OPINIE LEKARZY

Z punktu widzenia lekarza stomatologa ogólnie praktykującego kurs był bardzo przystępny, omówiono wiele przypadków. Część praktyczna umożliwia zastosowanie zdobytej wiedzy. Ortotropia jest z pewnością kierunkiem przyszłości. Zdobyta wiedza w znacznej mierze poszerza możliwość holistycznego podejścia do pacjenta.

Lek. dent. Katarzyna Griffiths

Bardzo wartościowy kurs, dużo praktycznych wskazówek. Uzupełnienie i wyjaśnienie wielu niejasnych zagadnień wzrostu i rozwoju etiologii wad zgryzu. Ortotropia powinna być tematem na zajęciach dla studentów.

Lek. dent. Magdalena Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia pozwala na poprawę estetyki twarzy dzieci, ale również na poprawę jakości ich życia. Kurs silnie nastawiony na elementy praktyczne.

Lek. dent. Małgorzata Danecka

Kurs i tematyka bardzo inspirująca. Nie mogę doczekać się kolejnych części. Doktor chętnie i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Lek. dent. Joanna Półćwiartek-Mazur, specjalista ortodonta

Bardzo ciekawy i rozwijający kurs, poszerzający spojrzenie na współczesną ortodoncję. Czekamy na więcej….😊

Lek. dent. Katarzyna Migacz-Ciepiela, specjalista ortodonta

Kurs merytoryczny, prowadzony w sposób przystępny, ciekawy. Zmienia sposób myślenia na temat leczenia ortodontycznego.

Lek. dent. Iwona Nowak-Ożóg, specjalista ortodonta

Ortotropia jest wyzwaniem dla lekarza i pacjenta. Dr Piskorski przedstawia w bardzo jasny sposób sens leczenia i jego zalety. Organizacja kursu pod względem praktycznym bez zastrzeżeń. Doktor bardzo chętnie odpowiada na pytania kursantów i  przy pacjentach przedstawia jasno pracę z bioblokami.

Lek. dent. Iwona Buczyńska-Blajer

Ortotropia to metoda, która otwiera oczy lekarza na prawidłową diagnostykę. Wiele założeń ortodontycznych nie zwraca uwagi na pozycję języka. Ten kurs pokazuje jak zaniedbania związane z późnym rozpoczęciem leczenia u dzieci powodują poważne deformacje twarzy. Leczenie tą metodą poprawia nie tylko wygląd całej twarzoczaszki, ale przede wszystkim poprawia zdrowie – poszerzając drogi oddechowe, chronimy pacjenta przed bezdechami sennymi. Zdecydowanie polecam ten kurs i do zobaczenia na dalszych częściach! 😊

Lek. dent. Patryk Jański

Kurs otworzył mi oczy na to jak ważne jest leczenie wczesne dzieci i wykorzystywanie potencjału wzrostowego małych dzieci. Mam nadzieję, że ortotropia w najbliższych latach mocno się rozwinie i więcej dzieci będzie miało szansę na wyleczenie.

Lek. dent. Katarzyna Janiszewska

Bardzo cenne informacje teoretyczne i praktyczne, które chętnie wykorzystam w swojej praktyce zawodowej i na swoich dzieciach. Żałuję, że nie poznałam tej metody wcześniej, bo w inny sposób  leczyłabym swoich młodych pacjentów.

Lek. dent. Magdalena Sokołowska

Świetny kurs pozwalający zmienić podejście do “prostowania” zębów i spojrzeć na pacjenta w sposób holistyczny. Poprawiamy nie tylko zgryz, ale postawę, pozycję języka, warg oraz komfort życia pacjenta.

Lek. dent. Agnieszka Wąsewicz

Kameralny kurs, miła przyjazna atmosfera. Nowej wiedzy sporo. Kurs, który zmienia podejście do ortodoncji i leczenia pacjentów. Zapisałam się już na drugą część. Czekam z niecierpliwością na pierwszych pacjentów. Utwierdziło mnie w podjęciu decyzji o rozpoczęciu leczenia tą metodą zdanie dr Piskorskiego o tym, że tak lecząc stajemy się lekarzami!

Lek. dent. Dagmara Rutkowska

Świetny kurs, inspirujący, prowadzony w atmosferze ułatwiającej zdobywanie wiedzy.

Lek. dent. Katarzyna Hędrzak-Nolka

Metoda jest logiczna i spójna. Doktor Piskorski przekazuje wiedzę w sposób jasny i zrozumiały wywracając do góry nogami cały światopogląd ortodontyczny, który tak mozolnie był nam przez lata wpajany do głów.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Metoda bardzo logiczna, łatwa do wdrożenia w gabinecie, ale konieczne jest ukończenie przynajmniej trzech części, gdyż leczenie w rękach niedoświadczonego lekarza jest ryzykowne.

Lek. dent. Ewa Radochońska

I 🧡 ortotropia! Miałam okazję zobaczyć efekty leczenia metodą ortotropii. W wyczerpującym zakresie został omówiony temat pracy z aparatami bioblok 1 i 2 oraz napraw aparatów. 🧡💛💙 dla zespołu kliniki!

Lek dent. Karolina Wiercioch

Dużo praktyki, prowadzący pilnuje, żeby myśleć 😊. Leczenie przedstawioną techniką jest trudne, ale rezultaty są tego warte.

Lek. dent. Maja Maciejewska-Uruska

Metoda leczenia jest ciężką pracą jaką nam Dominik przekazuje, z możliwością poznania wielu aspektów klinicznych. Rewelacyjne efekty i zadowoleni pacjenci.

Lek. dent. Patrycja Wilusz

Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń. Praca z aparatami, nauka zerowania śruby, napraw aparatów, wymiany łuków protruzyjnych.

Lek. dent. Joanna Rąpała

Trzecia część kursu. Bardzo praktyczna część. Olbrzymia ilość prac na bioblokach. Nauczyłam się aktywacji rygli, przenoszenia klamer, aktywacji płaszczyzn poszerzających. Duża dawka informacji. Super atmosfera jak zawsze. Dziękuję za motywację do działania.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Ortotropia – kolejna część kursu przygotowana na najwyższym poziomie. Część praktyczna – samodzielna aktywacja rygli, przenoszenie rygli, naprawa klamer, przenoszenie klamer, aktywacje powierzchni poszerzających, wszystko pod kontrolą dr Dominika- część bezcenna. Gorąco polecam.

Lek. dent. Joanna Sopata

Na tej części kursu nauczyłam się jak aktywować rygle i powierzchnie poszerzające w Biobloku 3, przestało to być dla mnie skomplikowane. Super kurs, doskonałe tłumaczenie tajników ortotropii.

Lek. dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Cieszę się, że mamy możliwość przyjeżdżania do Dominika i podglądania jego pracy. Daje to nam ogromną motywację, że warto iść do przodu. Obserwując zmiany w twarzach pacjentów wchodzimy wciąż głębiej w ortotropię licząc na podobne wyniki u naszych pacjentów, dzięki naszej pracy.

Lek. dent. Katarzyna Wierzgacz

Moja czwarta część kursu OT, czyli aktywacja rygli bez tajemnic❤. Mnóstwo praktyki, ogrom wiedzy i niesamowita atmosfera. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej części. Już nie mogę się doczekać❤.

Lek. stom. Kinga Jóźwiak

Nowatorskie podejście do leczenia ortodontycznego wczesnego. Gorąco polecam.

Lek. dent. Anna Białas

Profesjonalnie przygotowany kurs. Metoda daje nadzieję na trwałe efekty leczenia. Chyba zaczęła się moja przygoda z ortotropią.

Lek. dent. Emilia Bartczak

Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Ogrom wiedzy do poukładania w głowie. Metoda leczenia dająca szansę już we wczesnym wieku na poprawę nie tylko oddychania i wyglądu, ale też życia na co dzień, bez odsyłania do specjalistów. Doświadczony prowadzący.

Lek. dent. Dominika Olesiejuk

Bardzo ciekawa i obiecująca metoda leczenia dzieci. Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzonego kursu oraz możliwości dalszego rozwoju w tym kierunku.

Lek. dent. Natalia Magulska

W mojej praktyce często przyjmuję pacjentów, którym inni lekarze kazali czekać do wyrznięcia się zębów stałych i nie chcieli prowadzić leczenia wczesnego. Dzięki ortotropii nie czekamy- działamy! To świetna metoda leczenia małych pacjentów, co prawda trwająca bardzo długo, ale przynosząca świetne efekty. Kurs dziś otwiera oczy nam dentystom, my jutro otworzymy oczy rodzicom naszych małych pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Gurdek-Gworek

To jest to! Bardzo dobrze zorganizowany i poprowadzony kurs. Wykładowca chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Daje dużo wskazówek i chętnie odpowiada na pytania. Metoda leczenia logiczna, spójna, dająca przewidywalne i stabilne wyniki leczenia.

Lek. dent. Roman Kiriczenko

Bardzo cenna wiedza o leczeniu najmłodszych. Rewelacyjny przekaz. Moja droga w ortotropii rozpoczęta.

Lek. dent. Anna Trębas

Kurs prowadzony wspaniale! Na wiele pytań, które w trakcie własnej praktyki nie umiałam sobie rozwiązać dał mi odpowiedź. Dużo merytorycznej wiedzy. Czekam na kolejne spotkania.

Lek. dent. Hanna Kościelska, specjalista ortodonta

Super atmosfera, doświadczony prowadzący. Bardzo dziękuję za te dwa dni.

Lek. dent. Maja Maciejewska-Uruska

Moja przygoda zaczęła się 2 lata temu kiedy dr Dominik Piskorski rozpoczął leczenie mojej córki Amelii. Obserwując zmiany w jej zdrowiu i wyglądzie przyjechałam na kurs czego nie żałuję. Nauczyłam się jak we wczesnym wieku dziecka można rozpocząć leczenie wad zgryzu. Kurs jest prowadzony w miłej atmosferze, w ciepłym klimatycznym miejscu, bardzo dobrze zorganizowany. Bardzo serdecznie polecam.

Lek. stom. Patrycja Wilusz

Metoda ekologiczna, wspomagająca naturalny kierunek wzrostu pacjentów. Metoda polegająca na usuwaniu przyczyny nieprawidłowości i przekierunkowaniu rozwoju twarzy.

Lek. stom. Joanna Rąpała

Kurs inspirujący, dobrze zorganizowany. Metoda daje szansę na lepsze i trwalsze leczenie. Mam zamiar wprowadzić ją do mojej praktyki.

Lek. dent. Anna Pietraszek

Ogrom wiedzy i niesamowita łatwość jej przekazywania.

Lek. dent. Justyna Gawlik, specjalistka stomatologii ogólnej I st.

Niesamowity kurs. Ogrom wiedzy, a także praktyki. Świetna atmosfera.

Lek. dent. Joanna Pawlus-Wojtas

Na metodę ortotropii trafiłam szukając odpowiedzi na nurtujące pytania oraz odpowiedniej metody leczenia dla moich dzieci. Dr Piskorski na kursie w prostych słowach przedstawia założenia metody i protokoły lecznicze( nie da się nie zrozumieć). Ogromną zaletą kursu jest to, że większość czasu spędza się w gabinecie lecząc pacjentów.

Lek. stom. Karolina Wiercioch

Ortotropię studiuję i stosuję od 2016 roku. Byłam na wielu kursach i dniach szkoleniowych w London School of Facial Orthotropics (dr Mike Mew) oraz w klinikach w Wilnie (dr Simon Wong, prof. John Mew). Jednakże wg mnie kurs dr Piskorskiego okazał się najlepszy. Dr Piskorski dokładnie tłumaczy teorię, skrupulatnie wyjaśnia czynności praktyczne i, co najistotniejsze, pozwala praktycznie wykonywać procedury pracy z aparatami ortotropicznymi. Na żadnym z innych kursów nie było to możliwe; a praktyczne nauczenie się aktywacji biobloków jest trudne. Naukę tego pod okiem dr. Piskorskiego uważam za bezcenną. Dr Piskorski jest specjalistą ortodontą i wzbogacił Ortotropię wieloma drobnymi a niezwykle skutecznymi innowacjami. Połączenie ortotropii ze specjalistyczną wiedzą ortodontyczną skutkuje uzyskaniem korekty wzrostu twarzy i stabilnym zgryzem.
Dr n. med. Arletta Hejne

Dr n. med. Arletta Hejne

Kurs jest niesamowitym przeżyciem, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Lek. dent. Katarzyna Hały

Po raz kolejny dr Piskorski nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Solidna dawka wiedzy z ortotropii, którą można od razu wykorzystać w gabinecie.

Lek. dent. Katarzyna Wędkowska

Duża dawka wiedzy praktycznej. Dr Dominik odpowiada na wszystkie zadane pytania. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Lek. dent. Dominika Soja, specjalista ortodonta

Metoda niezwykle logiczna i szanująca biologię i naturalny rozwój. Kurs to 2 dni bardzo aktywnych zajęć: pracy przy pacjencie i przyswajania nowych informacji( lub utrwalania już nabytych).

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Bardzo dobry kurs. Maksymalne zaangażowanie ze strony prowadzącego, bardzo angażujące kursantów w zdobywanie nowych umiejętności. Polecam.

Lek. dent. Dagmara Ziemska

Wszystko super, mała grupa, dobry kontakt z prowadzącym, pacjenci, Tatry

Lek. dent. Marta Łabuś-Pilaszek specjalista stomatologii dziecięcej

Jest to mój pierwszy kurs z ortotropii, mnóstwo wiedzy, która jest w opozycji do leczenia czynnościowego. Metoda jest logiczna. Super, że szkolenie oprócz części teoretycznej jest także z pacjentami, to bardzo cenne.

Lek. dent. Anna Belowska

Kurs pokazał mi nowe możliwości leczenia dzieci, przewartościował dotychczas stosowane metody.

Lek. dent. Aneta Lubas

Kurs przedstawia bardzo logiczną i nowatorską metodę leczenia. Dużą zaletą jest nacisk na praktyczne rozwiązywanie problemów u przyjmowanych pacjentów. Prowadzący serdeczny i z chęcią dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Lek. dent. Michalina Korzenecka

Dużo praktycznej wiedzy. Kurs pokazał inne spojrzenie na leczenie wad zgryzu.

Lek. dent. Kamila Kabacińska-Micał

Nowe spojrzenie na leczenie wad zgryzu. Dużo cennych informacji praktycznych.

Lek. dent. Agnieszka Czarnecka

Kurs (ortotropia cz.1) pokazał zdecydowanie inny punkt widzenia na leczenie dzieci. Cieszę się, że zobaczyłam to wszystko na początku swojej przygody z leczeniem pacjentów.

Lek. dent. Małgorzata Krześniak

Jak zawsze u dr Dominika dużo praktycznej wiedzy (ortotropia cz.1).

Lek. dent. Dominika Soja, specjalista ortodonta

Bardzo podoba mi się możliwość samodzielnej aktywacji aparatów. Cenię to, że doktor pokazuje swoje błędy i jak z nich wybrnąć. Szkolenie polecam i zabieram się za robienie kolejnych biobloków!

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Kurs w miłej atmosferze. Bezcenna wiedza praktyczna przekazywana krok po kroku. Umiejętności niezbędne do pracy bioblokami 3 zostały zademonstrowane ze szczegółami a każdy etap udało mi się przećwiczyć. Szczerze polecam.

Lek. dent. Karolina Olczak

Za każdym razem, gdy przyjeżdżam na kurs do Dominika, a to już 7 raz, dowiaduję się bardzo wartościowych informacji. Ortotropia niesamowicie poszerze horyzonty, pozwala leczyć dzieci z nieprawidłowym wzrostem twarzy, harmonizując rysy twarzy. Zmiany w wyglądzie twarzy pacjentów są ogromne. Dominik pokazuje jakie błędy można popełnić na kolejnych etapach i jak z nich wybrnąć. W bardzo rzetelny i klarowny przekazuje nowe wiadomości. Widząc efekty jego pracy, chcę tak pracować! Dziękuję i do kolejnego spotkania 😊

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska – Popiołek

Jeden z nielicznych kursów (ortotropia / Zakopane) podczas którego można było pracować bezpośrednio z pacjentem przy fotelu. Dużo informacji praktycznych przekazanych w klarowny sposób. Bardzo miła atmosfera. Z niecierpliwością czekam na część 3.

Lek. dent. Joanna Górkiewicz

Bardzo dobra organizacja kursu (ortotropia / Zakopane). Dużo zajęć praktycznych, szeroki przekrój przypadków ortodontycznych. Innowacyjna metoda leczenia nastawiona na estetykę twarzy.

Dr n. med. Ewa Bieniek

Kolejny etap w odkrywaniu tajników ortotropii okazał się dla mnie przełomowym. Uświadamia sens innego spojrzenia na ortodoncję. Rzeczywista Rotacja Żuchwy poprawia profil pacjenta w okresie uzębienia mieszanego. Dziękuję za rzeczowe i wyczerpujące wytłumaczenie tego zagadnienia.

Lek. dent. Arleta Jażdżewska, specjalista ortodonta

Każdy marzy o pięknej twarzy i zdrowym ciele. Ortotropia daje możliwość uzyskania czegoś więcej niż tylko piękne i proste zęby. Mam nadzieję, że świat ortodontyczny otworzy się na tę metodę. Efekty leczenia są niesamowite. Polecam kurs, dużo praktyki popartej wiedzą.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Naturalna, fizjologiczna metoda rozbudowy łuków zębowych.

Lek. dent. Joanna Zawieska-Niekludow

Dużo praktyki, omówienie tematu szczegółowo, ćwiczenie praktyczne doginania lip bumpera.

Lek. dent. Joanna Kuboń

W jasny i klarowny sposób przedstawiono wskazania, metodę dogięcia lip bumpera i powikłania, czyli wszystko co trzeba.

Lek. dent. Natalia Borek specjalista ortodonta

Bardzo szeroki zakres wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Magdalena Molska specjalista ortodonta

Warto rozwijać wiedzę, która pozwala leczyć najmłodszych pacjentów dbając o ich drogi oddechowe (!) oraz estetykę twarzy. Prowadzący w przystępny i bardzo jasny sposób przekazuje wiedzę i swoje doświadczenie.

Lek. dent. Katarzyna Gniewaszewska

Kurs ortotropia cz.2 pełen praktycznych wskazówek, dający możliwość samodzielnego przećwiczenia aktywacji kolejnych biobloków. Uczy, jak radzić sobie z sytuacjami awaryjnymi bez angażowania pracowni. Jasna wiedza, bezcenne umiejętności praktyczne w miłym towarzystwie – polecam.

Lek. dent. Karolina Olczak

Ortotropia daje możliwość całościowego spojrzenia na pacjenta uwzględniając biologiczne możliwości jego leczenia. Kurs „in office” daje możliwość bardzo bliskiego kontaktu z leczonym pacjentem oraz metodą. Zajęcia praktyczne umożliwiają w praktyce poznanie aparatów, zaobserwowanie koniecznej relacji lekarz-pacjent oraz wyczulają na trudności w zastosowaniu tej metody leczenia.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Bardzo podobał mi się kurs (ortotropia) od strony merytorycznej jak i praktycznej. Prowadzący chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia praktyczne z pacjentami bezcenne i bardzo niszowe, jeśli chodzi o kursy w Polsce. Polecam 😊

Lek. Dent. Marta Kotowicz

Przemiły wykładowca z poczuciem humoru, znakomicie przekazana wiedza (kurs ortotropia).

Lek. Dent. Peter Srebrić

Możliwość patrzenia na pracę doktora, bezpośredni kontakt z pacjentem a także możliwość dopasowania aparatu, jest olbrzymim atutem szkolenia. To początek bardzo trudnej, ale wartościowej drogi (ortotropia).

Lek. Dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Kurs (ortotropia) i wcześniej przeczytana książka dr J.Mew przekonał mnie do tej drogi leczenia wad zgryzu

Lek. Dent. Katarzyna Wędkowska

Dobra biologiczna metoda dla małych pacjentów (ortotropia), wprowadzę ją w swoim gabinecie. Cenna część kursu przeprowadzona na sobie, daje wiedzę co do odczucia pacjenta.

Lek. Dent. Karolina Łabędowicz-Gdula specjalista ortodonta

Rewelacyjny przekaz (kurs ortotropia). Nowe spojrzenie na leczenie ortodontyczne pokazujące nie tylko leczenie objawowe, ale także, leczenie przyczynowe.

Lek. Dent. Aleksandra Dąbrowska

Kurs (ortotropia) przedstawia filozofię i leczenie przyczynowe wad zgryzu.

Lek. Dent. Izabella Żarnawska, specjalista stomatologii ogólnej

Bardzo ciekawy temat, innowacyjne podejście do leczenia wad zgryzu u dzieci. Jasne i logiczne leczenie dotyczące nie tylko „prostowania zębów” ale przede wszystkim poprawiające drożność dróg oddechowych, tym samym komfort życia dzieci. Holistyczne podejście do problemów pacjenta i leczenia.

Lek. Dent. Joanna Górkiewicz

Kurs (ortotropia) bardzo interesujący, zwracający uwagę na wiele aspektów, od postawy ciała po oddychanie. Leczenie pokazane jest od strony praktycznej. Doktor Piskorski jest otwarty na zadawanie pytań i odpowiada na nie z wielką starannością. Ortotropia zmusza do przemyśleń nad przyczynami a nie tylko skutkami problemów ortodontycznych. Wymaga dużej i wieloletniej współpracy pacjenta, ale zapewnia pełną opiekę i jest dla pacjenta najlepsza.

Lek. dent. Agnieszka Mączkowiak

Ortotropia to jedyna słuszna droga, aby dzieci były piękne i zdrowe. Wiedza niezbędna każdemu lekarzowi, przekazana w bardzo przystępny sposób.

Lek. Dent. Katarzyna Gniewaszewska

Kurs doskonale zorganizowany. Prowadzący z dużą wiedzą i doświadczeniem wyjaśnił podstawy ortotropii. Doktor Piskorski ma niebywałą cierpliwość do pacjentów i rodziców, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

Lek. Dent. Arleta Jażdżewska,specjalista ortodonta

Nadchodzi rewolucja! Widzę przyszłość w terapii dzieci tą metodą (ortotropia). Wierzę, że niebawem stanie się standardem, bo podchodzi do leczenia pacjenta holistycznie.

Lek. Dent. Katarzyna Schütz

Ortotropia zmienia spojrzenie na całą ortodoncję – od diagnostyki przez prowadzone leczenie do retencji i stabilności. Pokazuje jak rozwiązać rzeczywiste problemy pacjentów poprawiając ich komfort życia i dając szansę na ładniejszy wygląd i stabilny zgryz.

Lek. dent. Karolina Olczak

Ortotropia to zupełnie nowe podejście, rewolucyjne spojrzenie na przyczyny wad zgryzu oraz ich zapobieganie. Serdecznie polecam ten kurs oraz zgłębianie ortotropicznych tajników 😊

Lek. dent. Maria Radziwilska

Ortotropia cz.1. Metoda odpowiada na wiele pytań dotyczących leczenia pacjentów z długą twarzą i kontroli wymiaru pionowego. Daje narzędzie do wczesnego leczenia pacjentów z nieprawidłową postawą i z dysfunkcjami oddychania.

Dr n.med. Patricia Deregowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Kurs (Ortotropia cz.1), idealnie zorganizowany, prezentuje holistyczne podejście do pacjentów. Umożliwił mi spojrzenie całościowe na „małych pacjentów” i jak wpływać na rozwój twarzoczaszki od momentu narodzin dziecka. Ciekawy ponieważ łączył w sobie elementy teorii i praktyki.

Dr n.med. Katarzyna Bindek-Sypień

Ortotropia cz.1. Przeciekawy temat. Mam poczucie, że stanąłem na brzegu oceanu i Dominik jest moim Kolumbem. Dużo pracy ale trzeba odkryć tę Amerykę aby naprawdę pomagać pacjentom.

Lek. dent. Andrzej Demus

Temat kursu omówiony bardzo dokładnie. W razie problemów prowadzący chętnie pomagał i tłumaczył praktyczne elementy kursu. Duży plus za humor prowadzącego.

Lek. dent. J.G.

Wartość merytoryczna ogromna.

Lek. dent. Katarzyna Hały

Metoda dla mnie jasna i zrozumiała, dużo praktycznych porad, które będę wykorzystywała w praktyce.

Lek. dent. Monika Zagrobelny, specjalista ortodonta

Bardzo interesujący kurs, którego treść na pewno zastosuję w leczeniu ortodontycznym.

Lek. Dent. Agnieszka Żmijewska

Bardzo mi się podobało, jestem bardzo zadowolony, zamierzam uczestniczyć w kolejnych szkoleniach.

Lek. dent. Dariusz Dąbrowski

Kolejny bardzo ciekawy, życiowy kurs (GMD), po którym wprowadzę nowe rozwiązania do codziennej praktyki!

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Kolejny znakomity kurs (GMD), który uczy jak rozwiązywać problemy pacjentów, a nie kamuflować ich wady.

Lek. dent. Katarzyna Breja-Chaciak

Bardzo ciekawy kurs (Lip Bumper) dający możliwość wprowadzenia nowego narzędzia do codziennej praktyki.

Lek. dent. Joanna Jachimowska

Kurs dobrze zorganizowany, dużo praktycznej wiedzy.

Lek. dent. Hanna Markowska

Bardzo ciekawy i potrzebny kurs (Lip Bumper).

Lek. dent. Małgorzata Bystrzycka

Kurs (Lip Bumper) przeprowadzony bardzo sprawnie, każdy miał możliwość sprawdzenia swoich możliwości.

Lek. dent. Iwona Kowalska

Metoda bardzo logiczna, dająca bardzo dobre efekty. Mam nadzieję, że uda mi się ją wprowadzić do swojej praktyki.

Lek. dent. Joanna Kaniewska

Kurs (Lip Bumper) bardzo przejrzysty, wykładowca odpowiadał na wszystkie pytania. Metoda leczenia daje super efekty, przepiękne uśmiechy.

Lek. dent. Magdalena Najder

Świetny, bardzo praktyczny kurs (Lip Bumper) z szerokim omówieniem przypadków. Polecam wszystkim lekarzom, którym zależy na trwałych efektach leczenia ortodontycznego Brawa dla dr Piskorskiego za poczucie humoru! Do zobaczenia na kolejnym kursie!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Kurs (Lip Bumper) dr Piskorskiego jest świetnie zorganizowany pod względem ćwiczeń praktycznych. Duża ilość prezentowanych przypadków zachęca do stosowania techniki CAD. Doktor chętnie dzieli się wiedzą, mówi nie tylko o zaletach leczenia tą metodą ale o trudnościach jakie możemy spotkać. Doceniam szczerość doktora.

Lek. dent. Iwona Blajer

Kurs praktyczny, otwierający nowe horyzonty w pracy zawodowej.

Lek.dent. Anna Wojciechowska

Ortotropia – dla mnie nowe spojrzenie na ortodoncję, nie myślmy tylko o zębach, ale o pięknym rozwoju całej twarzy, postawie ciała i prawidłowym oddychaniu u dzieci. Dobrym pomysłem było zalecenie przeczytania książki Johna Mew przed kursem. Dzięki temu kurs mógł być głownie praktyczny. Obecność żywych pacjentów, to ogromny atut, a także pokazanie błędów i to czego unikać. Metoda skomplikowana, ale w końcu dająca szansę na holistyczną, zdrową ortodoncję od najmłodszych lat. Czuję się zmotywowana do działania

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Ortotropia cz.1. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i dużą ilość wiedzy przekazanej w prosty sposób. Jestem pod wielkim wrażeniem. Teraz mam kolejne narzędzie w ręku. Kiedyś czekałam z rozpoczęciem leczenia u takich dzieciaków ,a teraz już wiem i już będę leczyć. Rozpoczął się nowy rozdział w moim ortodontycznym życiu. Jestem Ci Dominik wdzięczna za wiedzę która nam przekazałeś

Lek.dent. Maria Matlok, specjalista ortodonta

Ortotropia to metoda, która pozwala leczyć dzieci aparatami już w wieku 7-8 lat. Dzięki niej można kreować piękną twarz dziecka i poprawić jego jakość życia poprzez poszerzanie dróg oddechowy i prawidłową postawę. Upewnia mnie to, że jest metoda, którą chcę leczyć swoich pacjentów. Właśnie otworzyła się przede mną wspaniała droga. 💜💜💜Dziękuję bardzo Dominik Piskorski za chęć dzielenia się tajnikami swojej wiedzy i za odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań.

Lek.dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Kurs merytoryczny, bardzo ciekawy sposób prezentacji. Jedyny mankament to wysoka cena.

Lek. dent. Hanna Monika Markowska

Zawsze czegoś można się dowiedzieć i usystematyzować wiedzę i tak było na tym kursie.

Lek. dent. Andrzej Demus

Kolejny raz strzał w dziesiątkę. Rewelacja!

Tech. dent. Edyta Kaszyńska

Kolejny doskonale poprowadzony kurs. Bardzo trudne zagadnienia przedstawione w klarowny sposób. BRAWO!

Lek. dent. Adrianna Haneczka

Rewelacyjny kurs, który całkowicie zmienił moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Świetnie poprowadzony z opisem własnych przypadków. Jestem pewna, że zdobyta wiedza da mi wiele satysfakcji w pracy, z pewnością docenią ją moi pacjenci. Polecam!

Lek. dent. Kinga Jóźwiak

Ciekawy kurs, mam nadzieję, że zyskam kolejne narzędzie do leczenia moich pacjentów

Lek.dent. Ewa Puchalska, specjalista ortodonta

Doktor w ciekawy i prosty sposób przedstawił leczenie lip bumperami i niuanse ważne przy doginaniu, szczególnie ważne dla osób zaczynające swoją przygodę w tym temacie

Lek.dent. Joanna Niedenthal

Metoda bardzo logiczna, podoba mi się koncepcja rozbudowy łuków zębowych i niwelizacji na końcu leczenia. Do zastosowania w praktyce.

Lek.dent. Kinga Bednarczyk

Doktor zachęcił mnie do dalszego rozwoju w kierunku ortodoncji, z przyjemnością zjawię się na kolejnych kursach

Lek.dent. Adrianna Haneczka

Gratuluję, bardzo jasno i prosto przedstawiony temat, przede wszystkim coś dla techników.

Edyta Kaszyńska, technik dentystyczny

Świetny kurs, wiele praktycznych informacji i umiejętności. Prowadzony w bardzo przystępny sposób. Gorąco polecam

Lek.dent. Katarzyna Kępa

Metoda zachęca do zagłębienia się w temat. Wykładowca bardzo bezpośredni, nie owija w bawełnę, konkretny z poczuciem humoru, nie ubarwia. Wykład ciekawy bez momentów uśpienia 😊

Lek.dent. Elżbieta Zgłobicka

Trzeba uczyć się całe życie. Najważniejsza jest stabilność leczenia. Metoda bardzo przekonująca.

Lek. dent. Marzena Śmiechowicz, specjalista stomatologii ogólnej

Metoda trudna, ale na pewno do nauczenia. Najtrudniejszy kurs (Planowanie, fninishig, retencja) w porównaniu do wcześniejszych szkoleń (Lip Bumper i aparat GMD).

Lek. dent. Anna Pawełek-Chmarzyńska, specjalista stomatologii dziecięcej

Było super! Czekam na więcej!!!

Lek. dent. Anna Jakubowska

Ciekawy kurs, w którym główny nacisk położony jest na przyczynę powstania wad zgryzu i zapobiegania nawrotom. Interesująca dyskusja poszerzająca horyzonty

Dr n.med Paulina Mikłasz

Kurs spełnił moje oczekiwania. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Prowadzący rzetelnie odpowiadał na wszystkie pytania.

Tech. dent. Monika Zawadzka

Super!

Dr n.med. Anna Wika

Kurs godny polecenia, bardzo dużo wskazówek praktycznych. Metoda wydaje się być rewelacyjna.

Dr n.med. Katarzyna Borycka, specjalista ortodonta

Nie mogę się doczekać kiedy zastosuję tę wiedzę w praktyce.

Lek.dent. Aleksandra Botwicz specjalista stom. ogólnej

Kurs bardzo merytoryczny, przejrzysty, mimo że metoda jest trudna, to została jasno przedstawiona.

Lek.dent. Martyna Czerkies

Metoda bardzo logiczna, ekspansja łuków jest możliwa w prawie każdym przypadku i bardzo korzystna dla zdrowia pacjenta.

Lek.dent. Iwona Iwanowicz

Bardzo ciekawy kurs, dużo wiedzy. Świetnie, że doktor nie przemilczał powikłań oraz odpowiadał na pytania.

Lek.dent. Iwona Warcaba

Świetny kurs, merytorycznie dobrze przygotowany, informacje na pewno do zastosowania w praktyce.

Lek. dent. Anna Kuc specjalista protetyk

Kurs bardzo ciekawy, dający powód do przemyśleń i zastanowienia nad dotychczasową pracą. Zastosuję na 100%, bo wszystko co Pan Doktor mówił o nawrotach, także potwierdzam.

Lek.dent. Małgorzata Winiecka specjalista ortodonta

Kurs ciekawie prowadzony. Dużo przypadków klinicznych leczonych metodą CAD i informacji praktycznych jakich błędów unikać.

Lek. dent. Monika Trochimiuk

Bardzo pozytywna inspiracja, nie tylko ortodontyczna ale też dotycząca diety!

Lek. dent. Martyna Czerkies

Kolejna odsłona metody, która zmienia spojrzenie na ortodoncją. Zwraca uwagę na kwestie pomijane w „tradycyjnym” leczeniu.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Moja metoda leczenia, gdyż powoduje reedukację mięśni.

Lek. dent. Joanna Brzuska

Zamierzam stosować w praktyce. Wiele cennych informacji.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Jestem bardzo zadowolona z kursu, dyskutowaliśmy na tematy, które w ortodoncji są pomijane. Oby więcej takich szkoleń!

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Kurs doskonały, pozwolił mi spojrzeć na ortodoncję z innej perspektywy. Bardzo praktyczny, wnoszący do codziennej praktyki ortodontycznej wiele nowych i bezcennych wiadomości.

Lek. dent. Urszula Zasowska Specjalista ortodonta

Metoda CAD jest bardzo pomocna w leczeniu trudnych przypadków ortodontycznych. Doktor w zrozumiały i przystępny sposób uczy kursantów, dając sporo bardzo cennych własnych obserwacji.

Lek. dent. Michał Trochimiuk

Bardzo ciekawy i wyczerpujący kurs, tylko za mało czasu na ćwiczenia doginania LB. Mam nadzieję, że wykorzystam w praktyce skutecznie.

Lek. dent. Agnieszka Żmijewska

Kurs przejrzysty, ciekawy, wykładowca bardzo sympatyczny.

Lek. dent. Gertruda Jaksina

Nowoczesne podejście do ortodoncji. Cieszę się, że trafiłam na ten kurs, wiem w jakim kierunku chcę się szkolić dalej i jaką metodą pracować.

Lek. dent. Alicja Ramsz

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać metodę CAD. Zamierzam stosować ją w mojej praktyce. Jest jednocześnie bardzo prosta i skomplikowana. Mam zamiar ją ćwiczyć aby móc stosować u większości pacjentów. Dziękuję za kurs praktyczny i cenne uwagi.

Lek. dent. Ewa Minor-Ptaszyńska

Chylę czoła, że prowadzący podzielił się z nami własnymi błędami. To jest zawsze bardzo pouczające. Piękne zdjęcia! Konsekwentna dokumentacja!

Lek. dent. Dorota Owczarczak specjalista protetyk

Bardzo zrozumiałe przedstawiona aktywacja TPA w trzech płaszczyznach.

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Cieszę się, że kurs obejmuje istotne zagadnienia, co pozwoli nam skutecznie leczyć naszych pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Kurs metodyczny i wartościowy do wykorzystania w praktyce.

Lek. dent. Edyta Mazur, specjalista ortodonta

Dużo informacji praktycznych i wiedzy merytorycznej. Wiedzę ze szkolenia wdrożę w swojej fimie od zaraz. Kurs świetny. Dziękuję za szkolenie.

Mgr tech.dent. Anna Matysek

Gratuluję fantastycznych opisów leczenia oraz otwartej głowy.

Lek. dent. Wioletta Szewczyk

Bardzo polecam.

Lek. dent. Katarzyna Starska

Kurs pokazuje inne spojrzenie na tradycyjną ortodoncję.

Lek. dent. Grochala Piotr

Kurs przeprowadzony w profesjonalny sposób. Metoda przekonuje mnie, mam zamiar wykorzystać ją w codziennej praktyce. Proponuję przedłużyć kurs o kolejny dzień.

Lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Wiadomości rzetelnie i uczciwie przedstawione. Dziękuję za pokazanie błędów i niepowodzeń i otwartość w dyskusji.

Lek. dent. Olga Szkudlarz

Metoda logiczna, uzasadniona, obiecująca szczególnie dla młodych pacjentów, u których nie chcemy za wcześnie zakładać aparatów stałych.

Lek. dent. Beata Chmielewska

Fajne, ciekawe uzupełnienie kursu dr Greenfielda. Lekcja cierpliwości i dużo praktycznych wskazówek.

Lek. dent. Mateusz Borowy

Prowadzący przystępnym językiem tłumaczy zagadnienia ortodontyczne z szacunkiem dla osób na różnym stopniu zaawansowania. Nie wykluczam, że będę stosować technikę CAD.

Lek. dent. Małgorzata Bała

Bardzo obiecująca metoda. Liczę, że podołam by stosować ją w swojej praktyce, nauczona że leczenie ekstrakcyjne zazwyczaj nie kończy się dobrze.

Lek. dent. Katarzyna Goraj

Pomimo faktu, że tkwię w CAD po uszy od pięciu lat, mogłam wyłowić kilka cennych perełek. Szacunek. Kawał dobrej roboty w trakcie i jeszcze więcej pracy włożonej w kurs.

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Jestem po raz trzeci na szkoleniu u dr Piskorskiego. Kolejny raz dziękuję za ogrom przekazanych informacji. Jasne, techniczne i praktyczne. Od zaraz do wykorzystania we własnej praktyce.

Dr Piskorski mówi o zaletach i wadach metody CAD, pokazuje swoje błędy na przypadkach z przeszłości i przestrzega jak ich nie popełnić. Jak zwykle ćwiczenia praktyczne z doginania łuków znakomicie wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Metoda trudna ale bardzo logiczna, nie matematyczna. Pan dr uświadamia, że pracujemy na żywym pacjencie a nie na drewnianym kołku.

Lek. dent. Marzena Głębocka, protetyk

Bardzo dobry kurs. Jestem bardzo zadowolona.

Lek. dent. Halina Suchwałko

Bardzo ciekawy kurs, dużo czasu poświęconego na ćwiczenia praktyczne, co pozwoli od razu wprowadzić metodę wśród pacjentów.

Lek. dent. Dorota Ciok-Kowalska

Metoda niedoceniana, wspaniałe narzędzie do zaniedbanych, zwężonych przypadków.

Lek. dent. Julita Kotula

Metoda warta zastosowania. Kolejne narzędzie do uzyskania satysfakcjonujących wyników leczenia.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, dużo cennych wiadomości do wykorzystania od zaraz.

Lek. dent. Beata Wojas

Bardzo dobry kurs. Dobra organizacja. Godny polecenia.

Lek. dent. Anna Pawełek

Bardzo ciekawy kurs. Dużo czasu na ćwiczenia praktycznych umiejętności. Mam zamiar prowadzić swoich pacjentów w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Doskonała tematyka, daje nadzieję na praktyczne zmiany w myśleniu ortodontycznym.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Dużo dokładnie omówionych przypadków. Doktor wykazał się dużą cierpliwością pokazując miliony razy doginanie Lip Bumpera

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Bardzo intensywnie wykorzystanie czasu na wiedzę i praktykę. BRAWO!!! Kurs bardzo dobry, chcę jak najszybciej wprowadzić LB do mojej praktyki. Metoda warta polecenia i zastosowania.

Lek dent. Małgorzata Marek-Tołpa

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper). Całkowicie odmienne spojrzenie na sposób leczenia. Coś co większości wydaje się niemożliwe, okazuje się całkiem realne. Wiedza na pewno warta wykorzystania.

Lek. dent. Joanna Ruśniak

Metoda zachęca aby ją zastosować.

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, dużo wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Anna Pawełek, specjalista stomatologii dziecięcej

Bardzo dobrze rozwinięty temat łuku podniebiennego, zrozumiale wszystko wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Kurs bardzo dobry a metoda podoba mi się i spróbuję leczyć w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Doskonała tematyka, daje nadzieję na praktyczne zmiany w myśleniu ortodontycznym.

Lek. dent. Katarzyna Schütz

Dużo dokładnie omówionych przypadków. Doktor wykazał się dużą cierpliwością pokazując miliony razy doginanie Lip Bumpera

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Bardzo intensywnie wykorzystanie czasu na wiedzę i praktykę. BRAWO!!! Kurs bardzo dobry, chcę jak najszybciej wprowadzić LB do mojej praktyki. Metoda warta polecenia i zastosowania.

Lek dent. Małgorzata Marek-Tołpa

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper). Całkowicie odmienne spojrzenie na sposób leczenia. Coś co większości wydaje się niemożliwe, okazuje się całkiem realne. Wiedza na pewno warta wykorzystania.

Lek. dent. Joanna Ruśniak

Metoda zachęca aby ją zastosować

Lek. dent. Agnieszka Wieczorek, specjalista ortodonta

Bardzo dobry kurs, dużo wiedzy praktycznej.

Lek. dent. Anna Pawełek, specjalista stomatologii dziecięcej

Bardzo dobrze rozwinięty temat łuku podniebiennego, zrozumiale wszystko wytłumaczone.

Lek. dent. Agnieszka Bielecka

Kurs bardzo dobry a metoda podoba mi się i spróbuję leczyć w ten sposób.

Lek. dent. Magdalena Kowalska-Lesak

Metoda bardzo ciekawa, dobrze przedstawiona. Bardzo przydatne omówienie możliwych powikłań a nie jedynie prezentacja sukcesów.

Lek. dent. Maja Pawłowska

Kurs bardzo dobry, dużo praktycznej wiedzy, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Metoda bardzo mi się podoba.

Lek. dent. Beata Wojas

Doskonały kurs, świetne przekazana technika leczenia wg CAD.

Lek. dent. Patrycja Helmich

Kurs bardzo dobry. Potrzeba dużo czasu aby poznać tę technikę jak dr Dominik.

Lek . dent. Agnieszka Golarz-Nosek, specjalista ortodonta

Ciekawy sposób rozwiązań ortodontycznych. Dobra koncepcja leczenia wad zgryzu.

Lek. dent. Tomasz Soból

Bardzo dobry kurs, świetnej techniki leczenia wg CAD. Dużo dobrej praktycznej wiedzy. Polecam.

Lek. dent. Piotr Rydliński

Kolejna porcja wiedzy niezbędnej do codziennej praktyki.

Lek. dent. Anna Czarnocka - Szenawa

Pan Doktor niesamowicie motywuje do działania. Na pewno metodę CAD wprowadzę do swojej praktyki.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Logiczna koncepcja, przepis na piękny, szeroki uśmiech.

Lek. dent. Julia Świderska

Rewelacyjny kurs. Wiedza przekazana w bardzo klarowny sposób.

Lek. den. Alicja Jakielaszek

Bardzo dobry kurs, który w jasny i prosty sposób przedstawia technikę oraz mechanizm działania aparatów w technice CAD.

Lek. dent. Joanna Jastrząbek

Kurs super, prowadzący zaangażowany i odpowiada na pytania bez zbędnych dygresji.

Lek. den. Anna Zabielska-Soból

Pan Doktor przekazał kolejną ogromną porcję wiedzy, która na pewno będzie wykorzystana w mojej praktyce.

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Jak zawsze prosto, konkretnie i na temat. Bardzo przydatny kurs klinicystom!

Lek. dent. Małgorzata Spiżewska chirurg stom.

Metoda daje doskonałą alternatywę dla leczenia ekstrakcyjnego.

Lek. dent. Katarzyna Januszewska

Bardzo dobrze wyjaśnione zasady doginania aparatu Lip Bumper i jego zastosowanie. Na pewno wykorzystam u pacjentów w wieku rozwojowym.

Lek. dent. Agnieszka Topka

Doskonały kurs!

Lek. dent. Hanna Jędrzejczyk

Efekty pracy Doktora – fantastyczne. Kurs pod względem praktycznym i teoretycznym bardzo dobry…

Lek. dent. Katarzyna Matusiak-Hełmecka

Metoda bardzo logiczna, dająca duże nadzieje na spokojniejszą i bardziej przewidywalną pracę.

Lek. dent. Ewa Zagorzelska

Bardzo dobry kurs dla każdego stomatologa. Będę polecać wszystkim.

Lek. dent. Anna Wojciechowska

Pan Doktor daje czadu!

Lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Nowatorska metoda, zgodna z fizjologią, której nikt inny nie uczy. Czekam na część 2!

Lek. dent. Bartosz Zgorzelski

Kurs fantastyczny i przede wszystkim praktyczny! Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącego robi wrażenie. Dużo przydatnych wskazówek, które można od razu wcielać w życie.

Lek. dent. Iwona Alancewicz

Bardzo dobry kurs. Technikę CAD powinien poznać każdy ortodonta.

Lek dent. Roman Kiriczenko

Od wielu lat rozwiązuję problemy swoich pacjentów oferując im zintegrowane leczenie. Dzięki ortodoncji CAD mogę realizować kompleksowe plany leczenia w przewidywalny i bezpieczny sposób.

Lek. dent. Marek Milcarz

Świetne podsumowanie całego cyklu szkoleń z techniki CAD (cz.3). Metoda, która pozwala zachwycić się ortodoncją na nowo.

Lek dent. Karolina Kacperzak

Kurs godny polecenia w 100%. Metoda logiczna, do wykorzystania w praktyce. Wiedza przekazana w interesujący sposób.

Lek. stom. Agnieszka Dębicka

Bardzo praktyczny kurs (cz.3). Dominik cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Wykładowca bardzo pewny siebie i mocno przekonywujący do swojej techniki. Przemyślana sekwencja działań.

Lek dent. Elżbieta Orzechowska

Metoda jest genialna! Logiczna – działanie na przyczynę a nie na skutek. Dla lekarza technicznie trudna, sporo szczegółów…Wszystko warte tego, by cieszyć się stabilnym leczeniem w wieloletniej perspektywie.

Lek stom. Agnieszka Romanik

Kolejny kurs, który zachwyca. Skleja puzzle informacji zdobytych na poprzednich etapach, rozwiewa kolejne wątpliwości i daje odpowiedzi na nowe pytania. Dziękuję.

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

3 część kursu dr Piskorskiego, to tak jak poprzednie, duża dawka wiedzy, przedstawiona w przejrzysty sposób. Pan Doktor daje dużo praktycznych wskazówek i chętnie i obszernie odpowiada na pytania. Metoda CAD, którą na co dzień stosuję w praktyce nie ma już przede mną tajemnic.

Lek dent. Katarzyna Ratyńska-Afek

Prowadzący dr Piskorski z rozległą wiedzą ortodontyczną. Chapeau bas 😊

Lek. dent Emilia Bartczak

Metoda niedoceniana i nieznana biorąc pod uwagę jej prostotę i korzyści dla pacjenta. Polecam wszystkim lekarzom zapoznanie się z metodą i kurs dr Piskorskiego.

Lek. dent. Oktawian Buczek

Jestem zadowolony z wiedzy, którą otrzymałem. Ciekawe, inne spojrzenie na ortodoncją.

Lek. dent. Andrzej Demus

Tematyka przedstawiona w sposób zrozumiały, metoda (gdy opanuję doginanie łuku) na pewno uczyni moje życie z ortodoncją łatwiejszym.

Lek dent. Maria Meyer Nadolna, specjalista stomatologii ogólnej

Kurs bardzo dobrze zorganizowany, prowadzący w przystępny sposób wyjaśnia zagadnienie.

Lek. dent. Michalina Szmyd-Łucek

Kurs dający bardzo dużo informacji, rozszerza horyzonty i daje możliwość zastosowania metody dla swoich pacjentów zapewniając im stabilne wyniki. Teraz zostało tylko metodę wdrożyć w praktyce 😊 Lek dent Ewa Pawlak specjalista stomatologii ogólnej

Metoda bardzo dobra i mam zamiar ją stosować. Prowadzący z dużym doświadczeniem. Czekam na cz.2.

Lek. dent. Joanna Brzóska

Bardzo podobał mi się kurs (cz.1.LB), spełnił moje oczekiwania, będę stosowała tę technikę.

Lek. dent. Magdalena Tyńska, specjalista ortodonta

Bardzo dobra kontynuacja kursu dr Greenfielda. Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i prosty sposób, bez pokazywania „magicznych” aparatów i sztuczek, które działają cuda. Kurs który wymaga praktyki. Sens i jasność metody motywuje do działania.

Lek. dent. Joanna Jastrząbek

Czekam na kolejne części kursu!

Lek. dent. Maria Matlok

Kurs (cz.3), który można polecić każdemu lekarzowi, który zajmuje się ortodoncją.

Lek. dent. Joanna Sopata

Z ogromną przyjemnością zgłębiam tajniki techniki CAD.

Lek. stom. Izabella Żarnawska

Jak zawsze świetnie prowadzony kurs. Zagadnienia omówione w przystępny sposób. Bardzo dużo praktycznych wskazówek do wykorzystania w praktyce ortodontycznej

Lek. stom. Kamila Wasiluk

Tematyka bardzo ciekawa i potrzebna dla dopełnienia dwóch poprzednich części. Wszystko omówione zrozumiale i jasno. Bardzo pomocne w codziennej praktyce.

Lek. dent. Anna Ławniczak

Metoda CAD jest doskonałą alternatywą dla wielu przypadków ekstrakcyjnych a kurs jest dobrą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na jej temat.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Jak zwykle super kurs (cz.3)! Jeden z niewielu wartościowych kursów w jakich uczestniczyłam.

Lek. dent. Martyna Wędrychowicz

Było dziś jak zawsze 😊, czyli jak na wcześniejszych częściach. Miło, wesoło a przede wszystkim z dużą ilością ciekawych przypadków, interesujących trików i wskazówek. Bardzo podoba mi się krytyczne podejście do własnych przypadków.

Lek. dent. Żanetta Młyńska-Prusińska

Kurs wspaniały. Bardzo dużo praktycznych wiadomości. Miła atmosfera – jak zawsze 😊

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Dzięki doktorowi wiem, że ortodoncja może być miła i przyjemna.

Kurs bardzo jasny i czytelny.

Lek. dent. Agnieszka Łęczycka-Braun

Dzisiejszy kurs (GMD) podobał mi się. Szczególnie przypadek z nie do końca dobrym planem leczenia – edukacyjny.

Lek .dent. Agnieszka Sitek

Kurs bardzo dobry, dużo konkretnych informacji do zastosowania w praktyce. Technika CAD – świetna metoda leczenia ortodontycznego z korzyścią dla przyzębia, okluzji i stabilnego wyniku leczenia.

Lek.dent. Piotr Rydliński

Kurs (GMD) prowadzony bardzo aktywnie i z zaangażowaniem przez Pana Doktora. Metoda CAD jest prosta w swej mechanice, ale wymagająca manualnie. Efekty jakie można osiągnąć zachęcają do wysiłku.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Kurs z punktu widzenia technika dentystycznego bardzo przydatny, dużo informacji praktycznych oraz wiedzy merytorycznej.

Inż. Tech. Karolina Byczkowska-Wojciechowska

Bardzo brakowało mi aparatu do dystalizacji, wielokrotnie odmawiałam pacjentom leczenia, ponieważ wiedziałam, że leczenie ekstrakcyjne byłoby krzywdzące dla pacjenta. Szkolenie z GMD rozwiało wiele moich wątpliwości.

Lek.dent. Joanna Dziemiańczyk

Uczestnicząc w cyklu kursów Dominika poznaję profesjonalne spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Rzetelna wiedza i spektakularne rezultaty, które z przyjemnością wdrażam w swojej klinice.

Lek. dent. Marek Milcarz

Bardzo rzeczowy kurs, który rozwiewa wątpliwości co do leczenia metodą bezekstrakcyjną. Dużo przykładów, które pokazują nie tylko idealne efekty, ale także problemy, które mogą się wydarzyć i sposoby jak sobie z nimi radzić.

Lek. dent. Aleksandra Dąbrowska

Bardzo dziękuję za perfekcyjnie przeprowadzone szkolenie. Kurs oceniam bardzo dobrze, jako jeden z lepszych. Bardzo dużo teorii i praktycznych ćwiczeń. Pan Doktor jest bardzo dobrym wykładowcą. To było dla mnie bardzo owocne spotkanie

Lek. stom. Urszula Zasowska, specjalista ortodonta

Bardzo czytelny przekaz. Nacisk na błędy, jeden pokazany błąd szkoli lepiej, niż 10 idealnych przypadków. Bardzo motywujące szkolenie a urok osobisty doktora jest wisienką na torcie dużej wiedzy i doświadczenia.

Lek. dent. Liliana Keller-Szymczyk

Kurs (LB) ciekawy, praktyczny, sprytne rozwiązania.

Lek. dent. Tomasz Soból

Kurs (LB) świetnie poprowadzony, podobało mi się, że zostały pokazane przykłady powikłań jakie mogą wystąpić w trakcie leczenia

Lek. dent. Agnieszka Sitek

Metoda (CAD) podnosi jakość mojej pracy. Jest fantastyczna!

Lek.stom. Klaudia Zaremba, specjalista ortodonta

Kurs wspaniały! Bardzo dokładna część teoretyczna, pokazuje inne spojrzenie na ortodoncję. Część praktyczna – wstępnie przygotowuje do samodzielnej pracy z Lip Bumperem.

Lek.stom. Urszula Zasowska, specjalista ortodonta.

Metoda CAD bardzo ciekawa a przedstawione przypadki świadczą o jej skuteczności.

Lek. dent. Katarzyna Ziemecka.

Kurs (GMD) bardzo ciekawy, mnóstwo omawianych przypadków. Praktyczne rozwiązania konkretnych problemów. Metoda logicznie uzasadniona.

Lek. dent. Michał Korzan

Metoda i kurs super! Czuję niedosyt, jeśli chodzi o deprogramację i ekwilibrację ale może po prostu muszę zapisać się na 3 część i wszystko się rozjaśni 

Lek. dent. Aleksandra Aleksandrowicz

Brak miejsc na część trzecią kursu w tym roku! 

Lek. dent. Agnieszka Kowalczyk

Metoda obiecująca, warta polecenia

Lek. dent. Magdalena Robaczewska

Kurs zmienił moją wizję na dotychczasowe leczenie ortodontyczne, metoda bardzo obiecująca. Bardzo jasno przedstawiona, niezwykle logiczna metoda. Pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…kurs wykorzystany na maxa.

Lek. dent. Agnieszka Romanik

Idealne połączenie. Praktyka i teoria. Dobre praktyczne rady

Lek. dent. Monika Zagrobelny

Metoda CAD zmienia współczesne leczenie ortodontyczne na bardziej biologiczne, z lepszą prognozą na stabilność efektu leczenia i zmniejsza ryzyko powikłań. Kurs przygotowany bardzo merytorycznie z wieloma wskazówkami praktycznymi.

Lek. dent. Michał Korzan

Super, ale już wiem, że będzie dużo pytań w trakcie prób 

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Kurs bardzo ciekawy, otwiera oczy. Myślę, że będę stosować metodę u swoich pacjentów.

Lek. dent. Katarzyna Ziemiecka.

Metoda jest genialna. To jest prawdziwa ortodoncja.

Lek. dent. Weronika Wąsiewska

Bardzo mi się podoba, chcę tak leczyć!

Lek. dent. Karolina Martyniuk

Metoda do wprowadzenia w praktyce.

Lek. dent. Magdalena Ożóg

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Duża ilość ciekawych przypadków i rozwiązań, z których można czerpać inspiracje we własnej praktyce. Polecam szkolenie zarówno osobom początkującym w technice CAD jak i tym bardziej zaawansowanym, gdyż można na kursie rozwiać wiele swoich wątpliwości dotyczących leczenia tą techniką. Na trzecią część na pewno też się wybiorę. Rekomendacja od dr Greenfielda w pełni zasłużona!

Lek. dent. Magdalena Kania

Opinia bardzo pozytywna. Dużo teorii i przykładów.

Lek. dent. Joanna Pełeszyńska

Kurs mi odpowiadał. Duża cierpliwość wykładowcy i konsekwencja w wyjaśnieniach problemów zgłaszanych w trakcie wykładu i części praktycznej.

Lek. dent. Ewa Pawlak

Kurs spełnił moje oczekiwania. Tego się spodziewałam. Jestem usatysfakcjonowana. Mam nadzieję na możliwość konsultacji w razie problemów.

Inne spojrzenie na leczenie ortodontyczne. Spektakularne efekty, aż chce się stosować.

Bardzo dobrze prowadzony kurs. Duża liczba zaprezentowanych przypadków. Trochę więcej praktyki by się przydało 

Lek. dent. Kristina Kovalenko

Kurs (Lip Bumper) prowadzony przejrzyście, dużo przypadków, jasny przekaz informacji.

Lek. dent. Karolina Leszcz-Maciejewska

Bardzo dobry kurs (Lip Bumper), myślę że zacznę leczyć tym aparatem.

Lek. dent. Dorota Bizoń

Ciekawe przypadki, jasny przekaz informacji i doświadczeń własnych prezentowanej metody leczenia.

Lek. dent. Justyna Zaorska

Metoda wydaje się być najskuteczniejszą ze wszystkich mi znanych. Wieloletnia stabilność zachęca do spróbowania. Szkoda, że nie zdecydowałam się na kurs wcześniej. Bardzo dobrze prowadzony kurs.

Lek. dent. Małgorzata Stucka

Bardzo fajny i dobrze zorganizowany kurs (GMD). Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób, daje wiele możliwości w leczeniu pacjentów

Dr n.med. Magdalena Niżańska

Łuk podniebienny genialny, prosty aparat do wszystkiego. Teraz wiem jak go wykorzystać!

Lek. dent. Klaudyna Pióro

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że doktor pokazywał nie tylko sukcesy ale także przypadki, które nie zakończyły się sukcesem. Bardzo dobry przekaz i wyjaśnienie tematu.

Lek. dent. Małgorzata Przybysz

Pokazałeś super przypadki! Czekamy z niecierpliwością na trzecią część kursu.

Lek. dent. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Konkretne, obrazowe, proste, logiczne tłumaczenie

Lek. stom. Karolina Leszcz-Maciejewska

Prośba o jak najszybsze zorganizowanie trzeciej części kursu!

Lek. dent. Sylwia Nawracała

Bardzo obiecująca, logiczna technika! Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązywać wiele trudnych zagadnień w trakcie leczenia ortodontycznego moich pacjentów (kurs GMD).

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Można leczyć bez ekstrakcji zębów! Polecam serdecznie kurs z GMD!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Dobrze znać alternatywne metody leczenia

Dr n.med. Joanna Witanowska, specjalista ortodonta

Warta poznania alternatywa

Dr n.med. Maria Tarnawska, specjalista ortodonta

Jestem zachwycona dopracowaniem Twoich przypadków. Zawsze po obejrzeniu Twojej pracy, wierzę, że kiedyś i ja zacznę tak pracować. Bardzo się cieszę, że byłam na tym kursie. Poukładałam swoją wiedzę, stwierdziłam, że idę we właściwym kierunku. Dziękuję i czekam na część trzecią

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Nowe spojrzenie na leczenie. Jestem zachwycona, że będę mogła leczyć bez ekstrakcji i że znalazłam wiele odpowiedzi na pytania związane z okluzją.

Kurs bardzo dobry, profesjonalny wykładowca, temat jasno omówiony, wiele przypadków pacjentów, nie tylko zakończonych sukcesem, ale także popełnionych błędów. Doktor mówi o swoich niepowodzeniach i jak sobie z nimi radzić. Daje to nam wiarę, że nie należy się poddawać, tylko warto się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z innymi.

Lek. dent. Krystyna Wiśniewska, specjalista ortodonta

Niezwykły kurs o tym jak poprawiać naturę nie walcząc z nią. Logiczne szkolenie, poparte dokumentacją licznych przypadków i świetny instruktaż step by step jak uzyskać zamierzony efekt. Kurs obowiązkowy dla każdego lekarza o tym jak patrzeć na pacjenta holistycznie. Wielkie dzięki.

Lek. dent. Krystyna Kołek

Ciekawa i obiecująca technika leczenia zarówno, jeśli chodzi o leczenie bezekstrakcyjne jak i o stabilność uzyskanych efektów. Mam nadzieję, że zmieni moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta

Lip bumper i GMD to prawdziwa, cudowna pomoc w leczeniu pacjentów. Wypełnia lukę w leczeniu uzębienia mieszanego i daje niewiarygodne możliwości leczenia bez usuwania zębów. Teraz trzeba iść do przodu…!

Lek. dent. Elżbieta Orzechowska

Kurs uważam jako podstawę dla każdego kto chce poznać prawdziwą ortodoncję. Dla mnie światełko w tunelu 

Lek. dent. Dagmara Hartleb

Technika umożliwiająca bezekstrakcyjne wyleczenie większości pacjentów, niejednokrotnie ratująca życie.

Lek. dent. Anita Śmiech

Zastanawiam się dlaczego tak długo wszystko czego mnie uczono przyjmowałam jako pewnik. Krzywdziłam pacjentów. Czułam, że nie do końca leczenie idzie tak jakbym chciała. Teraz widzę, że trzeba odwrócić moją praktykę o 180st. Dziękuję! 

Bardzo fajny, rzetelny i profesjonalny kurs, polecam.

Bardzo podobał mi się kurs. Leczenie tą metodą uważam za rewolucję i myślę, że pomoże ona moim pacjentom

Lek. dent. Małgorzata Tomkalska, specjalista ortodonta

Kurs prowadzony w sposób czytelny, poparty wieloma przypadkami klinicznymi. Technika (CAD) przemawia do mnie. Przede wszystkim ze względu na efekt estetyczny, funkcjonalny, oraz małe prawdopodobieństwo recydywy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia do pacjenta – zgryz, profil, estetyka.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów

Lek. dent. Beata Wysocka

Technika bardzo inspirująca i innowacyjna. Myślę, że warto spróbować 

Lek. dent. Marta Pakuła

Interesujący, przejrzyście przedstawiony kurs praktyczny, rzucający nowe światło na możliwości leczenia.

Podobało mi się. Z niecierpliwością czekam na kolejne tematy

Lek. dent. Agnieszka Jurecka

Bardzo ciekawy kurs, dużo przypadków klinicznych.

Lek. dent. Joanna Jaśkiewicz

Świetne prowadzenie, doskonały kontakt z uczestnikami.

Lek. dent. Ewa Brycka, specjalista ortodonta

Bardzo konkretne, bardzo szczegółowe podejście do tematu rozbudowy łuków zębowych, zwłaszcza dystalizacji.

Lek. dent. Michał Fuczko

Bardzo dobry merytorycznie kurs, dobra część praktyczna. Wykładowca z ogromną wiedzą, dobrze umie ją przekazać. Metoda leczenia respektująca biologię, szanująca przyzębie.

Lek. dent. Joanna Herbasz

Szkoda, że dopiero po tylu latach praktyki trafiłam na ten kurs. Mam nadzieję, że wykorzystam zdobytą wiedzę. Dziękuję.

Lek. dent. Grażyna Pisarska

Wielkie podziękowania za szerzenie innego, lepszego myślenia, za nakłonienie do refleksji nad „klasyczną” ortodoncją i za wysiłek włożony w przygotowanie cudownego kursu. Zdecydowanie za krótki kurs!… Kurs nabity wiedzą, merytorycznie doskonały. Wykładowca – wizjoner z pasją i ogromną chęcią podzielenia się wiedzą. Czysta współczesna ortodoncja, która niedługo będzie standardem.

Lek. dent. Anna Stefaniak

Kurs świetnie przygotowany. Wiedza i praktyka, która zrewolucjonizuje mój sposób leczenia i zapewni lepszą opiekę ortodontyczną moich pacjentów. Dziękuję.

Lek. dent. Karolina Olczak

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie “Wielokierunkowa Rozbudowa Łuku Zębowego”. Metoda otwiera nowe możliwości w ortodoncji, kurs bardzo dobrze przygotowany – merytoryczny, podparty wiedza i doświadczeniem prowadzącego. Panu Doktorowi chciałbym podziękować za pomoc i cenne uwagi podczas pracy nad aparatami. Kurs konieczny dla tych, którzy pragną się liczyć we współczesnej ortodoncji. 

Hubert Pietrzyk, Ortholab

Kurs dr. Piskorskiego, to pierwszy kurs po którym mam poczucie, że leczenie ortodontyczne ma sens! 

 

Polecam wszystkim szkolenie z LB u dr Dominika Piskorskiego. Jest to zdecydowanie jedno z niewielu szkoleń praktycznych w Polsce na najwyższym poziomie, które wnosi do naszej praktyki nowe spojrzenie na ortodoncję i co najważniejsze jest to spojrzenie oparte o polskie a nie amerykańskie realia. Dr Dominik pokazuje na szkoleniu pewne schematy, dzięki którym osiągnął mistrzostwo w CAD, a jest to wiedza bezcenna dla każdego ortodonty. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. dent. Aleksandra Didik

Nowe spojrzenie na temat okluzji i periodontologii

lek. stom. Michał Fuczko

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs dający inne spojrzenie na problem dystalizacji zębów.

lek. stom. Elwira Kujawa

Wykład z bardzo dużą ilością fotografii oraz super poglądowe grafiki.

lek. stom. Kalina Trautzel, specjalista ortodonta

Zdobyłam ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo duża liczba przypadków prezentowanych na kursie potwierdza ideę bezekstrakcyjnej wielokierunkowej rozbudowy łuków zębowych. 

tech. dent. Magdalena Rzeszowska

Kurs dr Piskorskiego jest godny polecenia niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Elżbieta Orzechowska

Filozofia CAD jest jasna, logiczna i zgodna z zamysłem natury. Musi w końcu wyjść z podziemia! 

Lek. Dent. Marzena Głębocka, specjalista protetyk

Świetny kurs omawiający krok po kroku metodę CAD. Wg mnie najbardziej przyjazną metodę leczenia ortodontycznego, gdzie współpracujemy z naturą a nie przeciwstawiamy się jej.

Lek. dent. Agata Łuczkowska, specjalista ortodonta

Kurs dr Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak

Kurs bardzo merytoryczny, duża ilość nowych przydatnych informacji zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Dużo zajęć praktycznych.

Lek. dent. Ewa Bieniek

Super poprowadzony kurs. Bez spiny. Prowadzącego można zapytać o wszystko. A sama metoda rewelacyjna, dająca możliwości leczenia, których nie ma żadna inna w ortodoncji.

Lek. dent. Izabella Żarnawska

Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Otrzymaliśmy dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz możliwość pracy przy fotelu. Prowadzący w jasny i czytelny sposób odpowiadał na nasze pytania. Wszystkim zainteresowanym leczeniem dzieci polecam ortotropię oraz dr Dominika.

Dr n. med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs rewelacja, bardzo dużo wiedzy o biobloku 3. Zdobyta wiedza w pełni umożliwia rozpoczęcie i prowadzenie leczenia tym aparatem. Polecam!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Cz.4 kursu systematyzuje wiedzę, pozwala uporządkować schematy dotyczące pracy, również jej ergonomii. Bardzo ceni się, że Dominik zawsze odpowiada na zadane pytanie i że motywuje do pracy ❤❤❤. Metoda jest genialna w swych założeniach. Jest to świetny sposób leczenia dzieci, gdzie priorytetem są szerokie drogi oddechowe i piękna twarz. Do miłego zobaczenia na nast. kursie. 🙂

Lek. dent. Katarzyna Chmielińska-Popiołek

Bardzo się cieszę, że w toku leczenia pierwszych pacjentów mamy możliwość regularnych konsultacji co pewien czas w postaci kursu, wszelkie wątpliwości co do aktywacji aparatów Bioblok zostają przedyskutowane- co więcej- mamy okazję przećwiczyć ich rozwiązywanie w praktyce z pacjentami. Z czasem pojawia się coraz więcej pytań, metoda leczenia nie jest łatwa ani dla lekarza, ani dla pacjenta, mobilizujące jest zobaczyć efekty leczenia po twarzach młodych pacjentów doktora Dominika.

Lek. dent. Kamila Skrzyszewska

Kurs bardzo dobrze przedstawia metodę ORTOTROPICZNEGO leczenia pacjenta. Możliwość obserwacji leczenia pacjentów oraz możliwość wykonania pewnych procedur samodzielnie jest dużą zaletą kursu. Prowadzący jasno, precyzyjnie wyjaśnia zasady leczenia tą metodą. Polecam ❤:).

dr n. med Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta

Wspaniała metoda przywracająca dzieciom zdrowie. Dużo klinicznych, praktycznych wskazówek. Dobra atmosfera, brak pytań bez odpowiedzi. Polecam ❤

Lek. dent. Agata Zieleń

Kurs dr. Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cieszę się, że doktor pokazywał nie tylko sukcesy ale także przypadki, które nie zakończyły się sukcesem. Bardzo dobry przekaz i wyjaśnienie tematu.

Lek. dent. Małgorzata Przybysz

Pokazałeś super przypadki! Czekamy z niecierpliwością na trzecią część kursu.

Lek. dent. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Konkretne, obrazowe, proste, logiczne tłumaczenie.

Lek. dent. Sylwia Nawracała

Bardzo obiecująca, logiczna technika! Mam nadzieję, że pomoże mi rozwiązywać wiele trudnych zagadnień w trakcie leczenia ortodontycznego moich pacjentów (kurs GMD).

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz, specjalista ortodonta.

Można leczyć bez ekstrakcji zębów! Polecam serdecznie kurs z GMD!

Lek. dent. Maria Radziwilska

Dobrze znać alternatywne metody leczenia.

Dr n.med. Joanna Witanowska, specjalista ortodonta

Warta poznania alternatywa.

Dr n.med. Maria Tarnawska, specjalista ortodonta

Jestem zachwycona dopracowaniem Twoich przypadków. Zawsze po obejrzeniu Twojej pracy, wierzę, że kiedyś i ja zacznę tak pracować. Bardzo się cieszę, że byłam na tym kursie. Poukładałam swoją wiedzę, stwierdziłam, że idę we właściwym kierunku. Dziękuję i czekam na część trzecią.

Lek. dent. Magdalena Otwinowska

Kurs bardzo dobry, profesjonalny wykładowca, temat jasno omówiony, wiele przypadków pacjentów, nie tylko zakończonych sukcesem, ale także popełnionych błędów. Doktor mówi o swoich niepowodzeniach i jak sobie z nimi radzić. Daje to nam wiarę, że nie należy się poddawać, tylko warto się uczyć, pogłębiać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem z innymi.

Lek. dent. Krystyna Wiśniewska, specjalista ortodonta

Niezwykły kurs o tym jak poprawiać naturę nie walcząc z nią.Logiczne szkolenie, poparte dokumentacją licznych przypadków i świetny instruktaż step by step jak uzyskać zamierzony efekt. Kurs obowiązkowy dla każdego lekarza o tym jak patrzeć na pacjenta holistycznie. Wielkie dzięki.

Lek. dent. Krystyna Kołek

Ciekawa i obiecująca technika leczenia zarówno, jeśli chodzi o leczenie bezekstrakcyjne jak i o stabilność uzyskanych efektów. Mam nadzieję, że zmieni moje spojrzenie na leczenie ortodontyczne.

Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz specjalista ortodonta.

Lip bumper i GMD to prawdziwa, cudowna pomoc w leczeniu pacjentów. Wypełnia lukę w leczeniu uzębienia mieszanego i daje niewiarygodne możliwości leczenia bez usuwania zębów. Teraz trzeba iść do przodu…!

Lek. dent. Elżbieta Orzechowska

Kurs uważam jako podstawę dla każdego kto chce poznać prawdziwą ortodoncję. Dla mnie światełko w tunelu ☺

Lek.dent. Dagmara Hartleb

Technika umożliwiająca bezekstrakcyjne wyleczenie większości pacjentów, niejednokrotnie ratująca życie.

Lek. dent. Anita Śmiech

Bardzo podobał mi się kurs. Leczenie tą metodą uważam za rewolucję i myślę, że pomoże ona moim pacjentom.

Lek. dent. Małgorzata Tomkalska, specjalista ortodonta

Kurs prowadzony w sposób czytelny, poparty wieloma przypadkami klinicznymi. Technika (CAD) przemawia do mnie. Przede wszystkim ze względu na efekt estetyczny, funkcjonalny, oraz małe prawdopodobieństwo recydywy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia do pacjenta – zgryz, profil, estetyka.

Dr n.med. Katarzyna Bindek-Sypień

Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo praktyczny, dużo wnosi do mojej praktyki. Myślę, że przestanę się bać powikłań w ortodoncji po wprowadzeniu omawianych aparatów.

Lek. dent. Beata Wysocka

Technika bardzo inspirująca i innowacyjna. Myślę, że warto spróbować ☺

Lek. dent. Marta Pakuła

Podobało mi się. Z niecierpliwością czekam na kolejne tematy.

Lek. dent. Agnieszka Jurecka

 

Bardzo ciekawy kurs, dużo przypadków klinicznych.

Lek. dent. Joanna Jaśkiewicz

Świetne prowadzenie, doskonały kontakt z uczestnikami.

Lek. dent. Ewa Brycka, specjalista ortodonta

Bardzo konkretne, bardzo szczegółowe podejście do tematu rozbudowy łuków zębowych, zwłaszcza dystalizacji.

Lek. dent. Michał Fuczko

Bardzo dobry merytorycznie kurs, dobra część praktyczna. Wykładowca z ogromną wiedzą, dobrze umie ją przekazać. Metoda leczenia respektująca biologię, szanująca przyzębie.

Lek. dent. Joanna Herbasz

Szkoda, że dopiero po tylu latach praktyki trafiłam na ten kurs. Mam nadzieję, że wykorzystam zdobytą wiedzę. Dziękuję.

Lek. dent. Grażyna Pisarska

Wielkie podziękowania za szerzenie innego, lepszego myślenia, za nakłonienie do refleksji nad „klasyczną” ortodoncją i za wysiłek włożony w przygotowanie cudownego kursu. Zdecydowanie za krótki kurs!… Kurs nabity wiedzą, merytorycznie doskonały. Wykładowca – wizjoner z pasją i ogromną chęcią podzielenia się wiedzą. Czysta współczesna ortodoncja, która niedługo będzie standardem.

Lek. dent. Anna Stefaniak

Kurs świetnie przygotowany. Wiedza i praktyka, która zrewolucjonizuje mój sposób leczenia i zapewni lepszą opiekę ortodontyczną moich pacjentów. Dziękuję.

Lek. dent. Karolina Olczak

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie “Wielokierunkowa Rozbudowa Łuku Zębowego”. Metoda otwiera nowe możliwości w ortodoncji, kurs bardzo dobrze przygotowany – merytoryczny, podparty wiedza i doświadczeniem prowadzącego. Panu Doktorowi chciałbym podziękować za pomoc i cenne uwagi podczas pracy nad aparatami. Kurs konieczny dla tych, którzy pragną się liczyć we współczesnej ortodoncji.

Hubert Pietrzyk, Ortholab

Polecam wszystkim szkolenie z LB u dr Dominika Piskorskiego. Jest to zdecydowanie jedno z niewielu szkoleń praktycznych w Polsce na najwyższym poziomie, które wnosi do naszej praktyki nowe spojrzenie na ortodoncję i co najważniejsze jest to spojrzenie oparte o polskie a nie amerykańskie realia. Dr Dominik pokazuje na szkoleniu pewne schematy, dzięki którym osiągnął mistrzostwo w CAD, a jest to wiedza bezcenna dla każdego ortodonty. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. dent. Aleksandra Didik

Nowe spojrzenie na temat okluzji i periodontologii.

lek.stom Michał Fuczko

Bardzo ciekawy i rzeczowy kurs dający inne spojrzenie na problem dystalizacji zębów.

lek. stom. Elwira Kujawa

Zdobyłam ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo duża liczba przypadków prezentowanych na kursie potwierdza ideę bezekstrakcyjnej wielokierunkowej rozbudowy łuków zębowych.

tech. dent. Magdalena Rzeszowska

Kurs dr Piskorskiego jest godny polecenia niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce ortodontycznej.

Lek. stom. Elżbieta Orzechowska

Filozofia CAD jest jasna, logiczna i zgodna z zamysłem natury. Musi w końcu wyjść z podziemia!

Lek. Dent. Marzena Głębocka

Świetny kurs omawiający krok po kroku metodę CAD. Wg mnie najbardziej przyjazną metodę leczenia ortodontycznego, gdzie współpracujemy z naturą a nie przeciwstawiamy się jej.

Lek. dent. Agata Łuczkowska, specjalista ortodonta

Kurs dr. Piskorskiego zmienił cały mój pogląd na leczenie i diagnozowanie pacjentów. Od dawna męczyła mnie myśl, że czegoś w pracy mi brakuje. Teraz wiem, że to mój kierunek rozwoju.

Lek. dent. Karolina Olczak