokazywana na szkoleniach) pozwala na uzyskanie trwałych niemożliwych efektów dla innych metod wykorzystywanych w ortodoncji.

Lek. dent. Anita Adamek

Super kurs z pacjentami i ćwiczeniami praktycznymi. Dzięki szkoleniu będę mogła rozpocząć leczenie małych pacjentów.

Lek dent. Edyta Kuc

Uczestnictwo w Sympozjum Ortotropii w połączeniu z udziałem w 3 części szkolenia pozwoliły mi jeszcze lepiej zrozumieć ortotropię i dały odwagę do działania. Dwa dni burzy mózgów w doborowym towarzystwie!

Lek. dent. Magdalena Nowakowska, specjalista ortodonta

Kolejny kurs otwiera mi oczy oraz pozwala zrozumieć, jak ważne jest leczenie wczesne u dzieci. Jest ono ukierunkowane nie tylko na leczenie wad zgryzu, ale również całościowy prawidłowy rozwój “małego człowieka” w wielu jego aspektach. Polecam każdemu rodzicowi leczenie ortotropiczne jako wczesne leczenie. Ponadto książka Johna Mew umożliwia zdobywanie wiedzy z zakresu prawidłowego rozwoju uzębienia i twarzy oraz ich wpływu na nasz organizm.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Ortotropia zmieniła moje spojrzenie na pacjentów ortodontycznych i na leczenie moich własnych dzieci. Uważam, że nie ma lepszej metody leczenia wczesnego u dzieci.

Lek. dent. Katarzyna Ratyńska-Afek

Bardzo się cieszę, że praktykując ortotropię pomagam nie tylko własnym dzieciom pięknie rosnąć i rozwijać się.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Ortotropia pozwala zrozumieć przyczynowo-skutkowość pojawienia się wad zgryzu. Jest to tak logiczne i spójne, iż nie sposób przejść obok tej metody obojętnie. Praca daje ogromną satysfakcję, jaką nie dawała mi żadna inna metoda.

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Dzięki ortotropii zmieniam życie dzieci na lepsze. Z dzieci wiecznie chorych, zakatarzonych, bladych → stają się dziećmi z pięknymi twarzami, zdrowymi i rumianymi. Ortotropia to potężne narzędzie i cieszę się, że korzystam z niego na co dzień w mojej praktyce.

Lek. dent. Agata Zieleń

Dzięki poznaniu ortotropii zrozumiałam skąd bierze się większość wad zgryzu i poznałam sposób na ich leczenie. Nie jest to łatwa i przyjemna droga-wymaga olbrzymiej pracy pacjenta, rodziców i lekarza, ale efekty są spektakularne i nie do porównania z innymi technikami.

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Ortotropia zmieniła moje spojrzenie na leczenie i problemy stomatologiczne pacjentów. Wskazała podłoże wielu problemów i przekierowała uwagę na leczenie, które zmienia jakość życia. Wczesne rozpoznanie zaburzeń i właściwa terapia pozwala uniknąć nie tylko “krzywych zębów”, ale również zaburzeń oddychania podczas snu, czy zmniejszać ryzyko próchnicy i chorób przyzębia. Rozwiązując problemy wcześnie-dajemy zdrowie dzieciom – kapitał na całe życie.

Lek. dent. Olga Iluk

Ulżyło mi. Ortotropia utwierdziła mnie w przekonaniu, że to co myślałam o przyczynach wad zgryzu u pacjentów i moich dzieci, jest prawdą. Jest to metoda tak logiczna, że aż dziwne jest to, iż nie jest stosowana masowo, a jeszcze dziwniejsze, że większość ludzi jej nie rozumie.

Lek. dent. Justyna Gawlik

Do tej pory jako protetyk, prowadząc rehabilitację zwarcia u moich pacjentów starałam się poprawić niedoskonałości powstałe podczas wzrostu ich twarzy. Teraz zamiast naprawiać, zapobiegam ich powstaniu i to jest piękne.😃

Lek. dent. Karolina Wiercioch

Ortotropia zmieniła mój sposób patrzenia na dzieci. Wiem, że można działać już z małymi dziećmi, modyfikować wzrost, aby mogły się dobrze rozwijać. Nie czekać! 8 is to late.

Lek. dent. Dagmara Ziemska

Ortotropia pokazuje, że można mieć dobry wpływ na lepsze oddychanie, poprawę postawy ciała i wygląd młodych pacjentów.

Lek. dent. Jaśmina El-Jichi

W swojej praktyce dostrzegam dzieci, ich problemy zdrowotne związane z wadami zgryzu. Ortotropiczny plan leczenia dzieci we wczesnym okresie ich życia daje najpiękniejsze rezultaty.

Lek. dent. Patrycja Wilusz

#Ortotropia. Tego powinni uczyć na kursie macierzyńskim, a książeczkę o ortotropii dawać razem z aktem urodzenia dziecka. Wszystko (podstawy, przesłanka, profilaktyka) jest tak oczywiste i logiczne, że zastanawiam się, gdzie ja żyłam przez całe moje życie, że tego nie widziałam…Teraz widzę to wszędzie! Długa droga przede mną, aby to co widzę i wiem urzeczywistnić, czyli zacząć wdrażać i zbawić ludzkość!!! … bo to cholernie trudna bajka jest, albo raczej koszmar, do efektu końcowego!

Lek. dent. Magdalena Pacyna

#Ortotropia to dla mnie przełom w leczeniu pacjentów z wadami zgryzu, wszystko spójne i prawdziwe z tym, co obserwuję przez ponad 20 letni staż mojej pracy. Szkolenie dr Dominika Piskorskiego było najlepszym szkoleniem ukierunkowanym na leczenie wad zgryzu, na jakim kiedykolwiek byłam. Dużo praktyki. Przygodę z ortotropią rozpoczęłam!!!

Lek. dent. Joanna Stępień

#Ortotropia to cudowne odkrycie po latach leczenia aparatami ortodontycznymi, a szkolenie dało wiele odpowiedzi na pytania, które rodziły się wraz ze wzrostem doświadczenia w ortodoncji. Tego szukałam, tych odpowiedzi. to jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Widać pasję wykładowcy i chęć dzielenia się wiedzą, dziękuję..

Lek. dent. Marta Rosłon

Zajmuję się przede wszystkim leczeniem dzieci. W mojej praktyce brakowało mi metody leczenia wad zgryzu u małych dzieci. #Ortotropia daje światełko w tunelu. Przede wszystkim leczy! W końcu jest sposób na oddychanie ustami, podłużne twarze niedotlenionych dzieci. Szkolenie otwiera spojrzenie na prawidłowy rozwój młodego człowieka. Dr Dominik dzieli się wiedzą, odpowiada na wszystkie pytania, chce nauczyć. Polecam.

Dr n. med. Joanna Metlerska, specjalista stomatologii dziecięcej

#Ortotropia i szkolenie poszerzyło moje spojrzenie na całościowy rozwój twarzy dziecka od wczesnego dzieciństwa. Jest szansą dla moich osobistych dzieci oraz dzieci, którymi opiekuję się zawodowo, aby harmonijnie się rozwijały. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w szkoleniu. Wiem, w jakim kierunku chcę się rozwijać i jaki ogrom pracy mnie czeka, abym mogła wdrożyć wiedzę i nabyte umiejętności w praktyce.

Dr n. med. Paulina Wieczorek-Rudzka, specjalista stomatologii dziecięcej

#Ortotropia to jest dla mnie sposób na całościowe leczenie pacjenta. Wszystko z nią związane jest moim zdaniem logiczne i spójne, a do tego bardzo proste. Wierzę, że po tym kursie będę mogła zaproponować moim najmłodszy, pacjentom zdrowe życie, przywrócić im fizjologię, którą sami niszczymy naszym stylem życia. Kurs polecam każdemu lekarzowi, aby patrzył na swoich pacjentów całościowo, a nie tylko pod kątem prostych zębów. To ogromna rewolucja w życiu!

Lek. dent. Sylwia Handiuk-Bartkiewicz

#Ortotropia to jedyna droga do ukształtowania kości twarzy, w taki sposób, aby uzyskać zdrowie-szerokie drogi oddechowe oraz piękne rysy twarzy dla swojego dziecka. Polecam szkolenie stomatologom dziecięcym i ortodontom, aby szerzej spojrzeć na problemy małych pacjentów.

Lek. dent. Anita Adamek

Szkolenie pokazuje jakie są przyczyny powstawania wad zgryzu oraz jak je leczyć. Wskazuje na konieczność poprawy postawy jamy ustnej u dzieci, czego nie mówią na innych szkoleniach.

Lek. dent. Edyta Kuc, specjalista stomatologii dziecięcej

#Ortotropia wyjaśnia to, co intuicyjnie wie każdy intensywnie pracujący z dziećmi stomatolog. Mam nadzieję, że szkolenie w pełnym cyklu umożliwi mi pomaganie najmłodszym pacjentom.

Lek. dent. Agata Wiechecka

Ortotropia bierze pod uwagę aspekty funkcji pacjenta, których mi brakuje w klasycznej ortodoncji. Wydaje mi się, że w ten sposób można leczyć pacjentów w sposób fizjologiczny, odwracając negatywne skutki środowiskowe. To czego mi brakuje w ortotropii to “case studies” w publikacjach naukowych, co dla mnie jako lekarza z małym doświadczeniem jest przeszkodą do wejścia w całości w ten “świat”. Poziom 1 jednak polecam każdemu ortodoncie i lek. dent. pracującym z dziećmi.

Lek. dent. Paweł Marcinowski

W pracy zawodowej zajmuję się tylko pacjentami w wieku wzrostowym. Bardzo się cieszę, że w końcu mogę uczyć się tej metody i leczenia przyczynowego. #Ortotropia jest jedyną dobrą drogą w leczeniu dzieci. Jest też idealna do kształtowania psychiki lekarza, bo jest bardzo trudna.

Lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak

Nie polecam. Trzeba zmienić wszystko w swoim życiu.To akcja tylko dla wybitnych.

Lek dent. Krystyna Marszałek

Po przeczytaniu książki bardzo żałuję, że moje dzieci są tak bardzo “przeterminowane’’. Gdybym wtedy znała metodę dr Johna Mew skupiłabym się bardziej na zdrowotnym aspekcie ortotropii, niż na ustawianiu zębów za pomocą metod ortodontycznych. Cieszę się, że mogę teraz tę metodę ofiarować swoim pacjentom. SZCZERZE POLECAM.

Lek. dent. Anetta Lubas

Książka Johna w bardzo logiczny i oczywisty sposób tłumaczy zmiany w wyglądzie twarzy i co za tym idzie wpływ na zdrowie dzieci. Jest to fantastyczna, choć bardzo wymagająca metoda na poprawę jakości życia. “Skutkiem ubocznym” jest ładny wygląd twarzy. Jeśli nie chcesz wyjść ze strefy komfortu to nie czytaj. Jeśli nie chcesz zacząć patrzeć na swoich pacjentów inaczej – też nie czytaj.

Lek. dent. Anna Dzirba-Rucińska, specjalista stomatologii dziecięcej

#Ortotropia to nowa rzeczywistość, która otwiera oczy na nowe problemy i nowe możliwości ich rozwiązywania. Nadal wiele wątpliwości i trudności w jej stosowaniu, ale naprawdę warto zgłębiać tę wiedzę.

Dr n. med. Ewa Bieniek

#Ortotropia to świetna metoda leczenia dzieci. Sterowanie wzrostem twarzy i holistyczne podejście do zdrowia dziecka.

Lek. dent. Anna Prudel

Polecam książkę Johna Mew, zmienia diametralnie spojrzenie na klasyczną ortodoncję.

Lek. dent. Anna Eliza Białas

Książkę Johna Mew polecam wszystkim dentystom, logopedom oraz rodzicom małych dzieci. Uświadamia nam jaką krzywdę robi nam cywilizacja, stopień deformacji twarzy i ciała współczesnego człowieka. Powinien ją przeczytać każdy kto pragnie, aby jego pacjenci(dzieci) wyrastali na pięknych i zdrowych ludzi. Sama regularnie wracam do lektury i zawsze wynajdę coś nowego. Przeczytałam dobre pięć razy.

Lek. dent. Katarzyna Wierzgacz

John Mew w mojej opinii to wielki myśliciel, który zmienił paradygmat patrzenia na rozwój i wzrost twarzy u dzieci. Ojciec ortotropii, wynalazca aparatów typu bioblok, ukierunkowanego na poszerzenie i wysunięcie szczęki i żuchwy oraz szerokie drogi oddechowe i piękną twarz. Polecam jego książkę dostępną już w języku polskim ,,Przyczyny i leczenie wad zgryzu’’.

Lek. dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Książka ,,Przyczyny i leczenie wad zgryzu’’ wg Johna Mew.
Powinien ją przeczytać każdy lekarz dentysta, w szczególności specjaliści pedodoncji, żeby w prosty i jasny sposób potrafili wytłumaczyć pacjentom jak pewne zachowania typu ,, otwarta buzia, nieprawidłowy tor połykania’’ wpływa na rozwój całej twarzy, w tym na wady zgryzu.

Lek. dent. Małgorzata Majewska

Warto wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na nowy punkt widzenia. Książka Johna Mew jest idealnym pierwszym krokiem ku temu.

Lek. dent. Jolanta Kardasz-Pawlik, specjalista ortodonta

Uważam, że ortotropia to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza technika w leczeniu wczesnym.

Lek. dent. Kamila Cierplikowska

Stosowanie ortotropii to leczenie techniką zupełnie logiczną i dającą przekonanie, że dążymy do poprawy estetyki twarzy oraz zdrowia pacjenta. Dzięki niej każdy rodzic oraz lekarz ortodonta wie, że robi dla małego pacjenta to, co dla niego najlepsze.

Lek. dent. Magdalena Nowakowska, specjalista ortodonta

Ortotropia zmieniła nie tylko moje życie, ale przede wszystkim życie moich pacjentów. Tworzy piękne uśmiechy i twarze, wpływa również na drogi oddechowe, a zatem ma wpływ na zdrowie najmłodszych pacjentów. Wczesne leczenie ma sens.

Lek. dent. Agnieszka Trzepatowska, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics

Książkę Johna Mew Przyczyny i leczenie wad zgryzu polecam każdej mamie, która chce zadbać o zdrowie i piękno swojego dziecka. Książkę powinien przeczytać każdy stomatolog, pediatra, logopeda, by móc wcześniej reagować u swoich młodych pacjentów. Lecząc własne dzieci techniką ortotropiczną wiem, że holistycznie wpływam na ich właściwy rozwój. John! Bardzo dziękuję za przekazaną w książce wiedzę! 💗

Lek. dent. Żanetta Młyńska- Prusińska

Przyczyny i leczenie wad zgryzu Johna Mew powinien przeczytać każdy ortodonta, który chce zgłębić problem powstawania wad zgryzu- przyczyny i mechanizm. Ogrom wiedzy, w jaki sposób przywracać prawidłowy wzrost twarzy, a tym samym uzyskać harmonijne rysy twarzy, funkcję i zgryz. Kolejne kursy u dr D. Piskorskiego są wspaniałym dopełnieniem wiedzy teoretycznej uzyskanej od J. Mew, umożliwiają pracę kliniczną.

Lek. dent. Hanna Kościelska, specjalista ortodonta

Przyczyny i leczenie wad zgryzu Johna Mew daje wyczerpujące odpowiedzi na temat etiologii powstawania i leczenia wad zgryzu. Zwraca uwagę na rzeczy, które powinny wydawać się oczywiste, jednak podczas kształcenia ramowym programem na uczelni medycznej tak naprawdę nigdy nie były naświetlone.💗

Lek. dent. Adrianna Borczyńska-Białecka, Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics

Wiedza zawarta w książce Przyczyny i leczenie wad zgryzu Johna Mew w 100% przekłada się na praktykę. Daje wyczerpujące odpowiedzi na temat etiologii powstawania i leczenia wad zgryzu. Leczenie ortotropiczne nastawione jest na korygowanie pozycji języka oraz naukę poprawnego oddychania, a przez to korygowanie nieprawidłowości w zgryzie. Jest to jedyna metoda, która podchodzi tak holistycznie do rozwoju dziecka. Uważam, że każdy ortodonta, stomatolog dziecięcy czy logopeda powinien ją przeczytać.

Lek. dent. Małgorzata Kałużna-Różańska,Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics

Jako uczestniczka kursu, a wcześniej uczennica Johna, Mike’a i Simona mogę powiedzieć potencjalnym nowym kursantom: macie ogromne szczęście, mogąc uczyć się tej techniki w jednym miejscu, w spójnym systemie, u nauczyciela, który żadnego Waszego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi, a Was samych bez wsparcia. Gratulacje Dominik i szacunek za pracę włożoną w kształcenie kolejnych i kolejnych lekarzy.💗💗💗

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Dzięki książce Johna Mew Przyczyny i leczenie wad zgryzu w końcu wiem jak powstają wady zgryzu, a dzięki dr Piskorskiemu, wiem jak te wady leczyć.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Przyczyny i leczenie wad zgryzu Johna Mew świetnie przedstawia możliwości leczenia dzieci nie tylko w zakresie zębów, ale też zaburzeń wzrostu twarzy.

Konkretnie, rzeczowo jasno, klarownie, nie mam pytań, bo na wszystkie Doktor odpowiedział w trakcie kursu. Cel na najbliższe miesiące- dogiąć 1 LB dziennie… i tak przez kolejne 20 lat.😉

Lek. dent. Marta Brauntsch

Kurs bardzo wartościowy, kameralny. Pomocne byłoby dokładniejsze wypunktowanie etapów leczenia.

Lek. dent. Katarzyna Kasperek-Kuza

Szkolenie( ortotropia) pokazuje nowe spojrzenie na leczenie dzieci i ich prawidłowy wzrost. Umożliwia holistyczne spojrzenie na zdrowie dziecka. Szkolenie bardzo praktyczne. Czekam na kolejną część.

Lek. dent. Jaśmina El-Jichi

Ortotropia to nowe podejście do leczenia dzieci, znacznie poszerza horyzonty. Pozwala podejść do potrzeb pacjentów w sposób szerszy i pełny.

Lek. dent. Małgorzata Majewska

Ortotropia
Jeśli piękną twarz chcesz mieć ortotropię musisz chcieć. Drogi oddechowe będą za*jebiste.😉 Choć leczenie trudne i wyboiste

Lek. dent. Aleksandra Easson

Kurs(ortotropia) jest wspaniały, prowadzący wyjątkowo przystojny i zabawny. Na pewno wrócę na kolejne części. 😀

Lek. dent. Maria Wojtecka

Praca stomatologa zaczyna mieć nowy wymiar. Ortotropia pomaga realnie leczyć, a nie kamuflować, im głębiej poznaje koncepcje, tym bardziej wierzę, że to jedyna słuszna droga dla najmłodszych pacjentów.

Lek. dent. Krystyna Marszałek

Szkolenie poszerza horyzonty myślowe. Uświadamia ogromną potrzebę wczesnego leczenia dzieci, dając im szansę na zmianę kierunku wzrostu.

Lek. dent. Jolanta Kardasz-Pawlik, specjalista ortodonta

Ortotropia to holistyczne podejście do leczenia dzieci. Część II – dużo przydatnej praktyki!

Lek. dent. Anna Prudel

Ortotropia to skuteczna metoda wczesnego leczenia ortodontycznego.

Lek. dent. Milena Maciejewska

Ortotropia to trudna droga do zdrowia małych dzieci, więc warto!

Lek. dent. Alina Borawska

Ortotropia przeraża mnie i zachwyca jednocześnie.

Lek. dent. Zofia Kowalczyk

Najbardziej odkrywczą myślą w książce Johna Mew było to, że istnieje metoda, dzięki której możemy zapobiegać rozwojowi wady zgryzu i deformacji twarzy, a nie tylko leczyć objawy. Dzięki wpływowi na wzrost można uniknąć potrzeby leczenia chirurgicznego w przyszłości. Ponadto uzyskuje się poprawę oddychania przez poszerzenie dróg oddechowych.

Lek. dent. Barbara Kiersnowska-Wycinka

Najbardziej odkrywczą myślą w książce Johna Mew  było to, że podstawowe czynności fizjologiczne takie jak oddychanie, żucie, połykanie, siedzenie ma ogromny wpływ na rozwój zgryzu, twarzy i całego organizmu. U każdego pacjenta z wadą zgryzu te czynności są zaburzone. ORTOTROPIA kładzie nacisk na te zaburzenia i posiada dobre narzędzia do ich skorygowania.

Lek. dent. Roman Kiriczenko

“Przyczyny i leczenie wad zgryzu” Johna Mew w logiczny sposób wyjaśnia proces powstawania wad zgryzu. Obowiązkowa pozycja dla każdego dentysty.

Lek. dent. Małgorzata Danecka

“Przyczyny i leczenie wad zgryzu” Johna Mew  w prosty i logiczny sposób opisuje rozwój twarzoczaszki. Bardzo przyjemna lektura, obowiązkowa dla każdego dentysty.

Lek. dent. Natalia Magurska

Kurs daje nowe spojrzenie na leczenie najmłodszych pacjentów. Ten wstęp do ortotropii zachęca do zgłębiania wiedzy na kolejnych częściach szkolenia.

Lek. dent. Agnieszka Trzepatowska, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics

Szkolenie zmienia spojrzenie na wzrost i leczenie dzieci. Wszystko jest bardzo spójne i logiczne, a efekty leczenia są spektakularne. Dużo praktycznych wskazówek. Polecam każdemu, kto chce wyjść poza utarte schematy leczenia

Lek. dent. Jolanta Kardasz-Pawlik, specjalista ortodonta

Myślę, że poznanie ortotropii jest koniecznym elementem kształcenia każdego lekarza ortodonty. Jest ona bardzo logicznym sposobem postępowania dedykowanym dla pacjentów w wieku rozwojowym. Kurs przeprowadzony bardzo dobrze, umożliwia uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Lek. dent. Magdalena Nowakowska, specjalista ortodonta

Ortotropia jako nowe podejście do leczenia dzieci pozwala na uniknięcie poważnych operacji ortognatycznych w przyszłości oraz od najmłodszych lat uczy kształtowania prawidłowych nawyków( postawy ciała, prawidłowego połykania) co holistycznie wpływa na właściwy rozwój szkieletu dziecka. Szkolenie bardzo wartościowe, dr Piskorski dzieli się praktycznymi wskazówkami użytecznymi podczas pracy we własnym gabinecie. Stara się przekazać ogrom trudnej wiedzy w prosty i logiczny sposób. Polecam.

Lek. dent. Aleksandra Grzywacz

Ortotropia jest to leczenie skierowane do najmłodszych pacjentów dające im szansę na prawidłowy rozwój, brak problemów z bezdechami i uniknięcie leczenia ekstrakcyjnego w przyszłości. Samo szkolenie zorganizowane profesjonalnie w miłej atmosferze. Swobodnie można zapytać o każdą nurtującą rzecz i uzyskać odpowiedź.

Lek. dent. Małgorzata Majewska

Szkolenie przedstawia nowe spojrzenie na wzrost i leczenie dzieci, uświadamia potrzebę wczesnej interwencji ortodonty. Dużo praktycznej wiedzy. Doktor odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Z chęcią pojechałabym na następne szkolenia, gdyby były miejsca.😉

Lek. dent. Małgorzata Kałużna-Różańska

Odkrywcze podejście do leczenia najmłodszych pacjentów. Bardzo dużo wiedzy do przyswojenie na kursie i w domu. Szkolenie poszerza horyzonty i otwiera na ortotropię.

Lek. dent. Adrianna Borczyńska-Białecka

Prosty i logiczny sposób leczenia nie tylko wad zgryzu, ale też poprawa postawy, oddychania i ogólnie zdrowia. Jednak jest to zupełnie inny sposób niż znany do tej pory. Bez czekania na zęby stałe.

Lek. dent. Anna Dzirba-Rucińska, specjalista stomatologii dziecięcej

Zupełnie nowe, inne spojrzenie na leczenie pacjentów i ich potrzeby. Szkolenie bez tajemnic-odpowiada na każde zadane pytanie.

Lek. dent. Magdalena Mydlak-Tartanus

Kurs jest ciekawym wprowadzeniem do nowej koncepcji ortotropii. Pokazuje możliwości leczenia inne niż konwencjonalna ortodoncja.

Lek. dent. Anna Rysińska

Zapaliło się nowe światło w mojej praktyce zawodowej.

Lek. dent. Maria Wojtecka

Ortotropia jest nadzieją stomatologii.

Lek. dent. Aleksandra Easson

Książka J. Mew w bardzo logiczny sposób wyjaśnia proces powstawania wad zgryzu. Jako jedna z niewielu pozycji pokazuje konsekwencje nieprawidłowej postawy w jamie ustnej. Jest pozycją obowiązkową dla lekarzy dentystów pracujących z dziećmi. Jej zrozumienie pozwala na wdrożenie leczenia przyczynowego. Warto ją przeczytać!

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

(,,Przyczyny i leczenie wad zgryzu’’ -John Mew) Jest spójnym podręcznikiem. W jednym miejscu przyczyny, badania, leczenie, kwestie techniczne, a nawet efekty długoczasowe i obserwacje pacjentów. Bardzo spójnie i logicznie układa w głowie wiedzę. Przy poznaniu całej filozofii ortotropii, możemy też poznać jej Autora, jego refleksje, doświadczenie i życie, przez co staje się nam bliższy. Jedno jest pewne, tej książki nie można przeczytać raz. Jest taki ogrom wiedzy, tyle ,,smaczków’’, że co i raz odkrywa się ciągle na nowo.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

(,,Przyczyny i leczenie wad zgryzu’’ -John Mew) Myślę, że to pozycja obowiązkowa nie tylko dla specjalistów, ale dla każdego dentysty, a nawet dla rodziców małych dzieci. Wskazuje na przyczyny wad zgryzu i to pozwala spojrzeć na dziecko holistycznie. Dentyści ogólnie praktykujący mają największą szansę przechwycić małe dziecko, które rozwija się nieprawidłowo, więc dla nich ta książka powinna być obowiązkowa.

Lek. dent. Dagmara Ziemska

Książka John`a Mew powinna zostać przeczytana przez każdego ortodontę oraz stomatologa. Pozwala spojrzeć na wzrost i rozwój twarzy z innej perspektywy.

Lek. dent. Joanna Półćwiartek-Mazur, specjalista ortodonta

(,,Przyczyny i leczenie wad zgryzu’’ -John Mew) Doskonały ,,prezent wyprawkowy’’ dla każdego rodzica.

Lek. dent. Katarzyna Migacz-Ciepiela, specjalista ortodonta

Ortotropia to metoda, która daje olbrzymie możliwości zmiany kierunku wzrostu twarzy. Rozpoczynając leczenie u małych dzieci (stosunkowo niewielkim wysiłkiem) możemy uniknąć zabiegów ortognatycznych w przyszłości. Efekty są zaskakujące i możliwe do osiągnięcia nawet w krótkim czasie. Nie daje nam tego żadna inna metoda leczenia.
Warto odbyć szkolenie u dr Piskorskiego i poznać koncepcję leczenia oraz techniczne możliwości wykonania aparatów i prowadzenia leczenia nimi. Droga niełatwa, ale warto ją przebyć. Polecam.

Lek. dent. Iwona Nowak-Ożóg, specjalista ortodonta

Najlepsza metoda leczenia dzieci, daje im szansę na prawidłowy wzrost i piękny uśmiech. Ortotropia daje narzędzie leczenia, żeby leczenie prowadzić z małą ilością powikłań i skutecznie.

Lek. dent. Magdalena Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia to zupełnie nowe spojrzenie na wzrost i leczenia dzieci. Jestem zachwycona tą metodą leczenia i efektami jakie daje! Szkolenie jest świetne, dużo praktycznych rad, nie ma tabu, ćwiczenia manualne, wszystko bardzo przydatne w codziennej pracy. Już nie boję się rygli. 😉

Lek. dent. Maria Radziwilska

Kurs praktyczny dający odpowiedzi na wiele pytań lekarzom zgłębiającym zagadnienia ortotropii. Niewątpliwie dla osób myślących, wychodzących poza schematy. Polecam, celem poszerzania horyzontów.

Lek. dent. Agnieszka Golarz-Nosek, specjalista ortodonta

Kurs bardzo wartościowy, uświadamia potrzebę leczenia wczesnego i wczesnej interwencji. W moim odczuciu jest to jedna z lepszych metod leczenia, niemniej jednak bardzo wymagająca. Informacje uzyskane na kursie ułatwią mi wdrożenie leczenia w gabinecie, ponieważ na szkoleniu podano wiele cennych i praktycznych uwag.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Ortotropia- jedyna znana mi droga do uzyskania pięknej twarzy i szerokich dróg oddechowych u źle rokujących rozwojowo dzieci. Szkolenie wyczerpujące, poparte praktyką.

Lek. dent. Izabella Żarnawska

Pierwsze szkolenie (ortotropia) zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Pacjenci Doktora wyglądają niesamowicie pięknie. Doświadczenie i zaangażowanie Doktora zachęcają do praktykowania ortotropii we własnym gabinecie. Na kursie trzeba być.

Lek. dent. Krystyna Marszałek

W trakcie szkolenia(ortotropia) zdałam sobie sprawę jak ważne jest wczesne leczenie u dzieci. Jak my rodzice niestety możemy swoim pociechom zaszkodzić, a jednocześnie została nam dana nadzieja, że możemy nasze błędy cofnąć pod warunkiem wczesnej, trafnej diagnozy, wczesnego rozpoczęcia leczenia i sumiennego stosowania się do zaleceń. Szkolenie prowadzone w dostępnej i prostej formule. Gorąco polecam.

Lek. dent. Alina Borawska

Ortotropia wydaje się stanowić brakujący element w pełnej, świadomej opiece nad pacjentem w okresie wczesnego rozwoju, który aktualnie sprowadzany jest do profilaktyki oraz leczenia choroby próchniczej. Dzięki ortotropii rozwój zgryzu oraz twarzoczaszki w najbardziej aktywnym okresie wzrostu dziecka ma szansę na właściwe zarządzanie.

Lek. dent. Marta Czerwińska, specjalista stomatolog dziecięcy

Zupełnie nowe – holistyczne spojrzenie na pacjenta. Nadzieja dla zdeformowanych twarzy dzieci ( w tym mojego😊) Zrozumienie! potrzeby rozbudowy tkanek twardych, oceny tkanek miękkich w celu stabilizacji efektu leczenia.

Lek. dent. Anna Prudel

Nowe spojrzenia na to jak pomóc najmłodszym pacjentom, by zmienić komfort ich życia, a w przyszłości zapewnić piękną twarz.

Lek. dent. Agnieszka Mekle-Olejnik

Myślę, że ma to(ortotropia) przyszłość i prawdopodobnie zrewolucjonizuje całą stomatologię. Jednocześnie jest to na tyle inne i pod prąd, że przestawienie się wymaga czasu. To, czego brakuje to możliwość zobaczenia dorosłych pacjentów po ortotropii. Z drugiej strony po powrocie zamierzam przeanalizować wygląd wszystkich pacjentów po standardowej ortodoncji.

Lek. dent. Zofia Kowalczyk

Ciekawe, warte uwagi i dalszego pogłębiania wiedzy, aby realnie pomagać pacjentom. Fajnie, że dzięki takiemu leczeniu można uniknąć operacji w przyszłości. Nie podoba mi się tylko, że nie można pomóc pacjentom dorosłym…Szkolenie bardzo merytoryczne, czasem tylko zbyt duży chaos w przekazywaniu informacji 😊😋. Przyjeżdżam na kolejny w każdym razie 😊.

Lek dent. Barbara Kiersnowska-Wycinka

Kolejne bardzo owocne w wiedzę spotkanie. Dominik bardzo starannie odpowiada na wszelkie pytania, rozwiązuje problemy powodując, że ortotropia staje się jeszcze bliższa sercu i łatwiejsza do samodzielnego zastosowania we własnej praktyce. Wielokierunkowość dobrodziejstw wypływająca z leczenia ortotropicznego powoduje, że z wielkim przekonaniem stosuję tę technikę u dzieci, a zwłaszcza własnych.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Im dłużej znam ortotropię i jej możliwości tym bardziej mi się ona podoba. Przy dobrej współpracy lekarza, rodzica i dziecka efekty leczenia są niesamowite. Za tym idą zdrowie dziecka, komfort oddychania, proste plecy, wygodne żucie i piękna twarz. I to jest wspaniałe 😊

Lek. dent. Karolina Wiercioch

Ortotropia to metoda, która umożliwia holistyczne spojrzenie na zdrowie dziecka. Zwalcza przyczyny wad zgryzu i zapewnia stabilne efekty leczenia.Tu wszystko ma swoje logiczne wytłumaczenie. Jest metodą skomplikowaną, ale cykl szkoleń dr Piskorskiego krok po kroku pomaga ułożyć ją w praktykę. Część IV kursu o Bioblokach 3-ich stanowi istotę terapii. Dr Piskorski szczegółowo prezentuje użycie aparatów i wyjaśnia wątpliwości dotyczące ich zastosowania.

Lek. dent. Katarzyna Ratyńska-Afek

Kolejny kurs ortotropiczny wyjaśnia pracę praktyczną w gabinecie i zastosowanie bioblok B3 u dzieci. Kurs daje dużą satysfakcję. Teoria ortotropii jest skuteczna, a kursy prowadzone w miłej atmosferze z dużym zastrzykiem nowej wiedzy.

Lek. dent. Patrycja Wilusz

Kolejna część kursu(ortotropia), która porządkuje myślenie na temat przyczyn wad zgryzu oraz sposobu ich leczenia. Holistyczne podejście do pacjenta jest tu priorytetem.

Lek. dent. Justyna Gawlik, specjalistka stomatologii ogólnej I st.

Bioblok 3- kolejna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam serdecznie!

Lek. dent. Anna Pietraszek

Bardzo dobre szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze. Logiczna metoda(ortotropia) leczenia pozwalająca na prawidłowy rozwój twarzy dzieci oraz przywrócenie im jakości życia. Z niecierpliwością czekam na kolejne części szkolenia.

Lek. dent. Monika Świst, specjalista stomatologii dziecięcej

Popieram metodę wczesnego leczenia(ortotropia). Podczas kursu została przekazana nie tylko wiedza teoretyczna, ale też praktyczna. Bardzo dużo skorzystałam na omawianych przypadkach pacjentów w gabinecie.

Lek. dent. Kamila Cierplikowska

Kurs otwiera oczy na bardzo wiele aspektów konwencjonalnego leczenia ortodontycznego, o których na co dzień się nie myśli. Sama metoda (ortotropia) daje realne możliwości trwałych zmian do tej pory niedostępnych w leczeniu.

Lek. dent. Katarzyna Stefaniak

Kurs pokazuje zupełnie nowe podejście do leczenia dzieci. Metoda leczenia(ortotropia), która daje całościowe spojrzenie na pacjenta. Kurs z pewnością do polecenia. Nie mogę doczekać się kolejnej części.

Lek. dent. Jaśmina El-Jichi

Kurs (ortotropia) otwierający oczy. Kompletnie inne podejście do pacjenta i procesu leczenia. Leczenie nastawione na poprawę zdrowia, a nie aspekt estetyczny. Początki będą trudne, ale mam silną motywację, aby wprowadzić ortotropię w swojej praktyce.

Lek. dent. Katarzyna Mastalerz-Kurcz

Ortotropia- całkowicie inne podejście do leczenia dzieci. Po kursie wiem, że trzeba leczyć nawet jeśli jest taka potrzeba nawet w 3 r.ż!!!

Lek. dent. Kalina Trautzel-Niedzielska, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, godny polecenia.

Lek. dent. Ewa Reczek

Dominik teaches in the real world dental practice environment. The concepts and the information are so simplified and powerful that it is possible to put into practice the day after course.

Dr. Francesco Raciti

To już moje piąte spotkanie z dr Dominikiem i innymi kursantami- cieszę się, że mam możliwość dopytania o trudności oraz tematy, które budzą moje wątpliwości w trakcie leczenia – wraz z coraz większym doświadczeniem w tej technice pojawia się także więcej pytań- więc uważam, że wspólna burza mózgów jest bardzo przydatna. Po poznaniu ortotropii mam świadomość, że jest to najlepsza możliwa metoda leczenia małych pacjentów- efekty widzę po ich twarzach i postawach. Liczę na to, że nas ortotropów będzie coraz więcej w przyszłości, także na Dolnym Śląsku.

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Kurs systematyzuje wiedzę i sposób postępowania na poszczególnych etapach leczenia. Bardzo doceniam, że Dominik z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem tłumaczy zagadnienia ortotropii. Ogromną wartością kursu jest też to, że Dominik pokazuje błędy, które zostały popełnione podczas leczenia, ale od razu przedstawia sposób na poradzenie sobie z nimi. Bardzo to motywuje do pracy. Niesłychanie wartościowy kurs i spotkanie 💗.
Dziękuję.

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Kurs wyjątkowo praktyczny. Dominik pokazuje wiele cennych szczegółów praktycznych dotyczących leczenia wg zasad ORTOTROPII. Zwrócenie uwagi na zagadnienie wzrostu twarzy i ich relację z dobrą jakością życia. Kurs inspirujący, w dobrej atmosferze.
Polecam 💗.

Dr n. med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Kolejne spotkanie owocujące w wiedzę i dobry humor. Dużo ciekawych przypadków, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Polecam 💗

Lek. dent. Agata Zieleń

Kurs prowadzony bardzo rzetelnie i z naciskiem na niuanse w postępowaniu. Wyjątkowość metody sprawia, że już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania

Lek. dent. Maja Maciejewska-Uruska

Bardzo dobry kurs (lip bumper), jasno i obszernie wyjaśniona zasada działania lip-bumpera, ćwiczenia praktyczne niezbędne przy nauce stosowania tej metody leczenia. Widać duże doświadczenie wykładowcy i zaangażowanie w rozpropagowanie tej metody. Pan doktor bardzo cierpliwy i pomocny w wyjaśnianiu wątpliwości, cenię też odwagę przyznania się do niepowodzeń- ku przestrodze dla innych. Będę polecać kurs lekarzom zajmującym się ortodoncją.

Lek. dent. Dorota Jasnosz-Natkaniec, specjalista ortodonta

Rzetelny, praktyczny kurs(lip bumper). Dziękuję 😊

Lek. dent. Anna Lubecka

Lip-bumpery są tym czego szukałam. Konkretna, logiczna i prosta metoda na rozbudowę dolnego łuku, a w połączeniu z GMD na górze – 99% wyleczalność większości pacjentów. Zaczynam stosować od poniedziałku.

Lek. dent. Ewa Radochońska

Wspaniały kurs (lip bumper) bardzo dużo ciekawych informacji, bardzo przyjazna partnerska atmosfera. Temat kursu wyczerpany, doktor Dominik udzielił odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Czekam na kolejne szkolenia.

Dr n. med. Ewa Jabłońska-Stencel

Doktor dzieli się nie tylko swoimi powodzeniami w leczeniu, ale również pokazuje błędy w leczeniu, na które musimy uważać. Doktor w zrozumiały sposób pokazuje doginanie lip bumpera i odpowiada cierpliwie na każde pytanie.

Lek. dent. Magdalena Sokołowska

Sposób przedstawienia tematu (lip bumper) i przekazanie wiedzy i informacji, bardzo przystępny nawet dla lekarza zaczynającego przygodę z ortodoncją. Wszystko przejrzyście wyjaśnione.

Lek. dent. Magda Goworowska-Truchan, specjalista stomatolog dziecięcy

Bardzo dziękuję prowadzącemu za pokazanie, że też jemu czasem zdarzają się niepowodzenia. Jest to niesamowicie budujące, że wielkim też zdarzają się trudności w drodze na szczyt. Czuję się zmotywowana do dalszego rozwoju.

Lek. dent. Katarzyna Kolber

Rzeczowe szkolenie (lip bumper) otwierające głowę na istniejące problemy ortodontyczne i dające odpowiedzi na ich rozwiązanie. Polecam serdecznie.

Lek. dent. Piotr Przeździak

Wyczerpująco omówiona, przydatna nowa wiedza. Leczenie (lip bumper) z poszanowaniem dróg oddechowych i rysów twarzy. Teraz tylko wdrożyć.

Lek. dent. Dorota Wojewoda-Włodarz

Bardzo ciekawy kurs (lip bumper), wnoszący wiele nowego do mojego myślenie, o planowaniu leczenia ortodontycznego.

Lek. dent. Anna Grabczak

Bardzo dobre szkolenie (lip bumper) przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Z pewnością przyjadę na kolejne.

Lek. dent. Małgorzata Prochasek

Ciekawy kurs (lip bumper) dający większą możliwość leczenia.

Lek. dent. Dariusz Radziszewski

Bardzo satysfakcjonujące szkolenie (lip bumper).

Lek. dent. Anna Gołda

(+) Bardzo dobry dobór miejsca kursu- blisko dworca, fajne warunki sali wykładowej, bardzo praktyczny charakter kursu (lip bumper)- konkretne umiejętności i wiedza przekładająca się na pracę kliniczną.
(-) Zbyt dużo niemerytorycznej dyskusji ze strony uczestników- strata czasu i chaos, trochę niedostatek kontroli nad zajęciami praktycznymi- ciężko opanować umiejętność dogięcia poprawnego w trakcie kursu i sporo wątpliwości.

Lek. dent. Katarzyna Stefaniak

Bardzo satysfakcjonujący kurs( lip bumper).

Lek. dent. Grzegorz Szulejko

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, momentami mi się dłużyło, ale doktor podchodzi bardzo indywidualnie.

Lek. dent. Anna Jelitto

Kurs(lip bumper) otwiera oczy na pewne sprawy. Metoda pozwala rozwiązać dużo problemów ortodontycznych. Na kursie powinno być mniej osób- max 15. W skrypcie powinny być wszystkie pokazywane slajdy podczas kursu. Na plus jasne wskazówki i schematy.

To nowe spojrzenie na ortodoncję i nadzieja dla naszych najmłodszych pacjentów. Już nie tylko prawidłowy zgryz i proste zęby są naszym celem. Priorytetem staje się twarz i zdrowie, a to chyba najważniejsze…

Lek. dent. Katarzyna Migacz-Ciepiela, specjalista ortodonta

Kurs bardzo praktyczny- naprawy aparatów, aktywacje klamer. Prowadzący chętnie dzieli się swoją wiedzą i wypracowanymi metodami. Ortotropia jest metodą, którą chcę leczyć swoich pacjentów. Dzięki niej można kreować piękną twarz dziecka i poprawić jego jakość życia i postawę.

Lek. dent. Małgorzata Danecka

Kolejny dobry kurs. Dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Nauka naprawy aparatów daje możliwość do dalszej samodzielnej pracy bioblokami. Wykładowca jak zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą. Dziękuję i polecam.

Lek. dent. Joanna Półćwiartek-Mazur, specjalista ortodonta

Druga część otwiera oczy jeszcze szerzej. Nauka usuwania usterek w gabinecie-bezcenna.

Lek. dent. Justyna Gawlik, specjalistka stomatologii ogólnej I st.

Kurs prowadzony bardzo rzeczowo. Bardzo dużo wiedzy praktycznej-aktywacje aparatów u pacjentów oraz dużo wiedzy technicznej-jak poradzić sobie z awarią aparatu na szybko, przy pacjencie. Okazuje się, że z pozoru proste rzeczy nie są wcale takie łatwe. Doktor chętnie dzieli się wiedzą i tłumaczy do skutku. Polecam.

Lek. dent. Iwona Nowak-Ożóg, specjalista ortodonta

Szkolenie pozwala na krytyczną ocenę swojej wiedzy i umiejętności w zakresie ortodoncji. Odpowiada na pytanie: dlaczego moi pacjenci mają nawrót wady, dlaczego pomimo wszelkich starań nadal mają problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym i zdrowym snem, co mogę zrobić lepiej dla pacjenta i jego zdrowia. Dziękuję za możliwość poznania tych odpowiedzi. Polecam.

Lek. dent. Kamila Branicka

Kurs wyjątkowo praktyczny: naprawy aparatów, aktywacje. Prowadzący chętnie dzieli się wiedzą i wypracowanymi metodami. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze, organizacja bardzo dobra super asystentki!! Metoda leczenia wysoko specjalistyczna i wymagająca, daje szansę na poprawę w dużym stopniu rysów twarzy i trwałe efekty.
Dziękuję i polecam.

Lek. dent. Anna Pietraszek

Kolejny wspaniały kurs. Dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej umożliwiającej działanie lecznicze.

Lek. dent. Hanna Kościelska, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, który pokazuje wiele cennych szczegółów teoretycznych i daje możliwość samemu wykonać najczęstsze awarie i aktywacje.

Lek. dent. Roman Kiriczenko

Z punktu widzenia lekarza stomatologa ogólnie praktykującego kurs był bardzo przystępny, omówiono wiele przypadków. Część praktyczna umożliwia zastosowanie zdobytej wiedzy. Ortotropia jest z pewnością kierunkiem przyszłości. Zdobyta wiedza w znacznej mierze poszerza możliwość holistycznego podejścia do pacjenta.

Lek. dent. Katarzyna Griffiths

Bardzo wartościowy kurs, dużo praktycznych wskazówek. Uzupełnienie i wyjaśnienie wielu niejasnych zagadnień wzrostu i rozwoju etiologii wad zgryzu. Ortotropia powinna być tematem na zajęciach dla studentów.

Lek. dent. Magdalena Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia pozwala na poprawę estetyki twarzy dzieci, ale również na poprawę jakości ich życia. Kurs silnie nastawiony na elementy praktyczne.

Lek. dent. Małgorzata Danecka

Kurs i tematyka bardzo inspirująca. Nie mogę doczekać się kolejnych części. Doktor chętnie i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Lek. dent. Joanna Półćwiartek-Mazur, specjalista ortodonta

Bardzo ciekawy i rozwijający kurs, poszerzający spojrzenie na współczesną ortodoncję. Czekamy na więcej….😊

Lek. dent. Katarzyna Migacz-Ciepiela, specjalista ortodonta

Kurs merytoryczny, prowadzony w sposób przystępny, ciekawy. Zmienia sposób myślenia na temat leczenia ortodontycznego.

Lek. dent. Iwona Nowak-Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia jest wyzwaniem dla lekarza i pacjenta. Dr Piskorski przedstawia w bardzo jasny sposób sens leczenia i jego zalety. Organizacja kursu pod względem praktycznym bez zastrzeżeń. Doktor bardzo chętnie odpowiada na pytania kursantów i  przy pacjentach przedstawia jasno pracę z bioblokami.

Lek. dent. Iwona Buczyńska-Blajer

Ortotropia to metoda, która otwiera oczy lekarza na prawidłową diagnostykę. Wiele założeń ortodontycznych nie zwraca uwagi na pozycję języka. Ten kurs pokazuje jak zaniedbania związane z późnym rozpoczęciem leczenia u dzieci powodują poważne deformacje twarzy. Leczenie tą metodą poprawia nie tylko wygląd całej twarzoczaszki, ale przede wszystkim poprawia zdrowie – poszerzając drogi oddechowe, chronimy pacjenta przed bezdechami sennymi. Zdecydowanie polecam ten kurs i do zobaczenia na dalszych częściach! 😊

Lek. dent. Patryk Jański

Kurs otworzył mi oczy na to jak ważne jest leczenie wczesne dzieci i wykorzystywanie potencjału wzrostowego małych dzieci. Mam nadzieję, że ortotropia w najbliższych latach mocno się rozwinie i więcej dzieci będzie miało szansę na wyleczenie.

Lek. dent. Katarzyna Janiszewska

Bardzo cenne informacje teoretyczne i praktyczne, które chętnie wykorzystam w swojej praktyce zawodowej i na swoich dzieciach. Żałuję, że nie poznałam tej metody wcześniej, bo w inny sposób  leczyłabym swoich młodych pacjentów.

Lek. dent. Magdalena Sokołowska

Świetny kurs pozwalający zmienić podejście do “prostowania” zębów i spojrzeć na pacjenta w sposób holistyczny. Poprawiamy nie tylko zgryz, ale postawę, pozycję języka, warg oraz komfort życia pacjenta.

Lek. dent. Agnieszka Wąsewicz

Kameralny kurs, miła przyjazna atmosfera. Nowej wiedzy sporo. Kurs, który zmienia podejście do ortodoncji i leczenia pacjentów. Zapisałam się już na drugą część. Czekam z niecierpliwością na pierwszych pacjentów. Utwierdziło mnie w podjęciu decyzji o rozpoczęciu leczenia tą metodą zdanie dr Piskorskiego o tym, że tak lecząc stajemy się lekarzami!

Lek. dent. Dagmara Rutkowska

Świetny kurs, inspirujący, prowadzony w atmosferze ułatwiającej zdobywanie wiedzy.

Lek. dent. Katarzyna Hędrzak-Nolka

Metoda jest logiczna i spójna. Doktor Piskorski przekazuje wiedzę w sposób jasny i zrozumiały wywracając do góry nogami cały światopogląd ortodontyczny, który tak mozolnie był nam przez lata wpajany do głów.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Metoda bardzo logiczna, łatwa do wdrożenia w gabinecie, ale konieczne jest ukończenie przynajmniej trzech części, gdyż leczenie w rękach niedoświadczonego lekarza jest ryzykowne.

Lek. dent. Ewa Radochońska

I 🧡 ortotropia! Miałam okazję zobaczyć efekty leczenia metodą ortotropii. W wyczerpującym zakresie został omówiony temat pracy z aparatami bioblok 1 i 2 oraz napraw aparatów. 🧡💛💙 dla zespołu kliniki!

Lek dent. Karolina Wiercioch

Dużo praktyki, prowadzący pilnuje, żeby myśleć 😊. Leczenie przedstawioną techniką jest trudne, ale rezultaty są tego warte.

Lek. dent. Maja Maciejewska-Uruska

Metoda leczenia jest ciężką pracą jaką nam Dominik przekazuje, z możliwością poznania wielu aspektów klinicznych. Rewelacyjne efekty i zadowoleni pacjenci.

Lek. dent. Patrycja Wilusz

Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń. Praca z aparatami, nauka zerowania śruby, napraw aparatów, wymiany łuków protruzyjnych.

Lek. dent. Joanna Rąpała

Trzecia część kursu. Bardzo praktyczna część. Olbrzymia ilość prac na bioblokach. Nauczyłam się aktywacji rygli, przenoszenia klamer, aktywacji płaszczyzn poszerzających. Duża dawka informacji. Super atmosfera jak zawsze. Dziękuję za motywację do działania.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Ortotropia – kolejna część kursu przygotowana na najwyższym poziomie. Część praktyczna – samodzielna aktywacja rygli, przenoszenie rygli, naprawa klamer, przenoszenie klamer, aktywacje powierzchni poszerzających, wszystko pod kontrolą dr Dominika- część bezcenna. Gorąco polecam.

Lek. dent. Joanna Sopata

Na tej części kursu nauczyłam się jak aktywować rygle i powierzchnie poszerzające w Biobloku 3, przestało to być dla mnie skomplikowane. Super kurs, doskonałe tłumaczenie tajników ortotropii.

Lek. dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Cieszę się, że mamy możliwość przyjeżdżania do Dominika i podglądania jego pracy. Daje to nam ogromną motywację, że warto iść do przodu. Obserwując zmiany w twarzach pacjentów wchodzimy wciąż głębiej w ortotropię licząc na podobne wyniki u naszych pacjentów, dzięki naszej pracy.

Lek. dent. Katarzyna Wierzgacz

Moja czwarta część kursu OT, czyli aktywacja rygli bez tajemnic❤. Mnóstwo praktyki, ogrom wiedzy i niesamowita atmosfera. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej części. Już nie mogę się doczekać❤.

Lek. stom. Kinga Jóźwiak

Nowatorskie podejście do leczenia ortodontycznego wczesnego. Gorąco polecam.

Lek. dent. Anna Białas

Profesjonalnie przygotowany kurs. Metoda daje nadzieję na trwałe efekty leczenia. Chyba zaczęła się moja przygoda z ortotropią.

Lek. dent. Emilia Bartczak

Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Ogrom wiedzy do poukładania w głowie. Metoda leczenia dająca szansę już we wczesnym wieku na poprawę nie tylko oddychania i wyglądu, ale też życia na co dzień, bez odsyłania do specjalistów. Doświadczony prowadzący.

Lek. dent. Dominika Olesiejuk

Bardzo ciekawa i obiecująca metoda leczenia dzieci. Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzonego kursu oraz możliwości dalszego rozwoju w tym kierunku.

Lek. dent. Natalia Magulska

W mojej praktyce często przyjmuję pacjentów, którym inni lekarze kazali czekać do wyrznięcia się zębów stałych i nie chcieli prowadzić leczenia wczesnego. Dzięki ortotropii nie czekamy- działamy! To świetna metoda leczenia małych pacjentów, co prawda trwająca bardzo długo, ale przynosząca świetne efekty. Kurs dziś otwiera oczy nam dentystom, my jutro otworzymy oczy rodzicom naszych małych pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Gurdek-Gworek

To jest to! Bardzo dobrze zorganizowany i poprowadzony kurs. Wykładowca chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Daje dużo wskazówek i chętnie odpowiada na pytania. Metoda leczenia logiczna, spójna, dająca przewidywalne i stabilne wyniki leczenia.

Lek. dent. Roman Kiriczenko

Bardzo cenna wiedza o leczeniu najmłodszych. Rewelacyjny przekaz. Moja droga w ortotropii rozpoczęta.

Lek. dent. Anna Trębas

Kurs prowadzony wspaniale! Na wiele pytań, które w trakcie własnej praktyki nie umiałam sobie rozwiązać dał mi odpowiedź. Dużo merytorycznej wiedzy. Czekam na kolejne spotkania.

Lek. dent. Hanna Kościelska, specjalista ortodonta

Super atmosfera, doświadczony prowadzący. Bardzo dziękuję za te dwa dni.

Lek. dent. Maja Maciejewska-Uruska

Moja przygoda zaczęła się 2 lata temu kiedy dr Dominik Piskorski rozpoczął leczenie mojej córki Amelii. Obserwując zmiany w jej zdrowiu i wyglądzie przyjechałam na kurs czego nie żałuję. Nauczyłam się jak we wczesnym wieku dziecka można rozpocząć leczenie wad zgryzu. Kurs jest prowadzony w miłej atmosferze, w ciepłym klimatycznym miejscu, bardzo dobrze zorganizowany. Bardzo serdecznie polecam.

Lek. stom. Patrycja Wilusz

Metoda ekologiczna, wspomagająca naturalny kierunek wzrostu pacjentów. Metoda polegająca na usuwaniu przyczyny nieprawidłowości i przekierunkowaniu rozwoju twarzy.

Lek. stom. Joanna Rąpała

Kurs inspirujący, dobrze zorganizowany. Metoda daje szansę na lepsze i trwalsze leczenie. Mam zamiar wprowadzić ją do mojej praktyki.

Lek. dent. Anna Pietraszek

Ogrom wiedzy i niesamowita łatwość jej przekazywania.

Lek. dent. Justyna Gawlik, specjalistka stomatologii ogólnej I st.

Niesamowity kurs. Ogrom wiedzy, a także praktyki. Świetna atmosfera.

Lek. dent. Joanna Pawlus-Wojtas

Na metodę ortotropii trafiłam szukając odpowiedzi na nurtujące pytania oraz odpowiedniej metody leczenia dla moich dzieci. Dr Piskorski na kursie w prostych słowach przedstawia założenia metody i protokoły lecznicze( nie da się nie zrozumieć). Ogromną zaletą kursu jest to, że większość czasu spędza się w gabinecie lecząc pacjentów.

Lek. stom. Karolina Wiercioch

Ortotropię studiuję i stosuję od 2016 roku. Byłam na wielu kursach i dniach szkoleniowych w London School of Facial Orthotropics (dr Mike Mew) oraz w klinikach w Wilnie (dr Simon Wong, prof. John Mew). Jednakże wg mnie kurs dr Piskorskiego okazał się najlepszy. Dr Piskorski dokładnie tłumaczy teorię, skrupulatnie wyjaśnia czynności praktyczne i, co najistotniejsze, pozwala praktycznie wykonywać procedury pracy z aparatami ortotropicznymi. Na żadnym z innych kursów nie było to możliwe; a praktyczne nauczenie się aktywacji biobloków jest trudne. Naukę tego pod okiem dr. Piskorskiego uważam za bezcenną. Dr Piskorski jest specjalistą ortodontą i wzbogacił Ortotropię wieloma drobnymi a niezwykle skutecznymi innowacjami. Połączenie ortotropii ze specjalistyczną wiedzą ortodontyczną skutkuje uzyskaniem korekty wzrostu twarzy i stabilnym zgryzem.
Dr n. med. Arletta Hejne

Dr n. med. Arletta Hejne

Kurs jest niesamowitym przeżyciem, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Lek. dent. Katarzyna Hały

Po raz kolejny dr Piskorski nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Solidna dawka wiedzy z ortotropii, którą można od razu wykorzystać w gabinecie.

Lek. dent. Katarzyna Wędkowska

Duża dawka wiedzy praktycznej. Dr Dominik odpowiada na wszystkie zadane pytania. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Lek. dent. Dominika Soja, specjalista ortodonta

Metoda niezwykle logiczna i szanująca biologię i naturalny rozwój. Kurs to 2 dni bardzo aktywnych zajęć: pracy przy pacjencie i przyswajania nowych informacji( lub utrwalania już nabytych).

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Bardzo dobry kurs. Maksymalne zaangażowanie ze strony prowadzącego, bardzo angażujące kursantów w zdobywanie nowych umiejętności. Polecam.

Lek. dent. Dagmara Ziemska

Wszystko super, mała grupa, dobry kontakt z prowadzącym, pacjenci, Tatry

Lek. dent. Marta Łabuś-Pilaszek specjalista stomatologii dziecięcej

Jest to mój pierwszy kurs z ortotropii, mnóstwo wiedzy, która jest w opozycji do leczenia czynnościowego. Metoda jest logiczna. Super, że szkolenie oprócz części teoretycznej jest także z pacjentami, to bardzo cenne.

Lek. dent. Anna Belowska

Kurs pokazał mi nowe możliwości leczenia dzieci, przewartościował dotychczas stosowane metody.

Lek. dent. Aneta Lubas

Kurs przedstawia bardzo logiczną i nowatorską metodę leczenia. Dużą zaletą jest nacisk na praktyczne rozwiązywanie problemów u przyjmowanych pacjentów. Prowadzący serdeczny i z chęcią dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Lek. dent. Michalina Korzenecka

Dużo praktycznej wiedzy. Kurs pokazał inne spojrzenie na leczenie wad zgryzu.

Lek. dent. Kamila Kabacińska-Micał

Nowe spojrzenie na leczenie wad zgryzu. Dużo cennych informacji praktycznych.

Lek. dent. Agnieszka Czarnecka

Kurs (ortotropia cz.1) pokazał zdecydowanie inny punkt widzenia na leczenie dzieci. Cieszę się, że zobaczyłam to wszystko na początku swojej przygody z leczeniem pacjentów.

Lek. dent. Małgorzata Krześniak

Jak zawsze u dr Dominika dużo praktycznej wiedzy (ortotropia cz.1).

Lek. dent. Dominika Soja, specjalista ortodonta

Bardzo podoba mi się możliwość samodzielnej aktywacji aparatów. Cenię to, że doktor pokazuje swoje błędy i jak z nich wybrnąć. Szkolenie polecam i zabieram się za robienie kolejnych biobloków!

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Kurs w miłej atmosferze. Bezcenna wiedza praktyczna przekazywana krok po kroku. Umiejętności niezbędne do pracy bioblokami 3 zostały zademonstrowane ze szczegółami a każdy etap udało mi się przećwiczyć. Szczerze polecam.

Lek. dent. Karolina Olczak

Za każdym razem, gdy przyjeżdżam na kurs do Dominika, a to już 7 raz, dowiaduję się bardzo wartościowych informacji. Ortotropia niesamowicie poszerze horyzonty, pozwala leczyć dzieci z nieprawidłowym wzrostem twarzy, harmonizując rysy twarzy. Zmiany w wyglądzie twarzy pacjentów są ogromne. Dominik pokazuje jakie błędy można popełnić na kolejnych etapach i jak z nich wybrnąć. W bardzo rzetelny i klarowny przekazuje nowe wiadomości. Widząc efekty jego pracy, chcę tak pracować! Dziękuję i do kolejnego spotkania 😊

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska – Popiołek

Jeden z nielicznych kursów (ortotropia / Zakopane) podczas którego można było pracować bezpośrednio z pacjentem przy fotelu. Dużo informacji praktycznych przekazanych w klarowny sposób. Bardzo miła atmosfera. Z niecierpliwością czekam na część 3.

Lek. dent. Joanna Górkiewicz

Bardzo dobra organizacja kursu (ortotropia / Zakopane). Dużo zajęć praktycznych, szeroki przekrój przypadków ortodontycznych. Innowacyjna metoda leczenia nastawiona na estetykę twarzy.

Dr n. med. Ewa Bieniek

Kolejny etap w odkrywaniu tajników ortotropii okazał się dla mnie przełomowym. Uświadamia sens innego spojrzenia na ortodoncję. Rzeczywista Rotacja Żuchwy poprawia profil pacjenta w okresie uzębienia mieszanego. Dziękuję za rzeczowe i wyczerpujące wytłumaczenie tego zagadnienia.

Lek. dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Każdy marzy o pięknej twarzy i zdrowym ciele. Ortotropia daje możliwość uzyskania czegoś więcej niż tylko piękne i proste zęby. Mam nadzieję, że świat ortodontyczny otworzy się na tę metodę. Efekty leczenia są niesamowite. Polecam kurs, dużo praktyki popartej wiedzą.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Naturalna, fizjologiczna metoda rozbudowy łuków zębowych.

Lek. dent. Joanna Zawieska-Niekludow

Dużo praktyki, omówienie tematu szczegółowo, ćwiczenie praktyczne doginania lip bumpera.

Lek. dent. Joanna Kuboń

W jasny i klarowny sposób przedstawiono wskazania, metodę dogięcia lip bumpera i powikłania, czyli wszystko co trzeba.

Lek. dent. Natalia Borek specjalista ortodonta

Bardzo szeroki zakres wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Magdalena Molska specjalista ortodonta

Warto rozwijać wiedzę, która pozwala leczyć najmłodszych pacjentów dbając o ich drogi oddechowe (!) oraz estetykę twarzy. Prowadzący w przystępny i bardzo jasny sposób przekazuje wiedzę i swoje doświadczenie.

Lek. dent. Katarzyna Gniewaszewska

Kurs ortotropia cz.2 pełen praktycznych wskazówek, dający możliwość samodzielnego przećwiczenia aktywacji kolejnych biobloków. Uczy, jak radzić sobie z sytuacjami awaryjnymi bez angażowania pracowni. Jasna wiedza, bezcenne umiejętności praktyczne w miłym towarzystwie – polecam.

Lek. dent. Karolina Olczak

Ortotropia daje możliwość całościowego spojrzenia na pacjenta uwzględniając biologiczne możliwości jego leczenia. Kurs „in office” daje możliwość bardzo bliskiego kontaktu z leczonym pacjentem oraz metodą. Zajęcia praktyczne umożliwiają w praktyce poznanie aparatów, zaobserwowanie koniecznej relacji lekarz-pacjent oraz wyczulają na trudności w zastosowaniu tej metody leczenia.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Bardzo podobał mi się kurs (ortotropia) od strony merytorycznej jak i praktycznej. Prowadzący chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia praktyczne z pacjentami bezcenne i bardzo niszowe, jeśli chodzi o kursy w Polsce. Polecam 😊

Lek. Dent. Marta Kotowicz

Przemiły wykładowca z poczuciem humoru, znakomicie przekazana wiedza (kurs ortotropia).

Lek. Dent. Peter Srebrić

Możliwość patrzenia na pracę doktora, bezpośredni kontakt z pacjentem a także możliwość dopasowania aparatu, jest olbrzymim atutem szkolenia. To początek bardzo trudnej, ale wartościowej drogi (ortotropia).

Lek. Dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Kurs (ortotropia) i wcześniej przeczytana książka dr J.Mew przekonał mnie do tej drogi leczenia wad zgryzu

Lek. Dent. Katarzyna Wędkowska

Dobra biologiczna metoda dla małych pacjentów (ortotropia), wprowadzę ją w swoim gabinecie. Cenna część kursu przeprowadzona na sobie, daje wiedzę co do odczucia pacjenta.

Lek. Dent. Karolina Łabędowicz-Gdula specjalista ortodonta

Rewelacyjny przekaz (kurs ortotropia). Nowe spojrzenie na leczenie ortodontyczne pokazujące nie tylko leczenie objawowe, ale także, leczenie przyczynowe.

Lek. Dent. Aleksandra Dąbrowska

Kurs (ortotropia) przedstawia filozofię i leczenie przyczynowe wad zgryzu.

Lek. Dent. Izabella Żarnawska, specjalista stomatologii ogólnej

Bardzo ciekawy temat, innowacyjne podejście do leczenia wad zgryzu u dzieci. Jasne i logiczne leczenie dotyczące nie tylko „prostowania zębów” ale przede wszystkim poprawiające drożność dróg oddechowych, tym samym komfort życia dzieci. Holistyczne podejście do problemów pacjenta i leczenia.

Lek. Dent. Joanna Górkiewicz

Kurs (ortotropia) bardzo interesujący, zwracający uwagę na wiele aspektów, od postawy ciała po oddychanie. Leczenie pokazane jest od strony praktycznej. Doktor Piskorski jest otwarty na zadawanie pytań i odpowiada na nie z wielką starannością. Ortotropia zmusza do przemyśleń nad przyczynami a nie tylko skutkami problemów ortodontycznych. Wymaga dużej i wieloletniej współpracy pacjenta, ale zapewnia pełną opiekę i jest dla pacjenta najlepsza.

Lek. dent. Agnieszka Mączkowiak

Ortotropia to jedyna słuszna droga, aby dzieci były piękne i zdrowe. Wiedza niezbędna każdemu lekarzowi, przekazana w bardzo przystępny sposób.

Lek. Dent. Katarzyna Gniewaszewska

Kurs doskonale zorganizowany. Prowadzący z dużą wiedzą i doświadczeniem wyjaśnił podstawy ortotropii. Doktor Piskorski ma niebywałą cierpliwość do pacjentów i rodziców, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

Lek. Dent. Arleta Jażdżewska,specjalista ortodonta

Nadchodzi rewolucja! Widzę przyszłość w terapii dzieci tą metodą (ortotropia). Wierzę, że niebawem stanie się standardem, bo podchodzi do leczenia pacjenta holistycznie.

Lek. Dent. Katarzyna Schütz

Ortotropia zmienia spojrzenie na całą ortodoncję – od diagnostyki przez prowadzone leczenie do retencji i stabilności. Pokazuje jak rozwiązać rzeczywiste problemy pacjentów poprawiając ich komfort życia i dając szansę na ładniejszy wygląd i stabilny zgryz.

Lek. dent. Karolina Olczak

Ortotropia to zupełnie nowe podejście, rewolucyjne spojrzenie na przyczyny wad zgryzu oraz ich zapobieganie. Serdecznie polecam ten kurs oraz zgłębianie ortotropicznych tajników 😊

Lek. dent. Maria Radziwilska

Ortotropia cz.1. Metoda odpowiada na wiele pytań dotyczących leczenia pacjentów z długą twarzą i kontroli wymiaru pionowego. Daje narzędzie do wczesnego leczenia pacjentów z nieprawidłową postawą i z dysfunkcjami oddychania.

Dr n.med. Patricia Deregowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Kurs (Ortotropia cz.1), idealnie zorganizowany, prezentuje holistyczne podejście do pacjentów. Umożliwił mi spojrzenie całościowe na „małych pacjentów” i jak wpływać na rozwój twarzoczaszki od momentu narodzin dziecka. Ciekawy ponieważ łączył w sobie elementy teorii i praktyki.

Dr n.med. Katarzyna Bindek-Sypień

Ortotropia cz.1. Przeciekawy temat. Mam poczucie, że stanąłem na brzegu oceanu i Dominik jest moim Kolumbem. Dużo pracy ale trzeba odkryć tę Amerykę aby naprawdę pomagać pacjentom.

Lek. dent. Andrzej Demus

Temat kursu omówiony bardzo dokładnie. W razie problemów prowadzący chętnie pomagał i tłumaczył praktyczne elementy kursu. Duży plus za humor prowadzącego.

Lek. dent. J.G.

Wartość merytoryczna ogromna.

Lek. dent. Katarzyna Hały

Metoda dla mnie jasna i zrozumiała, dużo praktycznych porad, które będę wykorzystywała w praktyce.

Lek. dent. Monika Zagrobelny, specjalista ortodonta

Bardzo interesujący kurs, którego treść na pewno zastosuję w leczeniu ortodontycznym.

Lek. Dent. Agnieszka Żmijewska

Bardzo mi się podobało, jestem bardzo zadowolony, zamierzam uczestniczyć w kolejnych szkoleniach.

Lek. dent. Dariusz Dąbrowski

Kolejny bardzo ciekawy, życiowy kurs (GMD), po którym wprowadzę nowe rozwiązania do codziennej praktyki!

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Kolejny znakomity kurs (GMD), który uczy jak rozwiązywać problemy pacjentów, a nie kamuflować ich wady.

Lek. dent. Katarzyna Breja-Chaciak

Bardzo ciekawy kurs (Lip Bumper) dający możliwość wprowadzenia nowego narzędzia do codziennej praktyki.

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Kurs dobrze zorganizowany, dużo praktycznej wiedzy.

Lek. dent. Hanna Markowska

Bardzo ciekawy i potrzebny kurs (Lip Bumper).

Lek. dent. Małgorzata Bystrzycka

Kurs (Lip Bumper) przeprowadzony bardzo sprawnie, każdy miał możliwość sprawdzenia swoich możliwości.

Lek. dent. Iwona Kowalska

Metoda bardzo logiczna, dająca bardzo dobre efekty. Mam nadzieję, że uda mi się ją wprowadzić do swojej praktyki.

Lek. dent. Joanna Kaniewska

Kurs (Lip Bumper) bardzo przejrzysty, wykładowca odpowiadał na wszystkie pytania. Metoda leczenia daje super efekty, przepiękne uśmiechy.

Lek. dent. Magdalena Najder

Świetny, bardzo praktyczny kurs (Lip Bumper) z szerokim omówieniem przypadków. Polecam wszystkim lekarzom, którym zależy na trwałych efektach leczenia ortodontycznego Brawa dla dr Piskorskiego za poczucie humoru! Do zobaczenia na kolejnym kursie!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Kurs (Lip Bumper) dr Piskorskiego jest świetnie zorganizowany pod względem ćwiczeń praktycznych. Duża ilość prezentowanych przypadków zachęca do stosowania techniki CAD. Doktor chętnie dzieli się wiedzą, mówi nie tylko o zaletach leczenia tą metodą ale o trudnościach jakie możemy spotkać. Doceniam szczerość doktora.

Lek. dent. Iwona Blajer

Kurs praktyczny, otwierający nowe horyzonty w pracy zawodowej.

Lek.dent. Anna Wojciechowska

Ortotropia – dla mnie nowe spojrzenie na ortodoncję, nie myślmy tylko o zębach, ale o pięknym rozwoju całej twarzy, postawie ciała i prawidłowym oddychaniu u dzieci. Dobrym pomysłem było zalecenie przeczytania książki Johna Mew przed kursem. Dzięki temu kurs mógł być głownie praktyczny. Obecność żywych pacjentów, to ogromny atut, a także pokazanie błędów i to czego unikać. Metoda skomplikowana, ale w końcu dająca szansę na holistyczną, zdrową ortodoncję od najmłodszych lat. Czuję się zmotywowana do działania

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Ortotropia cz.1. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i dużą ilość wiedzy przekazanej w prosty sposób. Jestem pod wielkim wrażeniem. Teraz mam kolejne narzędzie w ręku. Kiedyś czekałam z rozpoczęciem leczenia u takich dzieciaków ,a teraz już wiem i już będę leczyć. Rozpoczął się nowy rozdział w moim ortodontycznym życiu. Jestem Ci Dominik wdzięczna za wiedzę która nam przekazałeś

Lek.dent. Maria Matlok, specjalista ortodonta

Ortotropia to metoda, która pozwala leczyć dzieci aparatami już w wieku 7-8 lat. Dzięki niej można kreować piękną twarz dziecka i poprawić jego jakość życia poprzez poszerzanie dróg oddechowy i prawidłową postawę. Upewnia mnie to, że jest metoda, którą chcę leczyć swoich pacjentów. Właśnie otworzyła się przede mną wspaniała droga. 💜💜💜Dziękuję bardzo Dominik Piskorski za chęć dzielenia się tajnikami swojej wiedzy i za odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań.

Lek.dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Kurs merytoryczny, bardzo ciekawy sposób prezentacji. Jedyny mankament to wysoka cena.

Lek. dent. Hanna Monika Markowska

Zawsze czegoś można się dowiedzieć i usystematyzować wiedzę i tak było na tym kursie.

Lek. dent. Andrzej Demus

Kolejny raz strzał w dziesiątkę. Rewelacja!

Tech. dent. Edyta Kaszyńska

Kolejny doskonale poprowadzony kurs. Bardzo trudne zagadnienia przedstawione w klarowny sposób. BRAWO!

Lek. dent. Adrianna Haneczka

Rewelacyjny kurs, który całkowicie zmienił moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Świetnie poprowadzony z opisem własnych przypadków. Jestem pewna, że zdobyta wiedza da mi wiele satysfakcji w pracy, z pewnością docenią ją moi pacjenci. Polecam!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Ciekawy kurs, mam nadzieję, że zyskam kolejne narzędzie do leczenia moich pacjentów

Lek.dent. Ewa Puchalska, specjalista ortodonta

Doktor w ciekawy i prosty sposób przedstawił leczenie lip bumperami i niuanse ważne przy doginaniu, szczególnie ważne dla osób zaczynające swoją przygodę w tym temacie

Lek.dent. Joanna Niedenthal

Metoda bardzo logiczna, podoba mi się koncepcja rozbudowy łuków zębowych i niwelizacji na końcu leczenia. Do zastosowania w praktyce.

Lek.dent. Kinga Bednarczyk

Doktor zachęcił mnie do dalszego rozwoju w kierunku ortodoncji, z przyjemnością zjawię się na kolejnych kursach

Lek.dent. Adrianna Haneczka

Gratuluję, bardzo jasno i prosto przedstawiony temat, przede wszystkim coś dla techników.

Edyta Kaszyńska, technik dentystyczny

Świetny kurs, wiele praktycznych informacji i umiejętności. Prowadzony w bardzo przystępny sposób. Gorąco polecam

Lek.dent. Katarzyna Kępa

Metoda zachęca do zagłębienia się w temat. Wykładowca bardzo bezpośredni, nie owija w bawełnę, konkretny z poczuciem humoru, nie ubarwia. Wykład ciekawy bez momentów uśpienia 😊

Lek.dent. Elżbieta Zgłobicka

Trzeba uczyć się całe życie. Najważniejsza jest stabilność leczenia. Metoda bardzo przekonująca.

Lek. dent. Marzena Śmiechowicz, specjalista stomatologii ogólnej

Metoda trudna, ale na pewno do nauczenia. Najtrudniejszy kurs (Planowanie, fninishig, retencja) w porównaniu do wcześniejszych szkoleń (Lip Bumper i aparat GMD).

Lek. dent. Anna Pawełek-Chmarzyńska, specjalista stomatologii dziecięcej

Było super! Czekam na więcej!!!

Lek. dent. Anna Jakubowska

Ciekawy kurs, w którym główny nacisk położony jest na przyczynę powstania wad zgryzu i zapobiegania nawrotom. Interesująca dyskusja poszerzająca horyzonty

Dr n.med Paulina Mikłasz

Kurs spełnił moje oczekiwania. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Prowadzący rzetelnie odpowiadał na wszystkie pytania.

Tech. dent. Monika Zawadzka

Super!

Dr n.med. Anna Wika

Kurs godny polecenia, bardzo dużo wskazówek praktycznych. Metoda wydaje się być rewelacyjna.

Dr n.med. Katarzyna Borycka, specjalista ortodonta

Nie mogę się doczekać kiedy zastosuję tę wiedzę w praktyce.

Lek.dent. Aleksandra Botwicz specjalista stom. ogólnej

Kurs bardzo merytoryczny, przejrzysty, mimo że metoda jest trudna, to została jasno przedstawiona.

Lek.dent. Martyna Czerkies

Metoda bardzo logiczna, ekspansja łuków jest możliwa w prawie każdym przypadku i bardzo korzystna dla zdrowia pacjenta.

Lek.dent. Iwona Iwanowicz

Bardzo ciekawy kurs, dużo wiedzy. Świetnie, że doktor nie przemilczał powikłań oraz odpowiadał na pytania.

Lek.dent. Iwona Warcaba

Świetny kurs, merytorycznie dobrze przygotowany, informacje na pewno do zastosowania w praktyce.

Lek. dent. Anna Kuc specjalista protetyk

Kurs bardzo ciekawy, dający powód do przemyśleń i zastanowienia nad dotychczasową pracą. Zastosuję na 100%, bo wszystko co Pan Doktor mówił o nawrotach, także potwierdzam.

Lek.dent. Małgorzata Winiecka specjalista ortodonta

Kurs ciekawie prowadzony. Dużo przypadków klinicznych leczonych metodą CAD i informacji praktycznych jakich błędów unikać.

Lek. dent. Monika Trochimiuk

Bardzo pozytywna inspiracja, nie tylko ortodontyczna ale też dotycząca diety!

Lek. dent. Martyna Czerkies

Kolejna odsłona metody, która zmienia spojrzenie na ortodoncją. Zwraca uwagę na kwestie pomijane w „tradycyjnym” leczeniu.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Moja metoda leczenia, gdyż powoduje reedukację mięśni.

Lek. dent. Joanna Brzuska

Zamierzam stosować w praktyce. Wiele cennych informacji.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Jestem bardzo zadowolona z kursu, dyskutowaliśmy na tematy, które w ortodoncji są pomijane. Oby więcej takich szkoleń!

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Kurs doskonały, pozwolił mi spojrzeć na ortodoncję z innej perspektywy. Bardzo praktyczny, wnoszący do codziennej praktyki ortodontycznej wiele nowych i bezcennych wiadomości.

Lek. dent. Urszula Zasowska Specjalista ortodonta

Metoda CAD jest bardzo pomocna w leczeniu trudnych przypadków ortodontycznych. Doktor w zrozumiały i przystępny sposób uczy kursantów, dając sporo bardzo cennych własnych obserwacji.

Lek. dent. Michał Trochimiuk

Bardzo ciekawy i wyczerpujący kurs, tylko za mało czasu na ćwiczenia doginania LB. Mam nadzieję, że wykorzystam w praktyce skutecznie.

Lek. dent. Agnieszka Żmijewska

Kurs przejrzysty, ciekawy, wykładowca bardzo sympatyczny.

Lek. dent. Gertruda Jaksina

Nowoczesne podejście do ortodoncji. Cieszę się, że trafiłam na ten kurs, wiem w jakim kierunku chcę się szkolić dalej i jaką metodą pracować.

Lek. dent. Alicja Ramsz

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać metodę CAD. Zamierzam stosować ją w mojej praktyce. Jest jednocześnie bardzo prosta i skomplikowana. Mam zamiar ją ćwiczyć aby móc stosować u większości pacjentów. Dziękuję za kurs praktyczny i cenne uwagi.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Chylę czoła, że prowadzący podzielił się z nami własnymi błędami. To jest zawsze bardzo pouczające. Piękne zdjęcia! Konsekwentna dokumentacja!

Lek. dent. Dorota Owczarczak specjalista protetyk

Bardzo zrozumiałe przedstawiona aktywacja TPA w trzech płaszczyznach.

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Cieszę się, że kurs obejmuje istotne zagadnienia, co pozwoli nam skutecznie leczyć naszych pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Kurs metodyczny i wartościowy do wykorzystania w praktyce.

Lek. dent. Edyta Mazur, specjalista ortodonta

Dużo informacji praktycznych i wiedzy merytorycznej. Wiedzę ze szkolenia wdrożę w swojej fimie od zaraz. Kurs świetny. Dziękuję za szkolenie.

Mgr tech.dent. Anna Matysek

Gratuluję fantastycznych opisów leczenia oraz otwartej głowy.

Lek. dent. Wioletta Szewczyk

Bardzo polecam.

Lek. dent. Katarzyna Starska

Kurs pokazuje inne spojrzenie na tradycyjną ortodoncję.

Lek. dent. Grochala Piotr

Kurs przeprowadzony w profesjonalny sposób. Metoda przekonuje mnie, mam zamiar wykorzystać ją w codziennej praktyce. Proponuję przedłużyć kurs o kolejny dzień.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Wiadomości rzetelnie i uczciwie przedstawione. Dziękuję za pokazanie błędów i niepowodzeń i otwartość w dyskusji.

Lek. dent. Olga Szkudlarz

Metoda logiczna, uzasadniona, obiecująca szczególnie dla młodych pacjentów, u których nie chcemy za wcześnie zakładać aparatów stałych.

Lek. dent. Beata Chmielewska

Fajne, ciekawe uzupełnienie kursu dr Greenfielda. Lekcja cierpliwości i dużo praktycznych wskazówek.

Lek. dent. Mateusz Borowy

Prowadzący przystępnym językiem tłumaczy zagadnienia ortodontyczne z szacunkiem dla osób na różnym stopniu zaawansowania. Nie wykluczam, że będę stosować technikę CAD.

Lek. dent. Małgorzata Bała

Bardzo obiecująca metoda. Liczę, że podołam by stosować ją w swojej praktyce, nauczona że leczenie ekstrakcyjne zazwyczaj nie kończy się dobrze.

Lek. dent. Katarzyna Goraj

Pomimo faktu, że tkwię w CAD po uszy od pięciu lat, mogłam wyłowić kilka cennych perełek. Szacunek. Kawał dobrej roboty w trakcie i jeszcze więcej pracy włożonej w kurs.

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Jestem po raz trzeci na szkoleniu u dr Piskorskiego. Kolejny raz dziękuję za ogrom przekazanych informacji. Jasne, techniczne i praktyczne. Od zaraz do wykorzystania we własnej praktyce.

Dr Piskorski mówi o zaletach i wadach metody CAD, pokazuje swoje błędy na przypadkach z przeszłości i przestrzega jak ich nie popełnić. Jak zwykle ćwiczenia praktyczne z doginania łuków znakomicie wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Metoda trudna ale bardzo logiczna, nie matematyczna. Pan dr uświadamia, że pracujemy na żywym pacjencie a nie na drewnianym kołku.

Lek. dent. Marzena Głębocka, protetyk

Bardzo dobry kurs. Jestem bardzo zadowolona.

Lek. dent. Halina Suchwałko

Bardzo ciekawy kurs, dużo czasu poświęconego na ćwiczenia praktyczne, co pozwoli od razu wprowadzić metodę wśród pacjentów.

Lek. dent. Dorota Ciok-Kowalska

Metoda niedoceniana, wspaniałe narzędzie do zaniedbanych, zwężonych przypadków.

Lek. dent. Julita Kotula

Metoda warta zastosowania. Kolejne narzędzie do uzyskania satysfakcjonujących wyników leczenia.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, dużo cennych wiadomości do wykorzystania od zaraz.

Lek. dent. Beata Wojas

Bardzo dobry kurs. Dobra organizacja. Godny polecenia.

Lek. dent. Anna Pawełek

Bardzo ciekawy kurs. Dużo czasu na ćwiczenia praktycznych umiejętności. Mam zamiar prowadzić swoich pacjentów w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Doskonała tematyka, daje nadzieję na praktyczne zmiany w myśleniu ortodontycznym.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Dużo dokładnie omówionych przypadków. Doktor wykazał się dużą cierpliwością pokazując miliony razy doginanie Lip Bumpera

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Bardzo intensywnie wykorzystanie czasu na wiedzę i praktykę. BRAWO!!! Kurs bardzo dobry, chcę jak najszybciej wprowadzić LB do mojej praktyki. Metoda warta polecenia i zastosowania.

Lek dent. Małgorzata Marek-Tołpa

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper). Całkowicie odmienne spojrzenie na sposób leczenia. Coś co większości wydaje się niemożliwe, okazuje się całkiem realne. Wiedza na pewno warta wykorzystania.

Lek. dent. Joanna Ruśniak

Metoda zachęca aby ją zastosować.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, dużo wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Anna Pawełek, specjalista stomatologii dziecięcej

Bardzo dobrze rozwinięty temat łuku podniebiennego, zrozumiale wszystko wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Kurs bardzo dobry a metoda podoba mi się i spróbuję leczyć w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Doskonała tematyka, daje nadzieję na praktyczne zmiany w myśleniu ortodontycznym.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Dużo dokładnie omówionych przypadków. Doktor wykazał się dużą cierpliwością pokazując miliony razy doginanie Lip Bumpera

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Bardzo intensywnie wykorzystanie czasu na wiedzę i praktykę. BRAWO!!! Kurs bardzo dobry, chcę jak najszybciej wprowadzić LB do mojej praktyki. Metoda warta polecenia i zastosowania.

Lek dent. Małgorzata Marek-Tołpa

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper). Całkowicie odmienne spojrzenie na sposób leczenia. Coś co większości wydaje się niemożliwe, okazuje się całkiem realne. Wiedza na pewno warta wykorzystania.

Lek. dent. Joanna Ruśniak

Metoda zachęca aby ją zastosować

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, dużo wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Anna Pawełek, specjalista stomatologii dziecięcej

Bardzo dobrze rozwinięty temat łuku podniebiennego, zrozumiale wszystko wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Kurs bardzo dobry a metoda podoba mi się i spróbuję leczyć w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Metoda bardzo ciekawa, dobrze przedstawiona. Bardzo przydatne omówienie możliwych powikłań a nie jedynie prezentacja sukcesów.

Lek. dent. Maja Pawłowska

Kurs bardzo dobry, dużo praktycznej wiedzy, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Metoda bardzo mi się podoba.

Lek. dent. Beata Wojas

Doskonały kurs, świetne przekazana technika leczenia wg CAD.

Lek. dent. Patrycja Helmich

Kurs bardzo dobry. Potrzeba dużo czasu aby poznać tę technikę jak dr Dominik.

Lek . dent. Agnieszka Golarz-Nosek, specjalista ortodonta

Ciekawy sposób rozwiązań ortodontycznych. Dobra koncepcja leczenia wad zgryzu.

Lek. dent. Tomasz Soból

Bardzo dobry kurs, świetnej techniki leczenia wg CAD. Dużo dobrej praktycznej wiedzy. Polecam.

Lek. dent. Piotr Rydliński

Kolejna porcja wiedzy niezbędnej do codziennej praktyki.

Lek. dent. Anna Czarnocka - Szenawa

Pan Doktor niesamowicie motywuje do działania. Na pewno metodę CAD wprowadzę do swojej praktyki.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Logiczna koncepcja, przepis na piękny, szeroki uśmiech.

Lek. dent. Julia Świderska

Rewelacyjny kurs. Wiedza przekazana w bardzo klarowny sposób.

Lek. den. Alicja Jakielaszek

Bardzo dobry kurs, który w jasny i prosty sposób przedstawia technikę oraz mechanizm działania aparatów w technice CAD.

Lek. dent. Joanna Jastrząbek

Kurs super, prowadzący zaangażowany i odpowiada na pytania bez zbędnych dygresji.

Lek. den. Anna Zabielska-Soból

Pan Doktor przekazał kolejną ogromną porcję wiedzy, która na pewno będzie wykorzystana w mojej praktyce.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Jak zawsze prosto, konkretnie i na temat. Bardzo przydatny kurs klinicystom!

Lek. dent. Małgorzata Spiżewska chirurg stom.

Metoda daje doskonałą alternatywę dla leczenia ekstrakcyjnego.

Lek. dent. Katarzyna Januszewska

Bardzo dobrze wyjaśnione zasady doginania aparatu Lip Bumper i jego zastosowanie. Na pewno wykorzystam u pacjentów w wieku rozwojowym.

Lek. dent. Agnieszka Topka

Doskonały kurs!

Lek. dent. Hanna Jędrzejczyk

Efekty pracy Doktora – fantastyczne. Kurs pod względem praktycznym i teoretycznym bardzo dobry…

Lek. dent. Katarzyna Matusiak-Hełmecka

Metoda bardzo logiczna, dająca duże nadzieje na spokojniejszą i bardziej przewidywalną pracę.

Lek. dent. Ewa Zagorzelska

Bardzo dobry kurs dla każdego stomatologa. Będę polecać wszystkim.

Lek. dent. Anna Wojciechowska

Pan Doktor daje czadu!

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Nowatorska metoda, zgodna z fizjologią, której nikt inny nie uczy. Czekam na część 2!

Lek. dent. Bartosz Zgorzelski

Kurs fantastyczny i przede wszystkim praktyczny! Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącego robi wrażenie. Dużo przydatnych wskazówek, które można od razu wcielać w życie.

Lek. dent. Iwona Alancewicz

Bardzo dobry kurs. Technikę CAD powinien poznać każdy ortodonta.

Lek dent. Roman Kiriczenko

Od wielu lat rozwiązuję problemy swoich pacjentów oferując im zintegrowane leczenie. Dzięki ortodoncji CAD mogę realizować kompleksowe plany leczenia w przewidywalny i bezpieczny sposób.

Lek. dent. Marek Milcarz

Świetne podsumowanie całego cyklu szkoleń z techniki CAD (cz.3). Metoda, która pozwala zachwycić się ortodoncją na nowo.

Lek dent. Karolina Kacperzak

Kurs godny polecenia w 100%. Metoda logiczna, do wykorzystania w praktyce. Wiedza przekazana w interesujący sposób.

Lek. stom. Agnieszka Dębicka

Bardzo praktyczny kurs (cz.3). Dominik cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Wykładowca bardzo pewny siebie i mocno przekonywujący do swojej techniki. Przemyślana sekwencja działań.

Lek dent. Elżbieta Orzechowska

Metoda jest genialna! Logiczna – działanie na przyczynę a nie na skutek. Dla lekarza technicznie trudna, sporo szczegółów…Wszystko warte tego, by cieszyć się stabilnym leczeniem w wieloletniej perspektywie.

Lek stom. Agnieszka Romanik

Kolejny kurs, który zachwyca. Skleja puzzle informacji zdobytych na poprzednich etapach, rozwiewa kolejne wątpliwości i daje odpowiedzi na nowe pytania. Dziękuję.

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

3 część kursu dr Piskorskiego, to tak jak poprzednie, duża dawka wiedzy, przedstawiona w przejrzysty sposób. Pan Doktor daje dużo praktycznych wskazówek i chętnie i obszernie odpowiada na pytania. Metoda CAD, którą na co dzień stosuję w praktyce nie ma już przede mną tajemnic.

Lek dent. Katarzyna Ratyńska-Afek

Prowadzący dr Piskorski z rozległą wiedzą ortodontyczną. Chapeau bas 😊

Lek. dent Emilia Bartczak

Metoda niedoceniana i nieznana biorąc pod uwagę jej prostotę i korzyści dla pacjenta. Polecam wszystkim lekarzom zapoznanie się z metodą i kurs dr Piskorskiego.

Lek. dent. Oktawian Buczek

Jestem zadowolony z wiedzy, którą otrzymałem. Ciekawe, inne spojrzenie na ortodoncją.

Lek. dent. Andrzej Demus

Tematyka przedstawiona w sposób zrozumiały, metoda (gdy opanuję doginanie łuku) na pewno uczyni moje życie z ortodoncją łatwiejszym.

Lek dent. Maria Meyer Nadolna, specjalista stomatologii ogólnej

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, prowadzący w przystępny sposób wyjaśnia zagadnienie.

Lek. dent. Michalina Szmyd-Łucek

Kurs dający bardzo dużo informacji, rozszerza horyzonty i daje możliwość zastosowania metody dla swoich pacjentów zapewniając im stabilne wyniki. Teraz zostało tylko metodę wdrożyć w praktyce 😊 Lek dent Ewa Pawlak specjalista stomatologii ogólnej

Metoda bardzo dobra i mam zamiar ją stosować. Prowadzący z dużym doświadczeniem. Czekam na cz.2.

Lek. dent. Joanna Brzóska

Bardzo podobał mi się kurs (cz.1.LB), spełnił moje oczekiwania, będę stosowała tę technikę.

Lek. dent. Magdalena Tyńska, specjalista ortodonta

Bardzo dobra kontynuacja kursu dr Greenfielda. Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i prosty sposób, bez pokazywania „magicznych” aparatów i sztuczek, które działają cuda. Kurs który wymaga praktyki. Sens i jasność metody motywuje do działania.

Lek. dent. Joanna Jastrząbek

Czekam na kolejne części kursu!

Lek. dent. Maria Matlok

Kurs (cz.3), który można polecić każdemu lekarzowi, który zajmuje się ortodoncją.

Lek. dent. Joanna Sopata

Z ogromną przyjemnością zgłębiam tajniki techniki CAD.

Lek. stom. Izabella Żarnawska

Jak zawsze świetnie prowadzony kurs. Zagadnienia omówione w przystępny sposób. Bardzo dużo praktycznych wskazówek do wykorzystania w praktyce ortodontycznej

Lek. stom. Kamila Wasiluk

Tematyka bardzo ciekawa i potrzebna dla dopełnienia dwóch poprzednich części. Wszystko omówione zrozumiale i jasno. Bardzo pomocne w codziennej praktyce.

Lek. dent. Anna Ławniczak

Metoda CAD jest doskonałą alternatywą dla wielu przypadków ekstrakcyjnych a kurs jest dobrą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na jej temat.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Jak zwykle super kurs (cz.3)! Jeden z niewielu wartościowych kursów w jakich uczestniczyłam.

Lek. dent. Martyna Wędrychowicz

Było dziś jak zawsze 😊, czyli jak na wcześniejszych częściach. Miło, wesoło a przede wszystkim z dużą ilością ciekawych przypadków, interesujących trików i wskazówek. Bardzo podoba mi się krytyczne podejście do własnych przypadków.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Kurs wspaniały. Bardzo dużo praktycznych wiadomości. Miła atmosfera – jak zawsze 😊

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Dzięki doktorowi wiem, że ortodoncja może być miła i przyjemna.

Kurs bardzo jasny i czytelny.

Lek. dent. Agnieszka Łęczycka-Braun

Dzisiejszy kurs (GMD) podobał mi się. Szczególnie przypadek z nie do końca dobrym planem leczenia – edukacyjny.

Lek .dent. Agnieszka Sitek

Kurs bardzo dobry, dużo konkretnych informacji do zastosowania w praktyce. Technika CAD – świetna metoda leczenia ortodontycznego z korzyścią dla przyzębia, okluzji i stabilnego wyniku leczenia.

Lek.dent. Piotr Rydliński

Kurs (GMD) prowadzony bardzo aktywnie i z zaangażowaniem przez Pana Doktora. Metoda CAD jest prosta w swej mechanice, ale wymagająca manualnie. Efekty jakie można osiągnąć zachęcają do wysiłku.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Kurs z punktu widzenia technika dentystycznego bardzo przydatny, dużo informacji praktycznych oraz wiedzy merytorycznej.

Inż. Tech. Karolina Byczkowska-Wojciechowska

Bardzo brakowało mi aparatu do dystalizacji, wielokrotnie odmawiałam pacjentom leczenia, ponieważ wiedziałam, że leczenie ekstrakcyjne byłoby krzywdzące dla pacjenta. Szkolenie z GMD rozwiało wiele moich wątpliwości.

Lek.dent. Joanna Dziemiańczyk

Uczestnicząc w cyklu kursów Dominika poznaję profesjonalne spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Rzetelna wiedza i spektakularne rezultaty, które z przyjemnością wdrażam w swojej klinice.

Lek. dent. Marek Milcarz

Bardzo rzeczowy kurs, który rozwiewa wątpliwości co do leczenia metodą bezekstrakcyjną. Dużo przykładów, które pokazują nie tylko idealne efekty, ale także problemy, które mogą się wydarzyć i sposoby jak sobie z nimi radzić.

Lek. dent. Aleksandra Dąbrowska

Bardzo dziękuję za perfekcyjnie przeprowadzone szkolenie. Kurs oceniam bardzo dobrze, jako jeden z lepszych. Bardzo dużo teorii i praktycznych ćwiczeń. Pan Doktor jest bardzo dobrym wykładowcą. To było dla mnie bardzo owocne spotkanie

Lek. stom. Urszula Zasowska, specjalista ortodonta

Bardzo czytelny przekaz. Nacisk na błędy, jeden pokazany błąd szkoli lepiej, niż 10 idealnych przypadków. Bardzo motywujące szkolenie a urok osobisty doktora jest wisienką na torcie dużej wiedzy i doświadczenia.

Lek. dent. Liliana Keller-Szymczyk

Kurs (LB) ciekawy, praktyczny, sprytne rozwiązania.

Lek. dent. Tomasz Soból

Kurs (LB) świetnie poprowadzony, podobało mi się, że zostały pokazane przykłady powikłań jakie mogą wystąpić w trakcie leczenia

Lek. dent. Agnieszka Sitek

Metoda (CAD) podnosi jakość mojej pracy. Jest fantastyczna!

Lek.stom. Klaudia Zaremba, specjalista ortodonta

Kurs wspaniały! Bardzo dokładna część teoretyczna, pokazuje inne spojrzenie na ortodoncję. Część praktyczna – wstępnie przygotowuje do samodzielnej pracy z Lip Bumperem.

Lek.stom. Urszula Zasowska, specjalista ortodonta.

Metoda CAD bardzo ciekawa a przedstawione przypadki świadczą o jej skuteczności.

Lek. dent. Katarzyna Ziemecka.

Kurs (GMD) bardzo ciekawy, mnóstwo omawianych przypadków. Praktyczne rozwiązania konkretnych problemów. Metoda logicznie uzasadniona.

Lek. dent. Michał Korzan

Metoda i kurs super! Czuję niedosyt, jeśli chodzi o deprogramację i ekwilibrację ale może po prostu muszę zapisać się na 3 część i wszystko się rozjaśni 

Lek. dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Brak miejsc na część trzecią kursu w tym roku! 

Lek. dent. Agnieszka Kowalczyk

Metoda obiecująca, warta polecenia

Lek. dent. Magdalena Robaczewska

Kurs zmienił moją wizję na dotychczasowe leczenie ortodontyczne, metoda bardzo obiecująca. Bardzo jasno przedstawiona, niezwykle logiczna metoda. Pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…kurs wykorzystany na maxa.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Idealne połączenie. Praktyka i teoria. Dobre praktyczne rady

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Metoda CAD zmienia współczesne leczenie ortodontyczne na bardziej biologiczne, z lepszą prognozą na stabilność efektu leczenia i zmniejsza ryzyko powikłań. Kurs przygotowany bardzo merytorycznie z wieloma wskazówkami praktycznymi.

Lek. dent. Michał Korzan

Super, ale już wiem, że będzie dużo pytań w trakcie prób 

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Kurs bardzo ciekawy, otwiera oczy. Myślę, że będę stosować metodę u swoich pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Ziemiecka.

Metoda jest genialna. To jest prawdziwa ortodoncja.

Lek. dent. Weronika Wąsiewska

Bardzo mi się podoba, chcę tak leczyć!

Lek. dent. Karolina Martyniuk

Metoda do wprowadzenia w praktyce.

Lek. dent. Magdalena Ożóg

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Duża ilość ciekawych przypadków i rozwiązań, z których można czerpać inspiracje we własnej praktyce. Polecam szkolenie zarówno osobom początkującym w technice CAD jak i tym bardziej zaawansowanym, gdyż można na kursie rozwiać wiele swoich wątpliwości dotyczących leczenia tą techniką. Na trzecią część na pewno też się wybiorę. Rekomendacja od dr Greenfielda w pełni zasłużona!

Lek. dent. Magdalena Kania

Opinia bardzo pozytywna. Dużo teorii i przykładów.

Lek. dent. Joanna Pełeszyńska

Kurs mi odpowiadał. Duża cierpliwość wykładowcy i konsekwencja w wyjaśnieniach problemów zgłaszanych w trakcie wykładu i części praktycznej.

Lek. dent. Ewa Pawlak

Kurs spełnił moje oczekiwania. Tego się spodziewałam. Jestem usatysfakcjonowana. Mam nadzieję na możliwość konsultacji w razie problemów.

Inne spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Spektakularne efekty, aż chce się stosować.

Bardzo dobrze prowadzony kurs. Duża liczba zaprezentowanych przypadków. Trochę więcej praktyki by się przydało 

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Kurs (Lip Bumper) prowadzony przejrzyście, dużo przypadków, jasny przekaz informacji.

Lek. dent. Karolina Leszcz-Maciejewska

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper), myślę że zacznę leczyć tym aparatem.

Lek. dent. Dorota Bizoń

Ciekawe przypadki, jasny przekaz informacji i doświadczeń własnych prezentowanej metody leczenia.

Lek. dent. Justyna Zaorska

Metoda wydaje się być najskuteczniejszą ze wszystkich mi znanych. Wieloletnia stabilność zachęca do spróbowania. Szkoda, że nie zdecydowałam się na kurs wcześniej. Bardzo dobrze prowadzony kurs.

Lek. dent. Małgorzata Stucka

Bardzo fajny i dobrze zorganizowany kurs (GMD). Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób, daje wiele możliwości w leczeniu pacjentów

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Łuk podniebienny genialny, prosty aparat do wszystkiego. Teraz wiem jak go wykorzystać!

Lek. dent. Klaudyna Pióro

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że doktor pokazywał nie tylko sukcesy ale także przypadki, które nie zakończyły się sukcesem. Bardzo dobry przekaz i wyjaśnienie tematu.

Lek. dent. Małgorzata Przybysz

Pokazałeś super przypadki! Czekamy z niecierpliwością na trzecią część kursu.

Lek. dent. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Konkretne, obrazowe, proste, logiczne tłumaczenie

Lek. stom. Karolina Leszcz-Maciejewska

Prośba o jak najszybsze zorganizowanie trzeciej części kursu!

Lek. dent. Sylwia Nawracała

Bardzo obiecująca, logiczna technika! Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązywać wiele trudnych zagadnień w trakcie leczenia ortodontycznego moich pacjentów (kurs GMD).

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Można leczyć bez ekstrakcji zębów! Polecam serdecznie kurs z GMD!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Dobrze znać alternatywne metody leczenia

Dr n.med. Joanna Witanowska, specjalista ortodonta

Warta poznania alternatywa

Dr n.med. Maria Tarnawska, specjalista ortodonta

Jestem zachwycona dopracowaniem Twoich przypadków. Zawsze po obejrzeniu Twojej pracy, wierzę, że kiedyś i ja zacznę tak pracować. Bardzo się cieszę, że byłam na tym kursie. Poukładałam swoją wiedzę, stwierdziłam, że idę we właściwym kierunku. Dziękuję i czekam na część trzecią

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Nowe spojrzenie na leczenie. Jestem zachwycona, że będę mogła leczyć bez ekstrakcji i że znalazłam wiele odpowiedzi na pytania związane z okluzją.

Kurs bardzo dobry, profesjonalny wykładowca, temat jasno omówiony, wiele przypadków pacjentów, nie tylko zakończonych sukcesem, ale także popełnionych błędów. Doktor mówi o swoich niepowodzeniach i jak sobie z nimi radzić. Daje to nam wiarę, że nie należy się poddawać, tylko warto się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z innymi.

Lek. dent. Krystyna Wiśniewska, specjalista ortodonta

Niezwykły kurs o tym jak poprawiać naturę nie walcząc z nią. Logiczne szkolenie, poparte dokumentacją licznych przypadków i świetny instruktaż step by step jak uzyskać zamierzony efekt. Kurs obowiązkowy dla każdego lekarza o tym jak patrzeć na pacjenta holistycznie. Wielkie dzięki.

Lek. dent. Krystyna Kołek

Ciekawa i obiecująca technika leczenia zarówno, jeśli chodzi o leczenie bezekstrakcyjne jak i o stabilność uzyskanych efektów. Mam nadzieję, że zmieni moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Lip bumper i GMD to prawdziwa, cudowna pomoc w leczeniu pacjentów. Wypełnia lukę w leczeniu uzębienia mieszanego i daje niewiarygodne możliwości leczenia bez usuwania zębów. Teraz trzeba iść do przodu…!

Lek. dent. Elżbieta Orzechowska

Kurs uważam jako podstawę dla każdego kto chce poznać prawdziwą ortodoncję. Dla mnie światełko w tunelu 

Lek. dent. Dagmara Hartleb

Technika umożliwiająca bezekstrakcyjne wyleczenie większości pacjentów, niejednokrotnie ratująca życie.

Lek. dent. Anita Śmiech

Zastanawiam się dlaczego tak długo wszystko czego mnie uczono przyjmowałam jako pewnik. Krzywdziłam pacjentów. Czułam, że nie do końca leczenie idzie tak jakbym chciała. Teraz widzę, że trzeba odwrócić moją praktykę o 180st. Dziękuję! 

Bardzo fajny, rzetelny i profesjonalny kurs, polecam.

Bardzo podobał mi się kurs. Leczenie tą metodą uważam za rewolucję i myślę, że pomoże ona moim pacjentom

Lek. dent. Małgorzata Tomkalska, specjalista ortodonta

Kurs prowadzony w sposób czytelny, poparty wieloma przypadkami klinicznymi. Technika (CAD) przemawia do mnie. Przede wszystkim ze względu na efekt estetyczny, funkcjonalny, oraz małe prawdopodobieństwo recydywy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia do pacjenta – zgryz, profil, estetyka.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów

Lek. dent. Beata Wysocka

Technika bardzo inspirująca i innowacyjna. Myślę, że warto spróbować 

Lek. dent. Marta Pakuła

Interesujący, przejrzyście przedstawiony kurs praktyczny, rzucający nowe światło na możliwości leczenia.

Podobało mi się. Z niecierpliwością czekam na kolejne tematy

Lek. dent. Agnieszka Jurecka

Bardzo ciekawy kurs, dużo przypadków klinicznych.

Lek. dent. Joanna Jaśkiewicz

Świetne prowadzenie, doskonały kontakt z uczestnikami.

Lek. dent. Ewa Brycka, specjalista ortodonta

Bardzo konkretne, bardzo szczegółowe podejście do tematu rozbudowy łuków zębowych, zwłaszcza dystalizacji.

Lek. dent. Michał Fuczko

Bardzo dobry merytorycznie kurs, dobra część praktyczna. Wykładowca z ogromną wiedzą, dobrze umie ją przekazać. Metoda leczenia respektująca biologię, szanująca przyzębie.

Lek. dent. Joanna Herbasz

Szkoda, że dopiero po tylu latach praktyki trafiłam na ten kurs. Mam nadzieję, że wykorzystam zdobytą wiedzę. Dziękuję.

Lek. dent. Grażyna Pisarska

Wielkie podziękowania za szerzenie innego, lepszego myślenia, za nakłonienie do refleksji nad „klasyczną” ortodoncją i za wysiłek włożony w przygotowanie cudownego kursu. Zdecydowanie za krótki kurs!… Kurs nabity wiedzą, merytorycznie doskonały. Wykładowca – wizjoner z pasją i ogromną chęcią podzielenia się wiedzą. Czysta współczesna ortodoncja, która niedługo będzie standardem.

Lek. dent. Anna Stefaniak

Kurs świetnie przygotowany. Wiedza i praktyka, która zrewolucjonizuje mój sposób leczenia i zapewni lepszą opiekę ortodontyczną moich pacjentów. Dziękuję.

Lek. dent. Karolina Olczak

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie „Wielokierunkowa Rozbudowa Łuku Zębowego”. Metoda otwiera nowe możliwości w ortodoncji, kurs bardzo dobrze przygotowany – merytoryczny, podparty wiedza i doświadczeniem prowadzącego. Panu Doktorowi chciałbym podziękować za pomoc i cenne uwagi podczas pracy nad aparatami. Kurs konieczny dla tych, którzy pragną się liczyć we współczesnej ortodoncji. 

Hubert Pietrzyk, Ortholab

Kurs dr. Piskorskiego, to pierwszy kurs po którym mam poczucie, że leczenie ortodontyczne ma sens! 

 

Polecam wszystkim szkolenie z LB u dr Dominika Piskorskiego. Jest to zdecydowanie jedno z niewielu szkoleń praktycznych w Polsce na najwyższym poziomie, które wnosi do naszej praktyki nowe spojrzenie na ortodoncję i co najważniejsze jest to spojrzenie oparte o polskie a nie amerykańskie realia. Dr Dominik pokazuje na szkoleniu pewne schematy, dzięki którym osiągnął mistrzostwo w CAD, a jest to wiedza bezcenna dla każdego ortodonty. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. dent. Aleksandra Didik

Nowe spojrzenie na temat okluzji i periodontologii

lek. stom. Michał Fuczko

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs dający inne spojrzenie na problem dystalizacji zębów.

lek. stom. Elwira Kujawa

Wykład z bardzo dużą ilością fotografii oraz super poglądowe grafiki.

lek. stom. Kalina Trautzel, specjalista ortodonta

Zdobyłam ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo duża liczba przypadków prezentowanych na kursie potwierdza ideę bezekstrakcyjnej wielokierunkowej rozbudowy łuków zębowych. 

tech. dent. Magdalena Rzeszowska

Kurs dr Piskorskiego jest godny polecenia niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Elżbieta Orzechowska

Filozofia CAD jest jasna, logiczna i zgodna z zamysłem natury. Musi w końcu wyjść z podziemia! 

Lek. Dent. Marzena Głębocka, specjalista protetyk

Świetny kurs omawiający krok po kroku metodę CAD. Wg mnie najbardziej przyjazną metodę leczenia ortodontycznego, gdzie współpracujemy z naturą a nie przeciwstawiamy się jej.

Lek. dent. Agata Łuczkowska, specjalista ortodonta

Kurs dr Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość nowych przydatnych informacji zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Dużo zajęć praktycznych.

Lek. dent. Ewa Bieniek

Super poprowadzony kurs. Bez spiny. Prowadzącego można zapytać o wszystko. A sama metoda rewelacyjna, dająca możliwości leczenia, których nie ma żadna inna w ortodoncji.

Lek. dent. Izabella Żarnawska

Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Otrzymaliśmy dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz możliwość pracy przy fotelu. Prowadzący w jasny i czytelny sposób odpowiadał na nasze pytania. Wszystkim zainteresowanym leczeniem dzieci polecam ortotropię oraz dr Dominika.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs rewelacja, bardzo dużo wiedzy o biobloku 3. Zdobyta wiedza w pełni umożliwia rozpoczęcie i prowadzenie leczenia tym aparatem. Polecam!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Cz.4 kursu systematyzuje wiedzę, pozwala uporządkować schematy dotyczące pracy, również jej ergonomii. Bardzo ceni się, że Dominik zawsze odpowiada na zadane pytanie i że motywuje do pracy ❤❤❤. Metoda jest genialna w swych założeniach. Jest to świetny sposób leczenia dzieci, gdzie priorytetem są szerokie drogi oddechowe i piękna twarz. Do miłego zobaczenia na nast. kursie. 🙂

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Bardzo się cieszę, że w toku leczenia pierwszych pacjentów mamy możliwość regularnych konsultacji co pewien czas w postaci kursu, wszelkie wątpliwości co do aktywacji aparatów Bioblok zostają przedyskutowane- co więcej- mamy okazję przećwiczyć ich rozwiązywanie w praktyce z pacjentami. Z czasem pojawia się coraz więcej pytań, metoda leczenia nie jest łatwa ani dla lekarza, ani dla pacjenta, mobilizujące jest zobaczyć efekty leczenia po twarzach młodych pacjentów doktora Dominika.

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Kurs bardzo dobrze przedstawia metodę ORTOTROPICZNEGO leczenia pacjenta. Możliwość obserwacji leczenia pacjentów oraz możliwość wykonania pewnych procedur samodzielnie jest dużą zaletą kursu. Prowadzący jasno, precyzyjnie wyjaśnia zasady leczenia tą metodą. Polecam ❤:).

dr n. med Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Wspaniała metoda przywracająca dzieciom zdrowie. Dużo klinicznych, praktycznych wskazówek. Dobra atmosfera, brak pytań bez odpowiedzi. Polecam ❤

Lek. dent. Agata Zieleń

Kurs dr. Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że doktor pokazywał nie tylko sukcesy ale także przypadki, które nie zakończyły się sukcesem. Bardzo dobry przekaz i wyjaśnienie tematu.

Lek. dent. Małgorzata Przybysz

Pokazałeś super przypadki! Czekamy z niecierpliwością na trzecią część kursu.

Lek. dent. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Konkretne, obrazowe, proste, logiczne tłumaczenie.

Lek. dent. Sylwia Nawracała

Bardzo obiecująca, logiczna technika! Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązywać wiele trudnych zagadnień w trakcie leczenia ortodontycznego moich pacjentów (kurs GMD).

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta.

Można leczyć bez ekstrakcji zębów! Polecam serdecznie kurs z GMD!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Dobrze znać alternatywne metody leczenia.

Dr n.med. Joanna Witanowska, specjalista ortodonta

Warta poznania alternatywa.

Dr n.med. Maria Tarnawska, specjalista ortodonta

Jestem zachwycona dopracowaniem Twoich przypadków. Zawsze po obejrzeniu Twojej pracy, wierzę, że kiedyś i ja zacznę tak pracować. Bardzo się cieszę, że byłam na tym kursie. Poukładałam swoją wiedzę, stwierdziłam, że idę we właściwym kierunku. Dziękuję i czekam na część trzecią.

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Kurs bardzo dobry, profesjonalny wykładowca, temat jasno omówiony, wiele przypadków pacjentów, nie tylko zakończonych sukcesem, ale także popełnionych błędów. Doktor mówi o swoich niepowodzeniach i jak sobie z nimi radzić. Daje to nam wiarę, że nie należy się poddawać, tylko warto się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z innymi.

Lek. dent. Krystyna Wiśniewska, specjalista ortodonta

Niezwykły kurs o tym jak poprawiać naturę nie walcząc z nią.Logiczne szkolenie, poparte dokumentacją licznych przypadków i świetny instruktaż step by step jak uzyskać zamierzony efekt. Kurs obowiązkowy dla każdego lekarza o tym jak patrzeć na pacjenta holistycznie. Wielkie dzięki.

Lek. dent. Krystyna Kołek

Ciekawa i obiecująca technika leczenia zarówno, jeśli chodzi o leczenie bezekstrakcyjne jak i o stabilność uzyskanych efektów. Mam nadzieję, że zmieni moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta.

Lip bumper i GMD to prawdziwa, cudowna pomoc w leczeniu pacjentów. Wypełnia lukę w leczeniu uzębienia mieszanego i daje niewiarygodne możliwości leczenia bez usuwania zębów. Teraz trzeba iść do przodu…!

Lek. dent. Elżbieta Orzechowska

Kurs uważam jako podstawę dla każdego kto chce poznać prawdziwą ortodoncję. Dla mnie światełko w tunelu ☺

Lek.dent. Dagmara Hartleb

Technika umożliwiająca bezekstrakcyjne wyleczenie większości pacjentów, niejednokrotnie ratująca życie.

Lek. dent. Anita Śmiech

Bardzo podobał mi się kurs. Leczenie tą metodą uważam za rewolucję i myślę, że pomoże ona moim pacjentom.

Lek. dent. Małgorzata Tomkalska, specjalista ortodonta

Kurs prowadzony w sposób czytelny, poparty wieloma przypadkami klinicznymi. Technika (CAD) przemawia do mnie. Przede wszystkim ze względu na efekt estetyczny, funkcjonalny, oraz małe prawdopodobieństwo recydywy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia do pacjenta – zgryz, profil, estetyka.

Dr n.med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów.

Lek. dent. Beata Wysocka

Technika bardzo inspirująca i innowacyjna. Myślę, że warto spróbować ☺

Lek. dent. Marta Pakuła

Podobało mi się. Z niecierpliwością czekam na kolejne tematy.

Lek. dent. Agnieszka Jurecka

 

Bardzo ciekawy kurs, dużo przypadków klinicznych.

Lek. dent. Joanna Jaśkiewicz

Świetne prowadzenie, doskonały kontakt z uczestnikami.

Lek. dent. Ewa Brycka, specjalista ortodonta

Bardzo konkretne, bardzo szczegółowe podejście do tematu rozbudowy łuków zębowych, zwłaszcza dystalizacji.

Lek. dent. Michał Fuczko

Bardzo dobry merytorycznie kurs, dobra część praktyczna. Wykładowca z ogromną wiedzą, dobrze umie ją przekazać. Metoda leczenia respektująca biologię, szanująca przyzębie.

Lek. dent. Joanna Herbasz

Szkoda, że dopiero po tylu latach praktyki trafiłam na ten kurs. Mam nadzieję, że wykorzystam zdobytą wiedzę. Dziękuję.

Lek. dent. Grażyna Pisarska

Wielkie podziękowania za szerzenie innego, lepszego myślenia, za nakłonienie do refleksji nad „klasyczną” ortodoncją i za wysiłek włożony w przygotowanie cudownego kursu. Zdecydowanie za krótki kurs!… Kurs nabity wiedzą, merytorycznie doskonały. Wykładowca – wizjoner z pasją i ogromną chęcią podzielenia się wiedzą. Czysta współczesna ortodoncja, która niedługo będzie standardem.

Lek. dent. Anna Stefaniak

Kurs świetnie przygotowany. Wiedza i praktyka, która zrewolucjonizuje mój sposób leczenia i zapewni lepszą opiekę ortodontyczną moich pacjentów. Dziękuję.

Lek. dent. Karolina Olczak

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie „Wielokierunkowa Rozbudowa Łuku Zębowego”. Metoda otwiera nowe możliwości w ortodoncji, kurs bardzo dobrze przygotowany – merytoryczny, podparty wiedza i doświadczeniem prowadzącego. Panu Doktorowi chciałbym podziękować za pomoc i cenne uwagi podczas pracy nad aparatami. Kurs konieczny dla tych, którzy pragną się liczyć we współczesnej ortodoncji.

Hubert Pietrzyk, Ortholab

Polecam wszystkim szkolenie z LB u dr Dominika Piskorskiego. Jest to zdecydowanie jedno z niewielu szkoleń praktycznych w Polsce na najwyższym poziomie, które wnosi do naszej praktyki nowe spojrzenie na ortodoncję i co najważniejsze jest to spojrzenie oparte o polskie a nie amerykańskie realia. Dr Dominik pokazuje na szkoleniu pewne schematy, dzięki którym osiągnął mistrzostwo w CAD, a jest to wiedza bezcenna dla każdego ortodonty. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. dent. Aleksandra Didik

Nowe spojrzenie na temat okluzji i periodontologii.

lek.stom Michał Fuczko

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs dający inne spojrzenie na problem dystalizacji zębów.

lek. stom. Elwira Kujawa

Zdobyłam ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo duża liczba przypadków prezentowanych na kursie potwierdza ideę bezekstrakcyjnej wielokierunkowej rozbudowy łuków zębowych.

tech. dent. Magdalena Rzeszowska

Kurs dr Piskorskiego jest godny polecenia niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Elżbieta Orzechowska

Filozofia CAD jest jasna, logiczna i zgodna z zamysłem natury. Musi w końcu wyjść z podziemia!

Lek. Dent. Marzena Głębocka

Świetny kurs omawiający krok po kroku metodę CAD. Wg mnie najbardziej przyjazną metodę leczenia ortodontycznego, gdzie współpracujemy z naturą a nie przeciwstawiamy się jej.

Lek. dent. Agata Łuczkowska, specjalista ortodonta

Kurs dr. Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak